Sitkei Kastélyfogadó Sitke ★★★

Sitkei Kastélyfogadó Sitke
9671 Sitke, József Attila u. 1.

Sitkei Kastélyfogadó Sitke a térképen

Sitkei Kastélyfogadó Sitke értékelése:

2. helyezett a 6 sitkei szállás közül
218. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Sitkei Kastélyfogadó Sitke bemutatkozása

A Sitkei Kastélyfogadó romantikus színhelye már több évtizede esküvői rendezvényeknek. A polgári és az egyházi szertartás a romantikus parkban és a kastélyhoz tartozó kápolnában is lehetséges.

Sitkei Kastélyfogadó Sitke képei

Sitkei Kastélyfogadó Sitke
Szállások Sitke városában
Wellness csomagok Sitke városában

Sitkei Kastélyfogadó Sitke vélemények

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
Két nap egy éjszakás foglalásunk volt ide, a szállást egy weboldalon találtam. Gyönyörű képek, romantikus kastély, gondoltam ez az igazi. Hárman mentünk, két szobát kaptunk, nagy reményekkel vártuk az utazást. A valóság viszont teljesen más: a fürdőszoba penészes, a bútorokat rágja a szú, a pókhálózás nem erősségük.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 7.
A környék csodálatos! Ebéd volt a terv, amiből egy délutáni kikapcsolódás lett. Talán fogva tartott minket valamilyen ősi varázslat? Megcsodáltuk a kastélyt,a régiségeket,sétáltunk a parkban,a kicsik birtokba vették a játszóteret. A mini állatkertet sem hagytuk ki. Az étterem személyzete dicséretre méltó, gyorsan megkaptuk a rendelést,az étel kifogástalan volt.

Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.02-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Garai Pi-víz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig

Szállodák Sitke környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SitkeX