Fald Fel Amerikát Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fald Fel Amerikát Miskolc vélemények

Szörnyű 2018. december 5.a párjával járt itt
2018. 12. 02-án rendeltem egy chickenburgert a Miskolci Fald fel Amerikát nevezetű étteremből. Hiba volt. Habár korábban személyesen már többször is betértem erre a helyre, elérték azt, hogy többször ne egyek náluk. Egy chickenburgert rendeltem, ami az ételrendelő [moderálva - a szerk.
Fald Fel Amerikát Miskolc - Étel/italFald Fel Amerikát Miskolc - Étel/italFald Fel Amerikát Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 11.családjával járt itt
Nagyon kedves, szinte baráti kiszolgálásban volt részünk. Az étel, amit ettünk nagyon finom, ízletes volt, adagra megfelelő. Az italok hűtöttek voltak, ami nem megvetendő a nagy nyári melegben. Az árak megfelelőek, megfizethetőek. Az étterem jól megközelíthető tömegközlekedési eszközzel, mely a turisták számára nem elhanyagolható szempont. Mindenkinek ajánlom !
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. június 26.családjával járt itt
Jó elhelyezkedésű bisztó. Azonban a kinti részre sokszor odatűz a nap, így bent foglaltunk helyet. Van mikor többen vannak, de néha nem túl sokan, a kiszolgálás kicsit döcögős, de rendesek. Az ételekkel jól lehet lakni, árban sem rossz és minőségre sem. Az italok változatosak megfizethető árakon.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2016. december 27.a párjával járt itt
A főutcán található az étterem. Az emeleten foglaltunk helyet. A kiszolgálás udvarias, azonban jócskán várni kellett az ételre, pedig nem voltak túl sokan. BBQ-s húst rendeltünk, ami igazán finom és omlós volt, finom volt a sültkrumpli. Még kihozták az ételt addig röviditalt rendeltünk, arra is kellett egy picit várni, így az térjen be akinek van rá ideje. A desszert elég édes volt, nem tudtuk teljesen megenni. Teájuk finom volt.
Kiváló 2016. december 8.a párjával járt itt
Régóta voltam felszolgáló, ebből lettem üzletvezető. Mint a kisgyermek érkeztem a Fald Fel Amerikát Étterembe és úgy is távoztam. Kritizáltak már sokan engem, pedig nem sok okuk volt már, de azt elmondhatom, hogy a konyha mindent eltalált, ami az ízlésemnek megfelelő.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. október 25.a párjával járt itt
A hely a főutcán található, nyáron kiülős része is van, igaz sokszor oda tűz a nap. Többször jártunk itt, van mikor csak ittunk, mert többre nem volt idő egy teánál, mellesleg a sajttorta ízesítésű tea igazán különleges, megéri megkóstolni. A BBQ borda nagyon omlós és ízletes, az adagok megfelelőek.
Átlagos 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Először jártam az új helyre költözött étteremben, de csalódás lett a vége. 2 asztal volt foglalt rajtunk kívül, a kiszolgálás mégis kicsit döcögött. A földszinti asztaloknál lévő dupla üléseken két normál termetű felnőtt egymás mellett már kicsit szorongva (vagy fél fenéken ülve) fér el.
Gyenge 2016. május 12.a párjával járt itt
Nagyon nehezen de rá szántuk magunkat a párommal hogy elmenjünk oda vacsorázni, sok rosszat és jót is hallottunk vegyesen a helyről, de úgy gondoltuk, hogy megtapasztaljuk mi is és így nem mások véleményére hagyatkozunk.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. november 24.egyedül járt itt
Most próbáltam ki először Miskolcon "gyorséttermet", eddig csak a "normális" helyeket próbáltuk. Utóbbiakról nagyon jó véleményem van, legalábbis arról a pár étteremről, ahol megfordultunk (Piroska Csárda, Lokalista, Csülök, Zöldellő, Stamp, de a Frei Cafét is ide sorolom).
Szörnyű 2015. november 1.barátokkal járt itt
Új helyre költözött az étterem, és ezáltal úgy néz ki nagyban romlott a színvonal. A dolgokhoz hozzátartozik hogy tegnap este az új hely nyitásakor érkeztünk, de mégis nagy csalódást okozott. A régi helyen (Szemere u. ) kétszer megfordultunk, nem igazán volt csalódásra okunk.