Tornácos Étterem Hegykő
9437 Hegykő, Kossuth Lajos u. 74-78.

Tornácos Étterem Hegykő a térképen

Tornácos Étterem Hegykő értékelése:

1. helyezett a 4 hegykői étterem közül
87. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, olasz, cseh
Különtermek:
Borostyán terem - max. 50 fő
Télikert - max. 100 fő
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Tornácos Étterem Hegykő bemutatkozása

A Tornácos Panzió & Étterem Hegykőn, Nyugat-Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő településén, a Fertő-tó mentén található wellness és új konferencia panzió.
Legyen szó akár családja kikapcsolódásról, vendégei elszállásolásáról, üzleti ebédek, vacsorák megszervezéséről, vagy rendezvények lebonyolításáról, a Tornácos Panzió kényelmes kialakításának és szakképzett munkatársainak köszönhetően a legjobb választás lehet az Ön számára.
Az egyre ismerősebben csengő Tornácos Étteremben a legfontosabb, hogy a vendég ne csak ízzel, de hangulattal és harmóniával is jól lakjon. Előbbiről a kiváló szakácsokon túl a Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Védnöki Táblája és Az év vendéglátó házigazdája ’99 cím is garancia, utóbbiról győződjön meg az ide látogató, és kóstolja meg szürkemarha specialitásainkat. A nyári időben akár 250 vendéget is befogadó étterem méretei ellenére családias, személyes.

Tornácos Étterem Hegykő képei

Tornácos Étterem Hegykő vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2.
Párommal ebédeltünk itt. A fogadtatás kellemes, a pincér nagyon kedves. A választék az étlapon a gasztronómia fogásaihoz képest minden megtalálható volt. Nagyon meg voltunk elégedve, a finoman elkészített ételekkel, amit el fogyasztottunk. A kiválasztott levesek finomak voltak. A burgonyás rétes a gombás húshoz nagyon is jól mutatott és ízletes volt.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 19.
Néhány nappal ezelőtt érkeztünk haza Hegykőről. Nagyon szeretünk ide járni, a Tornácosba pedig különösen. Félpanziós ellátással igényeltük az ellátást. Imádtam a borsófőzeléket marhapörkölttel, amit egyik este kóstoltam a vacsoránál. A desszertek minden este isteni finomak voltak. Jövünk még!

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Mintegy 20 éve járok gyakran ide. Évenként 15-20 fős sereggel. Ez ideig a nagy választék, az egyszerű, minőségi ételek, a kitűnő, udvarias kiszolgálás volt a tapasztalatom. Most ősszel szintén egy 14 fős társasággal voltunk ott. Nagy csalódás volt. Egy pincérke volt az egész placcon. Az étlap? Hát mit mondjak lehangoló.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
Nyári barangolásaink alkalmával hangulatos éttermet kerestünk és találtunk. Finom bőséges vacsorát és kedves ellátást kaptunk a szép családias hangulatú étteremben. Tetszett, hogy a hosszú virágládákat különböző fűszer növényekkel ültették tele. A mellék helyiség tiszta ,rendezett volt, a babapelenkázó fölé még forgót is tettek pici állatkákkal.

Juca TOP szállásértékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Szállóvendégként volt szerencsém a konyhához, de azt gondolom, az ételek tálalása, adagja és minősége miatt külön értékelést kíván. Hagyományos, tájjellegű és különleges ételek egyaránt megtalálhatók az étlapon. Vegetáriánus ételek is szerepelnek a választékban, és allergén információt is mellékelnek minden mellé.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előre bocsátom, az ételek megválasztása nagyban hozzájárulhat egy hiteles értékelés milyenségéhez, főleg, ha még egy hely hangulata és a minőségi kiszolgálás is óhatatlanul meghatározó. Viszont hiteles, őszinte értékelés és a teljes értékű "eset / történet", vagyis a felszolgált ételek értékelése elengedhetetlen, kétoldalú tanulság végett is.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Sokszor járunk Hegykőn, hallottuk, hogy jó étterem, épp ezért párommal pár éve terveztük már, hogy kipróbáljuk. Ez az alkalom most jött el. Ennyire különlegesre és tökéletesre nem is számítottunk! Az étlap kitűnő, nincs sok fogás, de így is alig tudtunk választani. Nagyon kellemeset csalódtunk a Tornácos tál olvasásakor, ugyanis azt ajánlja amit minden más étteremben is elvártunk eddig, de nagyon ritkán kaptuk.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
Baráti társasággal december 30-án este tértünk be az étterembe, ami nagyon jó döntésnek bizonyult. Az ételválaszték bőséges, de nem túlzó. Borkedvelőkként a környékbeli borászatok termékeiből is kifogástalan tételeket tudtunk kóstolni. A szürkemarhából készült vadas zsemlegombóccal egyszerűen zseniális, kihagyhatatlan.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Barátnőmmel tértünk be a Tornácos étterembe egy könnyű ebédre. Ő grillezett kecskesajtot választott fertőhomoki zölddiós almakompóttal és pirítóssal, én pedig magvakba bundázott rántott cukkínit joghurtos kerti salátával és jázminrizzsel. Nagyon-nagyon finom volt mindkettő étel, gusztusosan, frissen készítve és tálalva.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük ezt az éttermet, sokszor választjuk családi események helyszínéül. Most is így tettünk szüleim 55. házassági évfordulóján. Nem csalódtunk. Az étterem mindig megragad letisztult formáival, megnyugtató hangulatával.

Legnépszerűbb csomagok Hegykőn és környékén
Csiga Apartman
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.19.
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.166 - 16.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2022.11.14.
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2020.10.01. - 2021.03.01.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 13.275,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2021.05.05.
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, parkbelépővel, csónakázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Harmónia Termál Hotel
2020.11.27. - 2021.11.28.

Szállodák Hegykő környékén
Wolf Panzió Hegykő
Spirit Hotel Thermal Spa Hegykő
Aqua Hotel Termál Hegykő
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Aqua Szilveszter (min. 3 éj)

Tornácos Étterem HegykőX