3232 Mátrafüred, Üdülősor út 59/A

H-CS zárva
P-Szo 12:00-02:00
V 12:00-17:00
étterem, szórakozóhely, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
cigányzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Visa
Dab

Kóborló Vendéglő Mátrafüred bemutatkozása

Számunkra a legfontosabb, hogy vendégeink barátságos és otthonos környezetben tölthessenek el egy kellemes délutánt, estét.

Vállaljuk esküvők, születésnapok, vállalati, üzleti rendezvények teljes körű lebonyolítását.
Különleges ... Tovább >>

Különleges kéréseikkel is bátran forduljanak hozzánk!
Jelen pillanatban azon kevesek közé tartozunk, akik hétvégenként vacsora közben kellemes, halk élőzenével kényeztetik a hozzájuk betérőket. Este 22:00 után igazi mulatós hangulatú muzsikálás veszi kezdetét hajnali 2:00 óráig. Zenekarunk igényes, a repertoárjuk a '20-as évektől napjainkig terjed.

Kóborló Vendéglő Mátrafüred képei

Kóborló Vendéglő Mátrafüred vélemények

Debrecen

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még mindig Mátrafüreden vagyunk. Ebédidőben ennénk valamit,de a 4 évszakban és a Benevárban látott tömegnyomorhoz nincs kedvünk. Ezért itt foglalunk asztalt 14,00 -ra,miután kiderül hogy 100 méterre van a hoteltől. Asztalunk vár,szép kerek,és viszonylag messze van a születésnapot ünneplő zajos társaságtól. A teraszon ülünk kerülve a zárt tereket. .
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hagyományos, régi vágású étterem Mátrafüred csendes, a főúttól távolabb eső területén, az Üdülősoron. A családi vállalkozásban az emeleten panzió működik, míg a földszinten található az étterem 2 helyiségben, valamint egy fedett teraszon további asztalokkal.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Minősíthetetlen a kiszolgálás, kb. 1 óra hosszat vártunk, mire felszolgálták a rendelt ételt. Az asztal amit kinéztünk az egyik ott dolgozó időtöltésére szolgált perpillanat, mivel nem volt vendég így keresztrejtvényt fejtéshez odapakolt, mi sajnos nem vettük észre, ezért elnézést is kértünk, de még így is véres rongy számba vettek utána.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Átkozott jó volt a pizzájuk, mindenkinek bátran ajánlom! Frissen készült, forró, vékony, "buborékos" volt, reális időn belül az asztalunkon. "Kemény legényt" és "Lucifert" választottunk. A legénynek még egy kis csípősség jót tett volna. Sajnos, a sör esetében náluk a korsó mindössze 4 dl-t jelent. Célszerűbb üvegest rendelni, mert több is, és jóval olcsóbb is.

koverj TOP szállásértékelő
koverj TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kékestetőről hazafelé álltunk meg Mátrafüreden. Sajnos a sokak által nagyra tartott Benevár étteremben teltház és asztalra várakozók sora volt, ezért inkább átmentünk a Kóborló Vendéglőbe. Egész jó, hangulatos hely első látásra, érkezésünkkor mindössze 1 asztalnál ültek vendégek, de ennek ellenére 45-50 perces várakozás után már meg kellett kérdeznünk, hogy mégis meddig kell még várni arra az 1-1 tányér ételre.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Maximálisan vendégközpontú étterem! A kisgyermekes családok paradicsoma a rengeteg játék miatt! Nagyon finom, házias ételek, bőséges adaggal, korrekt árral, udvarias, a mindent frissen készítve tálaláshoz képest gyors kiszolgálással. Ami nekem külön tetszett, hogy a 7 fős társaság egyszerre, frissen és melegen kapta meg az ételt!

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás kifogástalan,az ételek bőségesek,finomak. Az átlagosnál picit többet vártunk a vacsoránka de mindent frissen készítenek. Az étterem kívülről nem tükrözi a belső teret,harmóniát.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 23.
Mátrafüreden töltöttünk egy hétvégét, és a hotelben ajánlották a helyet. A felszolgálók udvariasak, kedvesek voltak. A hely tiszta, rendezett. Annyira finom pizzát ettünk náluk, hogy következő nap is ott vacsoráztunk, isteni feltét és pizzaszósz. Egyáltalán nem kellett sokat várnunk a rendelésünkre, pedig rajtunk kívül voltak egy jó páran.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek finomak a kiszolgálás lassú több mint 50 percet vártunk,hogy ki hozzanak két gyiros tálat és egy pizzát de már ők is érezték,hogy sokat vártunk ezért kihoztak három pizza szeletet!! Ajánlom másoknak meg nem is!!!! :-) de egyébként a kiszolgálás túl gyenge a mennyezeten pókhálók lógnak és sosem takarítanak.

Mobilról küldte. | 2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár nem volt teltház, az étteremben 10 perc elteltével sem vették észre, hogy ott vagyunk. Tovább nem vártunk, felálltunk és kifelé jövet megkérdeztem, hogy fontosak-e a vendégek. Csodálkoztak, hogy valóban ott voltunk. Három pincér dolgozott, a mellettünk levő asztalnál fizettek, mi sem értettük ez hogyan lehetséges.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
2 nap/1 éjszaka 8.045 - 11.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.24. - 2022.01.13.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 18.352,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, parkolással
2021.03.01. - 2022.01.01.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.114 - 33.295,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.12.23.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9.720,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2021.12.20.
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 27.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.22.
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Mátrafüred
Erzsébet Park Hotel Mátrafüred
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)

Kóborló Vendéglő MátrafüredX