Végállomás Bistro & Wine Miskolc

Végállomás Bistro & Wine Miskolc
Végállomás Bistro & Wine MiskolcVégállomás Bistro & Wine Miskolc
Végállomás Bistro & Wine MiskolcVégállomás Bistro & Wine Miskolc

Végállomás Bistro & Wine Miskolc bemutatkozása

Gasztronómiai kirándulásra várjuk a lillafüredi erdei kisvasút városi végállomásához Diósgyőrbe, egy franciás bisztrók hangulatát megidéző miliőbe.
Ragaszkodunk a friss, szezonális alapanyagokhoz, a környékbeli őstermelők életben tartásához. A jó minőségű alapanyagok ízét nem fedjük el fűszersókkal.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók

Végállomás Bistro & Wine Miskolc vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2023. november 7.a párjával járt itt
Kellemes ,viszafogott ízlésvilágú étterem. Igaz hogy a kevesebb sokszor több ami a belső stílusát illeti. Az ételek kifogástalanok, minőségében, ízvilágában ,és tálalásában egyaránt. A ételekhez ajánlott borok nagy segítség volt, és nekem nagyon bejött!
Biztosan jövünk még ha erre járunk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2022. november 15.családjával járt itt
A Lillafüredi Erdei Kisvasút városi végállomásának várótermét 1990-ben alakították vendéglátóhellyé, innen kapta a szóban forgó bisztró a nevét. Az egységet 2011-ben vette át a jelenlegi csapat.
Végállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső kép
Kiváló 2022. szeptember 12.barátokkal járt itt
Az épületet és a környezetet kívülről nem igért sokat, de a belső tér már megnyugtatott. Modern, design-os enteriőr, tökéletes bisztró hangulat. Hibátlanul laza, udvarias és szakszerű felszolgálás. Modern konyha remek bisztró ételekkel, 5-6 fogást is kóstolhattam, mindegyik határozottan ízlett és volt köztük kimagasló is, amiért bármikor tennék akár egy nagyobb kitérőt is Miskolc felé.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. szeptember 12.családjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártam itt utoljára. Már akkor is tetszett, jó emlékeim voltak az étteremről. Azóta felújították a helyet, kifejezetten elegáns (de nem kényelmetlenül), hangulatos, kényelmes a belső tér, mindkét emeleten. Az étterem koncepcióján is alakítottak egy kicsit, és most már bisztró és borbár is egyszerre.
Végállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - MosdóVégállomás Bistro & Wine Miskolc - MosdóVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - MosdóVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső kép
Kiváló 2020. augusztus 8.barátokkal járt itt
Előre foglaltam asztalt, mert az értékeléseket olvasva szükség volt rá. És tényleg. A felszolgáló nagyon profi és kedves volt, életünkben először ittunk alkoholmentes gin-tonicot, az Ő ajánlására. kÜLÖN KÖSZÖNET ÉRTE NEKI, HA OLVASSA:)És nem bántunk meg: valami mennyei volt.
Végállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/ital
2019. november 16.családjával járt itt
A hely közelében lakom, de az árai miatt évente 1-2 alkalommal ülünk be oda, hozzámlátogató rokonokkal. Egyetlen alkalmat sem emelnék ki, általában mondhatom, hogy nincs semmi baj a hellyel, az ételekkel, de semmi nem indokolja az árait
(legutóbb: 3 csésze leves, egy gyerekadag rántott csirkemell, egy bécsiszelet, egy sztrapacska, egy limonádé, 2 sör, egy jagermeister 21. 000 ft).
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2018. június 24.a párjával járt itt
Térképes kereső alapján találtuk a helyet, az értékelést néztük mindössze. Nem menüt kértünk, ezért kicsit tovább tartott, de hosszú időnek nem nevezném. Grill halat és grill zöldséget kértem, az íze semmi különös, viszont szerintem elég kevés volt egy adagnak, éppen arra elég, hogy akkor valamit ettél, de egy óra múlva már éhes vagy.
Átlagos 2017. október 11.családjával járt itt
Igazi ritka eseményt ünnepeltünk. Az étel fele finom, a másik fele nem. Hogy kora nyáron miért nincs petrezselymes újkrumpli, uborka saláta és miért ízetlen a csirke mell? A kiszolgálás kiváló volt.
Valószínű szakácsprobléma lehet. Nem rossz hely, de túl sokat nem kell várni tőle. Az emberi oldal erősebb mint a kaja minősége.
Kiváló 2017. július 14.családjával járt itt
Párom születésnapját ünnepeltük. Maximálisan meg voltunk elégedve mind az ételekkel, mind pedig a kiszolgálással. Az étterem a villamossínek mellett található, van kiülős része, de egyáltalán nem zavaró a forgalom. A belső tér nagyon hangulatos, vonatülésekre hasonlító kanapékon lehet helyet foglalni.
Szörnyű 2017. május 27.családjával járt itt
Családi vacsorára tértünk be az étterembe, ami gyönyörűen, igényesen felújított. Az egyik pincér azonnal hozta az étlapot, mi pedig lelkesen válogattunk. Sikerült is hamar eldönteni ki mit szeretne enni, inni. Miután fél órát ültünk ott, pincérünk nem tért vissza, így felálltunk, és átmentünk egy másik étterembe, ahol a vendég szép környezeten kívül kap kiszolgálást is.
Végállomás Bistro & Wine Miskolc a térképen
3534 MiskolcDorottya u. 1.
+36 46 402 952
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo