fincziczkizoli

fincziczkizoli adatlapja

Regisztráció2021.08.09
Utoljára itt2024.04.17

Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Hévíz központjában egy megfizethető étkezde. Az ételek ízletesek, és hamar hozzák őket. A menük is jók és az adagok is bőségesek. Amikor nem akar az ember túl sokat fizetni, de finomat akar enni ,akkor a Lacikonyha jó választás lehet. Többször is szívesen kipróbáltuk volna, de sajnos rövid ideig voltunk Hévízen.
Felhasználó fényképei:
Hévíz Lacikonyha Hévíz - Hévíz Lacikonyha Hévíz -
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Változatos programok, sok benti és kinti látnivaló. Gyerekeknek, felnőtteknek is ajánlható, majdnem egész napos program. Az étkezés megfizethető, a halétel finom volt. Az akvárium nagyon látványos, főleg a vizák és a vidrák nyerték el a tetszésünket.
Felhasználó fényképei:
Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló - Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló - Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló - Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló -
Kiváló 2021. augusztus 10.a párjával járt itt
A tulajdonosok nagyon segítőkészek voltak. A szoba hangulatos és nagyon szép volt. A kastély kertje olyan volt, mint egy mini arborétum. A medencében jól esett hűsőlni a nagy melegben. A szállás Sárvártól jó tíz percnyi autóútra volt csak. Az ételek finomak voltak, igaz sok mindenből nem lehetett választani. A reggeli bőséges volt.