Korona Hotel Nyíregyháza ★★★

Korona Hotel Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Dózsa György u. 1.

Korona Hotel Nyíregyháza a térképen

Korona Hotel Nyíregyháza értékelése:

12. helyezett a 46 nyíregyházi szállás közül
120. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Korona Hotel Nyíregyháza bemutatkozása

Üdvözöljük!

Szállodánk ideális kiindulási pont a város és a megye látnivalóinak felfedezésére.

A belváros szívében található Korona Hotelt Alpár Ignác tervei alapján építették 1895-ben.
A műemléknek nyilvánított ...Tovább >>
Üdvözöljük!

A műemléknek nyilvánított szállodánk minőséget és élményt garantál. 2008 tavaszától már a kibővített nyíregyházi sétálóutca részeként még tovább nőtt a Korona Hotel presztízse. Hangulatos, értékekkel bíró környezetben várjuk Önt élvezetes, nyugodt pihenés, kikapcsolódás élményét kínálva.

3 csillagos besorolású szállodánk 35 darab légkondicionált, a mai kor igényeinek megfelelő szobával rendelkezik.
Minden szoba fürdőszobás, minibár, színes televízió, telefon, ingyenes WiFi internet-csatlakozás várja a vendégeinket.
Szobáinkhoz díjmentes szolgáltatásként igénybe vehető a korlátozott számú parkolás lehetősége, valamint szauna, szolárium és szobaszerviz.

Szeretnénk, ha maradandó élménnyel gazdagodna vendégünkként. Segítünk Önnek megismerni Nyíregyházát és környékét, mindazokat az értékeket, élményeket, amelyek teljessé teszik itt tartózkodását, legyen az 1 nap vagy 1 hét.

Kultúra, kirándulás, városnézés, fürdő, falumúzeum, állatpark, borkóstolás...

...jól ismert, hagyományos magyaros ételek mellett ajánljuk a mediterrán konyha könnyű, friss fűszerekkel ízesített, szezonhoz igazított különlegességeit. Különböző gasztronómiai kultúrák pimasz, mégis harmonikus kombinációit kínáljuk, így Ön is megtalálja a kedvére valót...

Éttermeink és a konyhák kapacitása lehetővé teszi,hogy nagyszabású rendezvényeket, bálokat, esküvőket, konferenciákat szervezzünk és bonyolítsunk le, kitelepülésekre vonatkozó igényeket elégítsünk ki. Rendezvénytermeink gyakran protokoll események igényes színhelyei.

Legyen Ön is a vendégünk!

Korona Hotel Nyíregyháza képei

Korona Hotel Nyíregyháza

Korona Hotel Nyíregyháza vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
Régen terveztük már, hogy a képeken oly szépnek látszó szállóba mehessünk. Most végre sikerült, de nagyon megbántuk. Fél panziós ellátásunk volt, de sajnos semmit nem ért. Reggeli választék hideg rántotta,svédasztalos vacsora egyféle leves, két féle ízetlen főétel. Desszert vagy gyümölcs még mutatóban sem. A szoba bútorzata kollégiumra hasonlított.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Bejelentkezeskor a recepciós úr ,folyamatosan számító gépezet. A szálloda, régimódi,lelakott. Az ágy nagyon kényelmes volt. A második csalódás,a vacsoránál ért minket. A fürdőszoba koszos. , a tükör tetején újnyi kösz,por volt rakodva. A kádban álva nem szép látvány volt. Hét óra körül mentünk le vacsorázni,de már alig volt étel.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hozel kíváló helyen,a város szívében van. Ezzel le is zárhatjuk a pozitívumok sorát. Az elhanyagolt belsőhöz közömbös, mondhatni udvariatlan személyzet társul. A parkolás szinte lehetetlen, hiszen alig van parkolóhely (összesen 6 autónak)az is rendkívül zsúfolt. A környéken pedig fizetős övezet található.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Csak egy éjszakát töltöttünk a Korona Hotelban. A város szívében található,ezért könnyen megközelíthetőek a gyönyörű terek,templomok,stb. Nagyon régi,szép épület,viszont ráférne egy felújítás! A nyílászárók Katasztrofálisak! Az ajtó alatt 3cm-es rés,ami biztosítja" a szellőzést! (104-es szoba) Az ágy kényelmes,a hálótér tiszta,a fürdőszoba alapos felújításra szorul!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márciusban két felnőtt gyermekünkkel együtt töltöttünk el két éjszakát a hotelben, akik névnapjukra ajándékba kapták tőlünk e kikapcsolódást, de bevallom önös érdekek is vezéreltek bennünket. Mivel szeretünk mindent, mi a régi korokból fennmaradt, kiváló választásnak tűnt a városközpontban elhelyezkedő patinás homlokzattal és belső terekkel rendelkező nyíregyházi Korona Hotel.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
November első napjaiban jártunk itt. Szépen felújított szobát kaptunk, a fűtés kicsit hangos volt, mert radiátor nem volt, valahonnan légkondi utján jött a meleg levegő. A kiszolgálás megfelelő az ételek is rendben voltak. Állatbarát szálloda révén igen kedvezményes áron vihettük a kiskutyát is, senkit nem zavart.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
3 napot töltöttünk a hotelben. A tisztaság megfelelő volt.A személyzet barátságos. A szobák tágasak,kényelmesek.Az ablakokat nem tudtuk kinyitni. Ami nem tetszett a portán dolgozók nem viseltek névjegy kártyát.A leadott kulcsra 10 percet kellett várnunk.A személyzet a portán evett ami 1 szállodában vendégtérben nem megengedett.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 4.
A hotel nagyon jó helyen van a belváros közepén, a superior szoba szép, leszámítva a nyílászárókat mert azok ósdik, és a viszonylag új TV-t, amin a csatornák nagy része kódolt, a nézhető csatornák össze-vissza vannak, a távírányító meg csak közelről működik. A tisztaságot nem mondanám makulátlannak, a folyosón nagyon csúnya a szőnyeg és a szobában sem volt rendesen tisztítva.

adriatic TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép régmúltat idéző szálloda , a belváros szívében, ezért könnyen megközelíthető . Csendes szobák, csak a nagytemplom szép harangzúgása hallható be . Bőséges büféreggelit szolgálnak fel, egy nagyon szép teremben . A szobában kád, és hajszárító van, de azt hiányoltam, hogy nincs tusfürdő, hanem a 70'-es éveket idéző szappant kaptunk .

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 16.
Egy éjszakát töltöttünk a hotelben. A személyzet, recepción és az étteremben közömbös, sőt "jó, hogy jöttél, de jobb ha mész" stilusú. Az érkezéskor közölték, hogy a szobát félpanzióval foglaltuk, igy 2500 Ft összegig kapunk vacsorát, ha drágább ételt választunk azt ki kell fizetni. Ohhh hát ezt azért előre kellene jelezni a vendéggel ha szobát foglal.

Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.11.02-ig
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, pénteken borkóstolóval egybekötött vacsorával, élményszüreti programokkal, ajándék Tokaji musttal, túrázási és sportolási lehetősséggel, wellness használattal
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Járja
8 nap/7 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, elő- és utószezonban fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Napsugár Apartmanok
4 nap/ 3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,ajándék bor bekészítéssel, kerékpározási lehetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
Európa Panzió
Mátészalka
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 20.378,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 8.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Járja Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hungarospa Thermal Hotel
4 nap/3 éjszaka 20.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, december 24-én ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg használattal, korlátlan átjárással a Hungarospa strand- és gyógyfürdőbe, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Best Apartman
2020.10.10. - 2021.09.28.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

NyíregyházaX