F.Ildikó

F.Ildikó adatlapja

Regisztráció2014.02.10
Utoljára itt2018.02.27

Átlagos 2018. február 25.barátokkal járt itt
Csalódtunk a szállodában. 4 éve itt töltöttünk egy hétvégét, jól éreztük magunkat, mindennel elégedett voltunk, ezért is választottuk újra, nem kellett volna. A személyzet közönyös, a wellness részleg csapnivaló, a fejünkre csöpögött a víz, néha az erős klórszag elviselhetetlen volt, a vizet hol túlfűtötték hol túl hideg volt a kiíráshoz képest.
Átlagos 2015. július 26.a párjával járt itt
Gyula gyönyörű, a szállással viszont voltak problémáink. Dürer szárnyban szerettem volna foglalni, sajnos telt-ház volt, a Munkácsy szárnyban kaptunk helyet. A szobában nem volt klíma pokoli meleg volt aludni, pihenni képtelenség volt. A szőnyeg kopott igénytelen, a párna lapos. Az ételek finomak voltak, de nem volt elég változatos.
2014. február 10.a párjával járt itt
A hotel maximálisan rendben van, igényes, szemet gyönyörködtető belső tereivel. A szobák kényelmesek, a fürdő is megfelelt az elvárásainknak! Az étterem is rendben van, az ételek finomak és egy nagyon kedves felszolgáló fiatalemberhez volt végig szerencsénk. Ami nem tetszett az a fürdő és a fürdőhöz vezető út, amit a hidegben kellett megtennünk fürdőköpenyben.