Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő ★★★

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Termál krt. 26.

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő a térképen

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő értékelése:

10. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
134. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Az Európa-hírű gyógyvízzel rendelkező Bükfürdő Nyugat-Magyarország kedvelt üdülőterülete, Soprontól 50 kilométerre, a fővárostól 220 kilométerre, mintegy 2,5 óra távolságra található. A Hunguest Hotel Répce gyönyörű zöld környezetben várja vendégeit, az árnyas fák pihentető környezetbe hívogatnak.

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő képei

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
A múlt század közepéből itt rekedt hotel. Kiváló adottságú és pótolhatatlan az a tény, hogy fürdőköpenyben átsétálhat az ember a városi gyógyfürdőbe. Ezzel azonban nem áll arányban a hotel lerobbant állapota. Az ablakkeretek olyan állapotban vannak, hogy csoda, nem estek
még ki. Pereg a festék róluk, ebből adódóan tisztítani sem lehet rendesen, nem jó érzés rájuk nézni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szálloda elég lerobbant állapotban van.
Az étkeztetés a korábbiakhoz képest minőségileg romlott és az étel választék gyenge, de a minősége megfelelő.
A fürdőköpeny bérleti díját magasnak tartom.

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 16.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta volt. A wellness részleg nem üzemelt, de helyette a testvér szálloda wellness részlegét lehetett használni, ahová egy zárt folyosón lehetett átjutni. Félpanziós ellátásban volt részünk. Bőséges reggeli és vacsora kínálat várt bennünket.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
A szobára ráférne egy teljes felújítás. A személyzet minden tagja kedves, barátságos és segítőkész. Reggeli és vacsora tökéletes, választékos és finom.Tisztaság is tökéletes. A hotel meghívott minket délben egy kerti partira, jól esett. Este zene a lobbiban.A személyzet mindenre figyelt.Szívesen ajánlanám másoknak is.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Igaz, a száloda már nem új. Ki figyelmes látja mit lehetne már javítani, de minden müködik hibátlanul. Alkalmazottak iparkodnak minden kívánságot teljesíteni. Konyha kitünö! Nem szokásom mindent dicsérni, inkáb keresem mit lehetne javítani, de itt nem lehet máshogy mondani, mind ahogy mondtam! Egyetlen kis kifogás - WIFI gyenge volt- de ez nem komoly baj.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
A 3 csillagosnak hirdetett szállástól 2 csillagot el kellene venni az állapota miatt a harmadukat pedig a személyzet nem tudása és hozzáállása miatt. Sajnos a nyaralást ide szerveztük így megpróbálom a környékét bejárva jól érezni magam és másutt megkajálni. Senkinek sem ajánlom. Nagyon drága a semmiért.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Retro stílus.
Sok felújítást igényel.
Ár érték aránya az átlagos állapothoz képest drága.
A jó, hogy folyosó köti össze a fűrdővel, ami kiváló volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Idősebb házaspár vagyunk. Férjemnek és Nekem is minden igényünket kielégítő volt minden. Kiemelném az étkeztetést, azon belül a kínálatot, a személyzet gyors és szolgálatkész kiszolgálását. Jó volt, hogy használhattuk a wellnest, mivel nekem nem ajánlott a termálvíz. Férjem a gyógyvízben pihent. Kellemes késő nyári időben remek sétát tettünk a hotelparkban, és a környéken .

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. A recepciónál kellemes meglepetés várt ránk, mivel többszörös visszatérő vendégek voltunk,a szoba helyett apartmant kaptunk ugyanazért az árért. Nekünk nagyon tetszik, hogy közvetlen átjárás van a szálloda és a fürdő közt, így rossz idő esetén is egy fürdőköntösben lehet közlekedni. Az étteremről csak jót tudok mondani.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
A férjemmel voltunk a Répce Hotelben . A Recepción aranyos, kedves a személyzet. A szobában , fürdőben tiszta volt minden. A Termálfürdő jó. Jó az átjárás a fürdőbe. Ami nekem nem tetszett az leginkább az étteremmel kapcsolatos. Az étterembe lépve nagyon ragadt a kő szinte a papucsom cuppogott a padlón.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Kedves Hölgyem!

Engedje meg, hogy köszönetünket fejezzük ki, amiért legutóbbi pihenésükhöz szállodánkat választották. Reméljük összességében végül kellemes napokat töltöttek el nálunk és sikerült pihenniük, feltöltődniük nálunk.
Csaplovics Gábor (Hotel Répce) (Hunguest Hotel Répce)

Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.10-ig
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675 - 13.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 51.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.907 - 6.332,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.11-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 22.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.04-ig
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.11-ig
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 34.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX