Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely

Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely
Los Amigos Mexikói Étterem KeszthelyLos Amigos Mexikói Étterem Keszthely
Los Amigos Mexikói Étterem KeszthelyLos Amigos Mexikói Étterem Keszthely

Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely bemutatkozása

Hangulatos környezetben, fantasztikus ízekkel várjuk vendégeinket a Keszthely belvárosában található egzotikus gasztronómiai élményeket kínáló éttermünkben.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely vélemények

Átlagos 2020. július 28.a párjával járt itt
Szeretjük a mexikói ételeket és ezért megörültünk amikor kirándulásunk során a Fő téren megláttuk ezt az éttermet. Az étterem üres volt, a kellemes teraszon foglaltunk helyet. A pincér rögtön jött és nagyon udvarias volt. Többféle ételt rendeltünk az egyébként bőséges étlapról. Az ételt hamar megkaptuk, de izét tekintve csalódás volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 29.a párjával járt itt
Néhány évvel ezelőtt egy kávéra ültünk ki a Keszthely Fő terén lévő étterem teraszára, idén egy esti italra-nassolásra választottuk ki őket. Egyik alkalommal sem csalódtunk: a pincérek nagyon kedvesek, érdeklődőek, közvetlenek. Mivel nem vacsorázni ültünk be, a különleges mexikói fogásokat nem kóstoltuk, de legközelebb biztosan nem hagyjuk ki!
Kiváló 2017. szeptember 17.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk most először de nem utoljára! Hangulatos terasz finom ételek és kiemelném a személyzetet! Kedvesek és mindenkihez volt egy jó szavuk! Ajánlatukra választottunk ételt,mivel nem vagyunk jártasok a mexikói konyhában! Köszönünk mindent egy jól sikerült estét okozta, kellő indítása volt az estének! sok sikert kívánunk jövőre újra megyünk!
Kiváló 2017. június 19.a párjával járt itt
Alpjában szuper az étterem...Tetszik.
Egy dolog ami nem igazán "Tetszett"az itallap.
Faraghatnának az árakból.
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Sok étteremben voltam a párommal Keszthelyen, de ez messze felülmúlja az összeset! Reméljük, lesz szerencsénk még ott enni.
Kiváló 2016. augusztus 16.családjával járt itt
Bár ettem már mexikói ételt régebben is, de igazi mexikói étteremben most voltunk először és nagyon örülök, hogy ide jöttünk! Minden tökéletes volt, az ételek fantasztikusak voltak, a felszolgálók nagyon kedvesek, segítőkészek és figyelmesek voltak, a hely pedig nagyon hangulatos!
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Nyaralás alatt tévedtünk be ide, nem ismertük a helyet, csak vonzott a mexikói kaja. Elegáns kinti, fedett terasza van, a lenti helység kisebb, de hangulatos, mexikói tárgyakkal. Az ételek rendkívül finomak voltak, a pincérek kedvesek, figyelmesek, mintha családtagok lettünk volna.
Kiváló 2016. május 20.a párjával járt itt
Szerda este (2016. 05. 18) jártunk itt párommal és mindennel teljesen elégedettek voltunk! A kiszolgálás minősége, a hely varázsa és elsősorban az étel, amit időben megkaptunk, fantasztikus volt. Most voltunk itt először, de teljesen lenyűgözött a hely hangulata. Ide érdemes volt bejönni! A leves egészen kivételes volt és a főétel fűszerezése is kiváló volt.
Kiváló 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Párommal és 2 éves kislányommal választottuk ezt az étteremet. A tulajdonos és kiszolgáló személyzete mindent megtett annak érdekében, hogy maradandó élményben legyen részünk. Az ételt nem több, mint 15 perc alatt tálalták. Míg férjemnek sikerült megenni a teljes adagot,addig a kis adag nekem 2 napra is elég volt.
Kiváló 2015. július 6.a párjával járt itt
Kedves, gyors, előzékeny és rugalmas kiszolgálás. Nem rest senki akár több kérdésre is válaszolni az ételekkel kapcsolatban, amit 5 percen belül tálaltak! Széles választék, nagyon ízletes ételek!! Kutya és gyermekbarát! Hangulatos szép környezet! Nagy figyelmet fordítanak a tisztaságra! Mindenkinek ajánlom!
Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely a térképen
8360 KeszthelyFő tér 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • koktélok • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva