Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros vélemények

Kiváló 2023. november 18.gyerekekkel járt itt
Zalakarosra megérkezve, első ebédünk helyszíne lett a Kicsi Rigó, amelyet már előre kinéztem otthonról. A szállásunkat még nem lehetett elfoglalni, ebédidő is lett, meg is éheztünk, így adta magát, hogy mi legyen a program a várakozás idejére: evés. A központi sétányon jobbról a 2. egység a Rigó.
Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Külső képKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - EgyébKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Külső képKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Külső képKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - BelsőKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallap
Szörnyű 2022. szeptember 11.a párjával járt itt
Több mint 1 óra alatt sem készült el az ebédünk. Közben sok utánunk érkezőt kiszolgáltak. A reklamációra egy válaszuk volt,hogy ez étterem, itt várni kell.Én azért megyek étterembe, mert éhes vagyok, nem azért,hogy várakozzak. Még egy előételt sem kínálnak..
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 19.gyerekekkel járt itt
Zalakaroson töltöttünk el egy hétvégét, ezért kerestünk egy helyet, ahol finomat tudunk enni még a szállás elfoglalása előtt. Az ittjartam. hu oldalon kerestünk éttermet és olvastuk, hogy nagyon oda kell figyelni, hogy hová ülünk be :)
Felkerestük a Kicsi Rigó éttermet és nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2019. január 10.a párjával járt itt
Sajnos csak rövid ideig tartózkodtunk a városban! Egyik este ott vacsoráztunk a párommal! Kellemes meglepetés volt,hogy a pincér fiatalember azonnal ott termett és felajánlotta a segítségét! A felszolgált ételek,kiválóak voltak! Én a kisrigó kedvencét ettem! Mikor megkaptam,azt hittem nem jól látok! Olyan adag volt,hogy azt hittem nem birom megenni!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Szörnyű 2018. december 30.családjával járt itt
Hát ide többé soha. . . régebben megfordultunk ebben az étteremben néhány alkalommal, akkor még finom ételek és mérsékelt, józan árak voltak, bár volt egy kellemetlen eset, mikor úgy 1500 forinttal próbáltak minket becsapni, persze utána magyarázták, hogy csak félreértés történt. . . mindegy, most újra betértünk, kár volt!
Átlagos 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Hajdanán sokszor jártunk itt, hát most újra bementünk. Azt hiszem egy kicsit elszaladt velük a ló. Szemtelenek, kapzsik, trehányak lettek. Az ételadagok kisebbek lettek, a minőség gyengébb, a kiszolgálás lassabb lett. A legnagyobb problémát pedig abban látom, hogy az árszinvonal mintha a közvetlenül a szomszédságban található négycsillagos szállodához igazodna.
Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/ital
Gyenge 2018. június 23.családjával járt itt
Tavasszal tértünk be a Rigó étterembe. Eredetileg nem ezt terveztük, de az eredeti elgondolás nem jött be, mivel a kiválasztott étterem időközben megszűnt (noha a NET-en még szerepelt). Tehát betértünk, rendeltünk, és óriásit csalódtunk. A leves elég jó volt, de semmi extra. A főétel (csülök Pékné módra) kritikán aluli volt, közelében sem járt az eredetinek.
Szörnyű 2017. május 24.a párjával járt itt
Az étterem előtt már megszólítottak és szinte ránk erőltették, hogy hozzájuk üljünk be ebédelni. A párom pontatlanul fejezte ki magát, amire a pincér úgy igazította ki, hogy mindketten kellemetlenül éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2017. március 17.a párjával járt itt
Az elmúlt héten a párommal Zalakaroson üdültünk. Sétánk után a Kicsi Rigó Étterembe tértünk be ebédelni, ahol rendkívül finom és bőséges ételeket kaptunk. A személyzet profizmusa egy előkelő szállodában is megállná a helyét. Udvariasak, figyelmesek, segítőkészek, barátságosak voltak.
Gyenge 2017. március 14.a párjával járt itt
A párommal voltunk a napokban Zalakaroson üdülni, érkezés után elmentünk sétálni és betévedtünk ebbe az étterembe. A teraszon foglaltunk helyet. A pincér által ajánlott ételt kértem, de sajnos nagyon melléfogtam, a hús egy kicsit rágósra sikerült, de a köret ,amely rizs volt az péppé főzve, szinte, mint a kása szétmálva.