Esztergom

Esztergom adatlapja

Friss nyugdíjas hölgy vagyok. Évente 2-3 alkalommal járok pihenni átlagosan 5-6 napra. Leggyakrabban a férjemmel kettesben, de évente egyszer valamelyik felnőtt gyermekünk is velünk jön, párjával, gyermekével. A wellness szállodákat részesítjük előnybe, mivel ott tudunk felhőtlenül kikapcsolódni, ott teljes az ellátás. Testi lelki kényeztetés igénybevételére is van lehetőség.
Üdüléseinkre gépkocsival utazunk. Étterembe nagyon ritkán járunk, szinte csak az üdülések alkalmával.
Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2017.01.09

2013. december 27.családjával járt itt
Szeptember utolsó hetét töltöttük ott családommal négyesben. A szobák kényelmesek, tiszták, ennek ellenére hangyák raja lepett meg bennünket mindkét szobában. Az étterem kínálata, az ételek minősége jó. Nekünk hiányzott, hogy nem volt drink bár. Jól esett volna esténként koktélozni egyet. A fürdő részleggel maximálisan elégedettek voltunk.
Gyenge 2017. január 9.a párjával járt itt
Nem értem,hogyan lehet****-os ez a hely. Az étel kínálat rettenetesen silány,és még abból sem jut,ha nem az étkezési idő elején mész. A tányérra rászáradva az előző napi menü. Desszerttel nem, gyümölccsel elvétve találkoztunk. A wellness részleg nevetséges, köze nincs ehhez a szóhoz! A személyzet fele modortalan,kritikán aluli!
2013. december 27.a párjával járt itt
Ez év októberében töltöttünk ott egy hosszú hétvégét a párommal. Az étkeztetés kiváló, választékos, finom és bőséges. A wellness részleg minden igényt kielégítő. A szobában a szőnyeg igen kopott és foltos, ami kissé meglepő volt egy ****-os szállodában. Egyébként igen magas az árfekvés a többi hasonló minősítésű szállodához képest.