erzlena

Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Kuponvadász  •  Kultúraéhes
Regisztráció2016.03.08
Utoljára itt2023.09.22

Kiváló 2023. szeptember 22.barátokkal járt itt
Kiváló elhelyezkedésű szálláshely,közveltenül az Öreg tó partján. A kerhelyiségből gyönyörű a naplemente. A személyzet segítőkész, kedves. AZ udvaron hideg vizes medence található. Amit hiányoltam hogy a szálloda földszinti terasza és kertje este nincs kivilágítva,pedig este is jól esik kinn üldögélni.
Felhasználó fényképei:
Hotel Casablanca Tata - Hotel Casablanca Tata - Hotel Casablanca Tata - Hotel Casablanca Tata -
2016. március 15.a párjával járt itt
Egri bornapokra érkeztünk a városba. A belvárosban nem találtunk már szállodát, így véletlenszerűen esett a választásunk a Panoráma panzióra. A tulajdonosnak az utcában két panziója van, mi abban voltunk, amelyben a díjnyertes kert van. Szerencsések voltunk, mert egy társaság visszamondta a foglalást, így a földszinten csak mi tartózkodtunk.
Felhasználó fényképei:
Hotel Panoráma Eger - Hotel Panoráma Eger - Hotel Panoráma Eger - Hotel Panoráma Eger - Hotel Panoráma Eger - Hotel Panoráma Eger - Hotel Panoráma Eger -
Kiváló 2016. március 8.barátokkal járt itt
Nagyon tetszettek az élménybirtokon a középkort idéző programok,hogy korhű ruhába öltözhettünk...
A szállodával ( a kastély épületben voltunk)is nagyon elégedettek voltunk.Tetszett, hogy több fürdőzési lehetőség közül lehetett választani.
Bátran ajánlom másoknak is.Szívesen visszamennék.
Felhasználó fényképei:
Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal -