Wellness Hotel Kager Harkány ★★★★

Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Wellness Hotel Kager Harkány vélemények

Gyenge 2022. július 23.családjával járt itt
Tisztaságot sajnos hírből sem ismerik,koszos toalett,tükör,padló az előző szálló vendégek maradék ételei a szekrényben. Vacsoránál a pörkölthöz való tészta köret már 7-kor nem volt és nem lesz (közölték kérdésünkre). A kiégett villany körtét jeleztük érkezésünk napján,ígérték kicserélik ott tartózkodásunkig ez nem sikerült így este csak sötétben lehet a toalettig eljutni.
Wellness Hotel Kager Harkány - EgyébWellness Hotel Kager Harkány - Egyéb
2021. június 21.a párjával járt itt
A szálloda nagyon csöndes helyen található, így nyugodt pihenést biztosít. A foglaláskor nem kérnek semmi előleget, még soha nem tapasztaltunk hasonlót. A személyzet kedves és segítőkész volt. (Szükség is volt rá mert az italhűtőnk nem működött azt azonnal mondjuk ki is cserélték. ) A tisztaság,a higiénia makulátlan.
Kiváló 2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Gondoltuk nyár végén keresünk egy helyet, ahol eltölthetünk egy hosszú hétvégét a gyerekekkel amolyan nyárbúcsúztatónak. . . mivel Pécs felé kellett mennünk - egyéb ügyek miatt - kézenfekvő volt, hogy Harkány lesz a célpont. Kinéztük, leleveleztük ÉS. . .
Kiváló 2018. február 21.a párjával járt itt
Nagyon jó ês szép 5 napot töltöttünk a hotelban. A berendezês izlêses, az ágy kényelmes, az ételek finomak voltak! Családias légkôr mindenhol! Kevês hotelről lehet elmondani a szemêlyzet kedvessêgét,segítőkészségêt ês felkészűltségét! ! ! Kutyaszerető hotel!
Kiváló 2017. január 2.a párjával járt itt
Már harmadik alkalommal töltöttük kellemesen valamelyik ünnepet ebben a nagyon szép, hangulatos, családias szálodában. Most a szilvesztert ünnepeltük itt, és pihentünk 3 napot. A szállás, az ellátás a személyzet kedvessége, a családias légkör, a vendégek igényeinek, és kényelmének maximális biztosítása lehetővé teszi a tökéletes kikapcsolódást, szórakozást minden korosztály számára. Mindenkinek ajánlani tudjuk, mi pedig köszönjük ezt a kellemes "évzárót"!
Kiváló 2016. október 12.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszajárunk a hotelba, mert a szállás, a személyzet, az ételek kiválók. Családi légkört minden igényt kielégítő kiszolgálást kapunk. Az ár/érték arány tökéletes. A gyerekek is megtalálják az elfoglaltságukat, úgy a kertben, mint házon belül. Készséggel segítenek a környék megismerésében. Helyben is van lehetőség a borkóstolásra.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. szeptember 13.barátokkal járt itt
Júliusban baráti társasággal jártunk a hotelban egy hétvégét töltöttünk ott. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész,még a szülinapi tortát is segítettek beszerezni ezért külön köszönet. Este lakodalom volt a hotel éttermében ezért érkezéskor felajánlottak egy csendesebb szobát. A wellness részleg fantasztikus és nem túlzsúfolt. Ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2016. június 8.barátokkal járt itt
Baráti társasággal töltöttünk el egy rövid időt ebben a barátságos családias kis hotelben. Ritkán lehet találkozni egy ilyen kedves személyzettel. A szobák és a hotel egész területén gyönyörű tisztaság van. Kiváló a konyhájuk. Wellness részlegről is csak jót lehet ír. A kinti medence és a kert gyönyörű.
Kiváló 2014. június 12.gyerekekkel járt itt
Egy barátnőm ajánlotta. Jól döntöttünk mikor kipróbáltuk. Egy modern és napfényes szép szállodába mentünk. A wellnes részlege bármelyik nivós szálloda részlegével felveszi a versenyt. A személyzet szolgálat kész , mosolygós és kedves. igazán gyerek barát szálloda. Most már én is jószívvel ajánlom minden ismerősömnek.
Kiváló 2014. január 18.a párjával járt itt
2013 júliusában jártunk a Kager Hotelben. A szobák gyönyörűek, makulátlanok, jól felszereltek. A wellness részleg egész egyszerűen zseniális, a két jakuzzi a kedvencünk. Imádtuk a szaunákat, a medencét és a pihenőszobát is. Hmmm. . . És az a jéghideg, isteni eperleves. . . :) A személyzet leírhatatlanul kedves és figyelmes. Remekül éreztük magunkat, hamarosan újra ellátogatunk a Kagerba. :)