Erzsi

Erzsi adatlapja

Két kisgyermekkel évi 1-2 alkalommal megyünk hosszú hétvégére.
a wellness szállodákat részesítjük előnyben,ennyi kényeztetés kell.

Regisztráció2013.04.22
Utoljára itt2017.03.22

Kiváló 2013. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
A szállás kiváló. Mivel 2 gyerekkel voltunk egy szobában az kicsit szűkösnek bizonyult. Egyébként meg voltunk elégedve. Tiszta,rendes volt. A TV műsorai között több gyerekadást kellene betenni. A félpanziós ellátás kitűnő,konyhájuk első osztályu. Mindenki talál magának azt, amit szeret. Ami jó lett volna:egy-egy táncos est.
Kiváló 2015. április 21.gyerekekkel járt itt
A Bonus hétvégén jártunk itt a családommal. Nagyon jól éreztük magunkat annak ellenére, hogy az idő sajnos nem volt jó. A szobák kényelmesek,tiszták,elrendezésük nagyon praktikus,sok átlátható rakodóhely van. A wellness részleg is kiváló. Az étterem kínálatával is meg voltunk elégedve.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Pelion Tapolca -
Kiváló 2017. március 22.gyerekekkel járt itt
Családommal töltöttem el egy márciusi hétvégét itt.Nagyon jól éreztük magunkat.A szobák tiszták ,tágasak voltak.Személyzet udvarias.Étterem bőséges kínálattal,finom ízekkel,előétel kínálat nagyon jó,szakácsok,pincérek kedvesek.Talán a főételeknél néhány gyerekbarát étel lehetne még.
Hotel Európa Fit válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük,hogy pozitív véleményét szállodánkról megosztotta másokkal is. Örülünk, hogy a Család minden tagjának kellemes kikapcsolódást tudtunk biztosítani. Minden részlegen igyekszünk munkatársainkkal magas színvonalú szolgáltatásokat nyújtani vendégeinknek. Szeretettel várjuk Önöket vissza szállodánkba!
2017. április 11., Hotel Európa Fit