Várkapu Vendéglő Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 5.

Várkapu Vendéglő Sárvár a térképen

Borpince - max. 25 fő
Visa, EC/MC, Amex
Szalon

Várkapu Vendéglő Sárvár bemutatkozása

Az épületben, mely már a múlt században is vendéglőként funkcionált, ma egy korhű hangulatú, boltíves, Sárvár múltját is felelevenítő vendéglátóhely működik.
Éttermünk sajátosságát a régi, magyaros ételek felkutatása és felelevenítése, elkészítése adja. Magyarságunkat tükrözi a „Magyar borok és ételek" című gasztronómiai gálasorozatunk is, melynek során havonta egy-egy jeles hazai borvidék, illetve neves borász nedűi mellé készítünk mára már elfeledett, ám ízes, magyaros ételeket.
Éttermünk szezononként megújuló, rusztikus kivitelű étlapján a világhírű magyar konyha remekei mellett természetesen a mai kornak megfelelő, internacionális ételajánlat is megtalálható. A nemzetközi kínálatot azzal tesszük teljessé, hogy vendéglőnkben rendszeresen külföldi vendégszakácsok mutatják be országuk, régiójuk sajátos ételeit-italait.
Házunk specialitásai közé tartozik különleges, házi készítésű kecskesajt ajánlatunk, bárány, kecske, borjú és szürkemarha húsából készített ételeink széles választéka, valamint erdeigomba- és vadhúsételeink.
Gyertyafényes estéinket egy sikeres és felkészült szakmai stáb, valamint kellemes programok teszik teljessé!

Várkapu Vendéglő Sárvár képei

Várkapu Vendéglő Sárvár vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Tökéletes étterem a Sárvári vár tövében. Finom ételek, tökéletes kiszolgálás. Ár érték arányban mindent visz.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Nagyon kellemes idot toltottunk a kerthelysegben . Az ebed igazan finom volt . Udvarias , kedves kiszolgalasban volt reszunk. Az etlap valaszteka pazar ,igazi hazai izekkel. A berendezes kenyelmes , egyszoval , szuper volt minden. Barmikor szivesen visszaternenk a varosba es az etterembe is. A var az arboretum egyedulallo es gyonyoru .
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
2018. májusban egynapos kiránduláson jártunk Sárváron. A várat körülölelő gyönyörű őspark egyedülálló, hatalmas fái és a madarak éneke elragadó. Kellemes pihenést nyújt a fáradt turistáknak. Ebben a csodálatos környezetben tértünk be a Várkapu vendéglő teraszára. A kiszolgálás, a fiatal pincér szolgálatkész, érdeklődő és udvariasan ajánlotta az ételeket, italokat.

agi32 TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Nagyon klassz étterem, az ételek finomak, bőségesek, igazi hazai ízek. A pincérek figyelmesek, udvariasak, de nem nyomulósak, gyors a kiszolgálás. Kellemes zene szólt, nagyon hangulatos az egész. Az étlap választék is pazar, szinte mindenki talál megfelelő ételt, hal, sertés, szárnyas, vega, saláták, köretek, minden, minden volt. Ár/érték arány megfelelő.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17.
Az étlap tökéletes, nagy a vàlaszték. Az ételek finomak, a felszolgálók kedvesek és figyelmesek, ár-érték arány megfelelő, a hangulat, berendezés szuper.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
A legtöbb étterem a desszerten bukik el, túl kevés választék, túl nagy adag, túl semmilyen, vagy éppen állott. Itt kiváló volt a palacsinta, ami feltette az i-re a pontot, és feledtette velem a kicsit túl sok zsírban tocsogó kacsamájat. 4en ettünk itt, korrekt adagok, korrekt áron, a párom a főétel előtt két adag gyümölcslevest is megevett, annyira ízlett neki.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
Utoljara pár éve nagyon finomat ettünk az étteremben, gondoltuk kipróbáljuk megint. Nem csalódtunk. Mindketten halételt ettünk. Én harcsapaprikast túrós csuszával. A hal finom friss volt, házi tészta, ropogósra pirított szalonnával. Párom halétele is friss, szuper gombás körettel, ízlésesen tálalva. Az ár is elfogadható. Finom csopaki bort ittunk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 31.
Sárvári Gyógy-és Wellnessfürdő látogatása után tértünk be párommal ebbe a vendéglőbe vacsorázni. Közvetlenül a vár mellett található az étterem, mely igényes belsővel rendelkezik. Az elfogyasztott ételek [Grillkoncert (csirke, sertés, marha) hasábbal és zöldségekkel; Csirkemell házi sonkával és bazsalikomos sajtkrémmel töltve, házi krokettel] nagyon ízletesek voltak, melyet frissen, forrón, a tányérokon ízlésesen elhelyezve tálaltak fel.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Másodszor ettünk itt, a húsok minősége és az ételek ízei kifogástalanok, plusz a fiazslemb pincér nagyon aranyos volt és készséges. Köszönjük

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15.
A címre utalva többet vártam egy II. kategóriájú helytől. Kiszolgálás nem volt, csak kihozták az ételt, mely legalább finom volt. Az ár-érték arány, az ételeket nézve éppen elfogadható. Viszont a pincér hozzáállását, a kiszolgálásnak nem nevezhető ételkihozást és a kért /erjedt/ ivólé minőségét figyelembe véve egy IV. kategóriájú kocsmának megfelelő a hely.

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.540,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.29. - 2019.12.26.
Mutsch Apartmanház
2020.12.08. - 2019.12.08.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.05.28. - 2020.06.01.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2019.12.31.
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.481 - 6.311,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 30.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2020.12.22.
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2020.08.30.
Hotel Claudius
Szombathely
2-3 éjszaka 15.330,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri vacsorával, tombolával, szauna és fitnesz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.03.
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.03.13.
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.546,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sárvár
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sárvár
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palace Hotel  Sárvár
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Palace wellness élmények (min. 3 éj)

Várkapu Vendéglő SárvárX