Fehérliliom

Fehérliliom adatlapja

Regisztráció2017.05.22
Utoljára itt2017.11.21

Szörnyű 2017. május 24.a párjával járt itt
Az étterem előtt már megszólítottak és szinte ránk erőltették, hogy hozzájuk üljünk be ebédelni. A párom pontatlanul fejezte ki magát, amire a pincér úgy igazította ki, hogy mindketten kellemetlenül éreztük magunkat.
Átlagos 2017. május 24., csoporttal járt itt
Fiam házasságkötését ünnepeltük, a Gyermekeink választották az ebéd helyét. Az ételek és italok finomak voltak. Amin lehetne változtatni és nem kerülne sokba: a fehér abroszra tehetnének még valami szebb díszítést, és talán színes, elegáns papírszalvétát is tehetnének. Semmi sem emelte ki az ünnepünk rendkívüliségét.
Kiváló 2017. május 22.a párjával járt itt
Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A szobánk ragyogóan tiszta, kényelmes volt. Sok szekrény, komplett ülőgarnitúra, franciaágy,tévé,hűtőszekrény, erkély asztallal és székekkel. Finom ételeket kaptunk, külön megkérdezték, hogy milyen meleg ételt szeretnénk reggelire. Vacsorára levest, húsételt és desszertet is kaptunk.
Hotel Fortuna válasza
Kedves Vendégeink!

Köszönjük szépen a pozitív értékelést, nagy örömünkre szolgált Önöket vendégül látni és reméljük, hogy majd egyszer valamikor újra találkozunk!

Minden jót kívánunk!

Tisztelettel és köszönettel: