Hévíz Lacikonyha Hévíz

8380 Hévíz, Kölcsey Ferenc utca 4.

Hévíz Lacikonyha Hévíz a térképen

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

Hévíz Lacikonyha Hévíz vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 11.
Nagyon barátságosak, gyors és figyelmes kiszolgálás. Minden kívánságot teljesítenek a lehetőségekhez mérten. :)
Unokáimmal jártunk itt, nagyon éhesen, amikor megérkeztünk Hévízre egy júliusi napon. Úgy ajánlotta figyelmünkbe, a szállásunkon a recepciós fiatal hölgy. Azt mondta itt még ő soha nem csalódott.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
Ez a vendéglátó hely félúton van egy strandbüfé,és egy étterem között. Ide be lehet ülni egy strandpapucsba,kellemesen kanalazva egy tányér húslevest. Három féle gulyást is lehet enni -megkóstoltam finomak - de aki egy halászlére vagy pacalra ül be az sem fog csalódni. A fiatal felszolgáló hölgyek barátságosan és gyorsan szolgálják ki a vendégeket.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nem azt kaptunk amit az étlapon írtak, hiányosan, ráadásul kevés mindenből, rosszul elkészítve: "ciganypecsenye" gyanánt: 1kis(! ) db mócsingos hús avas ízű sületlen szalonnával, 3 picurka gomba, elégett panirozott csirkemáj cafatok. . . Rántott sajt eleve hiányzott, kérni kellett, de ezek is picik voltak, mint ahogy az amúgy is kicsi " cordon blue " ketté vágva.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Aki finomat akar enni kedvező áron, annak ajánlhatjuk.

Finom, házias ételek nagy választékban. Udvarias, kedves és gyors a kiszolgálás, a személyzet segítőkész, tiszta. Az étel friss, bőséges, de ki_adag is kapható.
Jó az ár-érték arány.
Aki hagyományos hazai ízekre vágyik azoknak ajánlható.

2018.05.08

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Nagyon finom házias magyaros ételeket ettünk. Főleg a halászlé finom volt,de a szarvaspörkölt is. Dicséretes hogy a kis étkűekre is gondoltak mert nyáron nem mindig tud az ember teljes adagot enni. Tehát van kisadag is. A választék bőséges. Udvariasak és gyorsak. Tisztaság van. A kockás abrosz a kisvendéglők hangulatát idézik. Nekem tetszett és a páromnak is.

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lassan egy évtizede állandó vendége vagyok az üzletnek. Évente 4-5 alkalommal egy napi fürdőzésre járok Hévizre. Szintén szinte minden minden esztendőben egy 3-6 napos kikapcsolódás alkalmával is felkeresem a vendéglőt. Udvarias,gyors a kiszolgálás. Ételek választéka is bőséges. Nagy erényük,hogy szinte minden ételből van kisadag.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már a belépéskor tudtuk, hogy ez nem a Ritz és körülbelül ennek megfelelők voltak a benyomásaink. Egyszerű a környezet, a kiszolgálás, a tálalás. Viszont nagyon finomak, háziasak, frissek az ételek és emberes méretűek az adagok is. A kiszolgálószemélyzet kedves és figyelmes és a tisztaság is megfelel az elvárásoknak. A tóhoz menő, vagy éppen onnét jövő vendégeknek ideális hely.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hévízen már többször voltam, de csak a 3. alkalommal látogattam el párommal ebbe az étterembe (véletlenszerűen). Nagyon tetszett minden, szuper gyors a kiszolgálás, hangulatos terasz vagy belső étterem-rész közül választhatnak a vendégek. Tradicionális, ínycsiklandó ételek. Kedvező áron! Étterem: középpontban van, könnyen elérhető helyen.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Évek óta Hévízen nyaralunk a barátainkkal és alig várjuk, hogy mehessünk oda enni! Nagyon finoman főznek, bőséges adagot szolgálnak fel. A kis adag árban olcsóbb, de bőven elég például egy átlag étkű embernek. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Szeptemberbe ismét megyünk, akkor már fényképpel is fogok szolgálni!

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 13.
először jártam Hévízen,és Laci konyhába is,de utoljára ettem ott. Nagyon sajnálom hogy nem pozitív dolgokat írok . Húslevest Rátot májat és palacsintát szeretem volna enni.

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
2019.05.02. - 2020.12.30.
Admiral Panzió
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, kedvezményes kerékpár-kölcsönzéssel és jakuzzi használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.25.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 12.224 - 19.100,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.03.27.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.610 - 12.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.01.01.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, két estére vacsorával, kerékpár használattal, kedvezményes masszázzsal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.04.10.
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.09.30.
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.02. - 2020.12.23.
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 11.352 - 14.872,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.05. - 2021.01.01.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.03. - 2021.01.29.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.02. - 2021.04.02.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.31.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Hévíz
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Hévíz Lacikonyha HévízX