3232 Mátrafüred, Üdülősor út 59/A

H-CS zárva
P-Szo 12:00-02:00
V 12:00-17:00
étterem, szórakozóhely, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
cigányzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Visa
Dab

Kóborló Vendéglő Mátrafüred bemutatkozása

Számunkra a legfontosabb, hogy vendégeink barátságos és otthonos környezetben tölthessenek el egy kellemes délutánt, estét.

Vállaljuk esküvők, születésnapok, vállalati, üzleti rendezvények teljes körű lebonyolítását.
Különleges ... Tovább >>

Különleges kéréseikkel is bátran forduljanak hozzánk!
Jelen pillanatban azon kevesek közé tartozunk, akik hétvégenként vacsora közben kellemes, halk élőzenével kényeztetik a hozzájuk betérőket. Este 22:00 után igazi mulatós hangulatú muzsikálás veszi kezdetét hajnali 2:00 óráig. Zenekarunk igényes, a repertoárjuk a '20-as évektől napjainkig terjed.

Kóborló Vendéglő Mátrafüred képei

Kóborló Vendéglő Mátrafüred vélemények

Debrecen

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még mindig Mátrafüreden vagyunk. Ebédidőben ennénk valamit,de a 4 évszakban és a Benevárban látott tömegnyomorhoz nincs kedvünk. Ezért itt foglalunk asztalt 14,00 -ra,miután kiderül hogy 100 méterre van a hoteltől. Asztalunk vár,szép kerek,és viszonylag messze van a születésnapot ünneplő zajos társaságtól. A teraszon ülünk kerülve a zárt tereket. .
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hagyományos, régi vágású étterem Mátrafüred csendes, a főúttól távolabb eső területén, az Üdülősoron. A családi vállalkozásban az emeleten panzió működik, míg a földszinten található az étterem 2 helyiségben, valamint egy fedett teraszon további asztalokkal.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Minősíthetetlen a kiszolgálás, kb. 1 óra hosszat vártunk, mire felszolgálták a rendelt ételt. Az asztal amit kinéztünk az egyik ott dolgozó időtöltésére szolgált perpillanat, mivel nem volt vendég így keresztrejtvényt fejtéshez odapakolt, mi sajnos nem vettük észre, ezért elnézést is kértünk, de még így is véres rongy számba vettek utána.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Átkozott jó volt a pizzájuk, mindenkinek bátran ajánlom! Frissen készült, forró, vékony, "buborékos" volt, reális időn belül az asztalunkon. "Kemény legényt" és "Lucifert" választottunk. A legénynek még egy kis csípősség jót tett volna. Sajnos, a sör esetében náluk a korsó mindössze 4 dl-t jelent. Célszerűbb üvegest rendelni, mert több is, és jóval olcsóbb is.

koverj TOP szállásértékelő
2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kékestetőről hazafelé álltunk meg Mátrafüreden. Sajnos a sokak által nagyra tartott Benevár étteremben teltház és asztalra várakozók sora volt, ezért inkább átmentünk a Kóborló Vendéglőbe. Egész jó, hangulatos hely első látásra, érkezésünkkor mindössze 1 asztalnál ültek vendégek, de ennek ellenére 45-50 perces várakozás után már meg kellett kérdeznünk, hogy mégis meddig kell még várni arra az 1-1 tányér ételre.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Maximálisan vendégközpontú étterem! A kisgyermekes családok paradicsoma a rengeteg játék miatt! Nagyon finom, házias ételek, bőséges adaggal, korrekt árral, udvarias, a mindent frissen készítve tálaláshoz képest gyors kiszolgálással. Ami nekem külön tetszett, hogy a 7 fős társaság egyszerre, frissen és melegen kapta meg az ételt!

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás kifogástalan,az ételek bőségesek,finomak. Az átlagosnál picit többet vártunk a vacsoránka de mindent frissen készítenek. Az étterem kívülről nem tükrözi a belső teret,harmóniát.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 23.
Mátrafüreden töltöttünk egy hétvégét, és a hotelben ajánlották a helyet. A felszolgálók udvariasak, kedvesek voltak. A hely tiszta, rendezett. Annyira finom pizzát ettünk náluk, hogy következő nap is ott vacsoráztunk, isteni feltét és pizzaszósz. Egyáltalán nem kellett sokat várnunk a rendelésünkre, pedig rajtunk kívül voltak egy jó páran.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek finomak a kiszolgálás lassú több mint 50 percet vártunk,hogy ki hozzanak két gyiros tálat és egy pizzát de már ők is érezték,hogy sokat vártunk ezért kihoztak három pizza szeletet!! Ajánlom másoknak meg nem is!!!! :-) de egyébként a kiszolgálás túl gyenge a mennyezeten pókhálók lógnak és sosem takarítanak.

Mobilról küldte. | 2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár nem volt teltház, az étteremben 10 perc elteltével sem vették észre, hogy ott vagyunk. Tovább nem vártunk, felálltunk és kifelé jövet megkérdeztem, hogy fontosak-e a vendégek. Csodálkoztak, hogy valóban ott voltunk. Három pincér dolgozott, a mellettünk levő asztalnál fizettek, mi sem értettük ez hogyan lehetséges.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 30.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.10.21. - 2021.12.21.
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.12.19. - 2021.01.15.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3-4 éjszaka 30.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, téli party-val, cigányzenével, borkóstolással, szilveszteri mulatsággal, táncos revüshow-al, tombolahúzással, wellness-részleg használattal, újévi koncerttel, Beatles múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Vár Camping
Sirok
2021.11.27. - 2020.11.27.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 49.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, fellépőkkel, kaszinóval, mikromágiával, forralt borozással, tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.
Széchenyi Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.27. - 2021.03.31.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.28.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 26.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes ebédelési lehetőség a partnerszállodában, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Mátrafüred környékén
Erzsébet Park Hotel Mátrafüred
Hajnal Hotel Mátrafüred
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)

Kóborló Vendéglő MátrafüredX