etelka52

etelka52 adatlapja

szegeden élő nyugdijas varrónő vagyok .imádom a jó ételeket. szeretek étterembe járni
ritkán utazom ,belfödre ,busszal . barátnőkkel,és a családdal járok étterembe.
Regisztráció2013.06.16
Utoljára itt2018.01.22

Kiváló 2013. június 22.barátokkal járt itt
Évente töbször látogatjuk ezt a vendéglőt. Kiválló ételek ,nagyétkűek is jól laknak. ,kellemes hangulatos berendezés . NEKEM SZEGED LEGKEDVESEBB ÉTTERME. A halászlé felveszi a versenyt bármelyik csárdában készúlt halászlével . Nagyon finom a desszert is. az étlapon megtalálható a magyaros ételek nagyrésze.
Felhasználó fényképei:
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged -
Kiváló 2017. május 25.a párjával járt itt
Remek pihenő hely,de aki a mozgalmas helyeket szereti annak is megfelel ez a hotel. Kényelmes szobák,finom,bőséges ételek. Kedves szolgálatkész személyzet. a környéken sok kirándulási lehetőség. a szálloda welnes részlege nagyon jó naponta töbször is igénybe vettük. bármikor szivesen mennék ujra ,ajánlom mindenkinek aki szeret jókat enni,nagyokat sétálni .
Felhasználó fényképei:
Hotel Lövér Sopron - Hotel Lövér Sopron - Hotel Lövér Sopron - Hotel Lövér Sopron - Hotel Lövér Sopron -
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett tapasztalatait. Mindennapos célunk az , hogy vendégeink feltöltődve, kellemes élményekkel távozzanak szállodánkból, így az Ön véleménye valódi elismerés mindannyiunk számára. Reméljük legközelebbi soproni útjuk alkalmával is a Lövérben üdvözölhetjük Önt!
2017. augusztus 11., Várhelyi Ágnes