Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő ★★★

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Termál krt. 26.

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő a térképen

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő értékelése:

12. helyezett a 64 büki, bükfürdői szállás közül
189. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Az Európa-hírű gyógyvízzel rendelkező Bükfürdő Nyugat-Magyarország kedvelt üdülőterülete, Soprontól 50 kilométerre, a fővárostól 220 kilométerre, mintegy 2,5 óra távolságra található. A Hunguest Hotel Répce gyönyörű zöld környezetben várja vendégeit, az árnyas fák pihentető környezetbe hívogatnak.

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő képei

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Igaz, a száloda már nem új. Ki figyelmes látja mit lehetne már javítani, de minden müködik hibátlanul. Alkalmazottak iparkodnak minden kívánságot teljesíteni. Konyha kitünö! Nem szokásom mindent dicsérni, inkáb keresem mit lehetne javítani, de itt nem lehet máshogy mondani, mind ahogy mondtam! Egyetlen kis kifogás - WIFI gyenge volt- de ez nem komoly baj.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
A 3 csillagosnak hirdetett szállástól 2 csillagot el kellene venni az állapota miatt a harmadukat pedig a személyzet nem tudása és hozzáállása miatt. Sajnos a nyaralást ide szerveztük így megpróbálom a környékét bejárva jól érezni magam és másutt megkajálni. Senkinek sem ajánlom. Nagyon drága a semmiért.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Retro stílus.
Sok felújítást igényel.
Ár érték aránya az átlagos állapothoz képest drága.
A jó, hogy folyosó köti össze a fűrdővel, ami kiváló volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Idősebb házaspár vagyunk. Férjemnek és Nekem is minden igényünket kielégítő volt minden. Kiemelném az étkeztetést, azon belül a kínálatot, a személyzet gyors és szolgálatkész kiszolgálását. Jó volt, hogy használhattuk a wellnest, mivel nekem nem ajánlott a termálvíz. Férjem a gyógyvízben pihent. Kellemes késő nyári időben remek sétát tettünk a hotelparkban, és a környéken .

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. A recepciónál kellemes meglepetés várt ránk, mivel többszörös visszatérő vendégek voltunk,a szoba helyett apartmant kaptunk ugyanazért az árért. Nekünk nagyon tetszik, hogy közvetlen átjárás van a szálloda és a fürdő közt, így rossz idő esetén is egy fürdőköntösben lehet közlekedni. Az étteremről csak jót tudok mondani.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
A férjemmel voltunk a Répce Hotelben . A Recepción aranyos, kedves a személyzet. A szobában , fürdőben tiszta volt minden. A Termálfürdő jó. Jó az átjárás a fürdőbe. Ami nekem nem tetszett az leginkább az étteremmel kapcsolatos. Az étterembe lépve nagyon ragadt a kő szinte a papucsom cuppogott a padlón.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Kedves Hölgyem!

Engedje meg, hogy köszönetünket fejezzük ki, amiért legutóbbi pihenésükhöz szállodánkat választották. Reméljük összességében végül kellemes napokat töltöttek el nálunk és sikerült pihenniük, feltöltődniük nálunk.
Csaplovics Gábor (Hotel Répce) (Hunguest Hotel Répce)

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Kellemesen éreztük magunkat a "retro"szállodában, amely belülről sokkal barátságosabb. Tetszett a park, a fák, virágok. A szobánk tágas volt, kényelmes ággyal. Az étkezésről/az ebédet kivéve, amelyet azok kaptak, akik teljes ellátással üdültek/csak jót mondhatok:finom ételek, svédasztalos reggelivel, vacsorával, nagy választékkal.

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
A szálloda felújítása indokolt,főleg a homlokzati ablak,ajtó cserék szükségesek. A szálloda földszinti részén javaslom öltöző kialakítását a fürdőzés miatt továbbmaradó vendégekre gondolva. Szoba széf, sampon, zuhanyozáshoz hajvédő neylon biztosítását hiányoltam .
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nem tetszett: hosszú, bőven több, mint 1 óra várakozás a ki- és bejelentkezéskor. Szervezetlen, ill. nem volt ünnepélyes az éjfél jelzése és a Himnusz lejátszása, éneklése. Nem tetszett a zenekar, a fellépők elszigetelése az étteremtől. Az éttermi személyzetből néhányan kifejezetten modortalanul tették a dolgukat! ! De volt dicséretes hozzáállás is.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Ismételten nagyon kellemes 4 éjszakát töltöttünk az Önök szállodájában. Valahányszor itt járunk a párommal , kapcsolatunk mintha egy új impulzust kapna, megszűnik a zajos külvilág , nincs más, csak mi ketten egymásnak . Tökéletesen kikapcsolódunk , kipihenjük a harmadik negyedév fárasztó hajráját.

Köszönet érte !

Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 17.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 27.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.385 - 56.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.010 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Fehérló Vendégház
Golf in Hungary Apartman
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 24.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Bük, Bükfürdő
8 nap/7 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Nyugdíjas relax napok Sárváron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX