Farkas Tibor

Farkas Tibor adatlapja

A párommal 2013 06 28. án jártunk Bükfürdön 2014 ben meg szeretnénk elmenni Sopronba a Fieszta hotelba. Ha nem jön közbe semmi. Nagyon jól éreztük magunkat.
Busszal és vonattal szoktunk járni az étterembe meg gyalog.
Regisztráció2013.09.27
Utoljára itt2015.02.06

Szörnyű 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
Maga a város nagyon szép, a hotelban meg nyitottam a víz csapot a fürdő kádban meg feljött a víz, a függöny szakadt volt az erkély ajtó és ablakot nem lehetett bezárni. én márt sok helyen jártam, de eddig mindenhol jól éreztem magam. A tisztaság szőrnyű volt. A kaja az kiváló. Én a Sziesztába nem kívánok még egyszer elmenni.
Felhasználó fényképei:
Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron -
Kiváló 2013. december 11.a párjával járt itt
Kiváló hely volt és nagyon jól éreztük magunkat. Aki még nem járt ott az menjen el ne fogja megbánni. a szálódának az étterme kiváló. A város is szép a srand is Nagyon jó volt a vonatozás is Mindennel meg voltunk elégedve. A személyzettel a tisztasággal az árral a szobával az étteremmel a welnesz szigettel.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürd? - Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürd? - Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürd? - Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürd? - Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürd? -
Kiváló 2014. július 4.a párjával járt itt
Szép volt a környezet kedvesek voltak személyzet jó volt a szálóda minden nagyon tetszett jókat sétáltunk szép volt a Balaton. Ajánlom másoknak is Majd valamikor még visszatérünk.a szálódába. Nagyon tetszett a szökökut a recepcíónál. Ki áltunk az erkélyre a Balatont láttuk Mindenki legalább egyszer menjen el.