Hotel Casablanca Tata ★★★

4Kényelem
4,2Szolgáltatás
3,4Étkezés
4,8Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hotel Bellevue Esztergom - Akciós Bellevue napok
Kincsem Wellness Hotel Kisbér
46.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Hotel Casablanca Tata vélemények

2018. május 19.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, viszont a szoba aprócska, a fürdővel együtt. Az ágy nekünk nagyon puha volt, minden reggel fájt a derekunk, de rengeteget kirándultunk, így kimozogtuk. Aki közel akar lenni a tóhoz és Tata nevezetességeihez, annak feltétlenül ezt a szállást kell választania. Étkezni viszont érdemes máshová elmenni.
4Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
Hotel Casablanca Tata - Egyéb
Kiváló 2016. április 24.a párjával járt itt
Nagyon jó volt a szálloda, szép szoba volt és igényes, tiszta. Reggeli bőséges megéri kérni, nagyon jó , hogy a tóparton van, hangulatos tiszta környezet. A személyzet is nagyon kedves. Az egyetlen negatívum, hogy az ágy nagyon recsegett, így sokszor felébredtünk. Közel van a várhoz, így azt is meg tudtuk nézni és még volt egy kis fesztivál is. Sajnos esett az eső de át tudtunk menni a komáromi fürdőbe.
4Kényelem
4Étkezés
Kiváló 2015. március 24.a párjával járt itt
Másodszor jártunk az Hotelba! Még mindig nem lehet megunni IMÁDOM! Romantikus kellemes csodás!
A tó közelsége felülmúlhatatlan. . . . a fürdőkád a szobában fenomenális!
Étel választék lehetne több.
A személyzet kedves. A szobák kellemes kialakításúak. Lehetnének a szobák vegyesen fürdőkádas tóranézők. :)
Újra és újra visszamegyünk oda! ! !
5Kényelem
4Étkezés
Hotel Casablanca Tata - KörnyékHotel Casablanca Tata - Medence/kert
Átlagos 2014. december 20.a párjával járt itt
A szállás (amit Hotelnek nevezni kicsit túlzás), szép helyen fogadja a vendégeket. Érdemes tóra néző szobát választani a gyönyörű panoráma miatt. Személyzet kitűnő, szoba tiszta jól felszerelt. Negatívum a törött mosdó! ! és nincs az árban a szauna használata. Reggeli 1500/fő, de azt megéri kérni.
3Ár / érték arány
3Kényelem
4Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 30.a párjával járt itt
Sajnos csak egy éjszakát tudtunk itt eltölteni mivel későn jutott eszünkbe a Víz Virág Zene fesztivál. A személyzet igen kedves volt és itt éreztem először ,hogy a szállás a vendégért van és nem fordítva. A szoba jól felszerelt volt ( klima, pezsgöfürdő, LCD tv) Azt érdekesnek találtam ,hogy a welnes részleg használata nincs benne az árba.
5Kényelem
5Szolgáltatások
Itt fényképeztem:
Hotel Casablanca Tata - SzobákHotel Casablanca Tata - Külső képHotel Casablanca Tata - Medence/kert