evka263

evka263 adatlapja

Regisztráció2013.04.27
Utoljára itt2013.05.15

Kiváló 2013. május 15.családjával járt itt
A húsvéti ünnepeket töltöttük Sárváron a családommal.Sok keresgélés után erre a vendéglőre esett a választásunk . Nem bántuk meg ,nagyon jó a konyhájuk .Óriási adagok ,nagyon finom ízek,ízléses tálalás és ami nagyon fontos baráti árak várják a kedves vendéget.Ajánlom mindenkinek aki szereti a magyar konyhát!
Kiváló 2013. április 27.családjával járt itt
Nagyon megvoltuink elégedve. Szép és nyugodt kornyezet tisztaság . A sárvári furdo gyonyoru. a wellnes fitnessz részleg is nagyon szép. a személyzet nagyon kedves és elragadó. a szobák kényelmesek , a furdoszobák tiszták . nagyon tetszett a kis kávézó. a biliárd teremben nagyon jól el lehet szórakozni rossz ido esetén ami sajnos nekunk kijutott.
Kiváló 2013. május 2.barátokkal járt itt
Szép jól felszerelt szoba, felújított furdoszoba .Tsztaság mindenutt.Nagyon jó fekvésu ,kis sétával elérheto a városkozpont. A konyhájuk kiváló és nagyon választékos.MI NAGYON MEGVOLTUNK ELÉGEDVE.A személyzet nagyon kedves és odaadó.Tetszett a strand megoldása ,csendes és nagyon szép.Nagyokat lehet sétálni a parton.