eszter05

eszter05 adatlapja

Regisztráció2014.06.01
Utoljára itt2016.01.05

Kiváló 2014. június 1.barátokkal járt itt
Mindenképpen csak ajánlani tudom ezt a helyet azoknak, akik igazi amerikai hamburgerre vágynak. Finom, füstös hús, nagy buci, jó fűszerezés. Ha Miskolcon hamburgerre vágysz ez a legjobb hely erre. A díszítés, a székek, a hely egyszerű, de cserébe jó ár-érték arányba kapjuk a kaját. Egy hamburger sültkrumplival pont elég ahhoz hogy jól lakj.
2014. június 1.a párjával járt itt
Már régóta miskolci vagyok, de még sosem fedeztem fel ezt a helyet. Így nagyon is meglepett hogy belépve milyen kellemes hangulat fogadott. Gyönyörű, elegáns berendezésű a hely. Igaz hétfő este voltunk itt a párommal, még is volt jó pár vendég az asztaloknál. A kiszolgálás gyors volt, a pincérek kedvesek.
Kiváló 2014. augusztus 8.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a párommal a Hotel Egerben és nagyon jól éreztük magunkat. Pozitív csalódás volt a szálloda, a képek alapján nem is gondoltam volna hogy milyen jó helyre megyünk. A szobák szépek, ízlésesen berendezettek, komfortosak, tisztaság várt minket és mindennap takarítottak.
Felhasználó fényképei:
Hotel Eger & Park Eger -