Sitkei Kastélyfogadó Sitke ★★★

Sitkei Kastélyfogadó Sitke
9671 Sitke, József Attila u. 1.

Sitkei Kastélyfogadó Sitke a térképen

Sitkei Kastélyfogadó Sitke értékelése:

2. helyezett a 6 sitkei szállás közül
222. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Sitkei Kastélyfogadó Sitke bemutatkozása

A Sitkei Kastélyfogadó romantikus színhelye már több évtizede esküvői rendezvényeknek. A polgári és az egyházi szertartás a romantikus parkban és a kastélyhoz tartozó kápolnában is lehetséges.

Sitkei Kastélyfogadó Sitke képei

Sitkei Kastélyfogadó Sitke
Szállások Sitke városában
Wellness csomagok Sitke városában

Sitkei Kastélyfogadó Sitke vélemények

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
Két nap egy éjszakás foglalásunk volt ide, a szállást egy weboldalon találtam. Gyönyörű képek, romantikus kastély, gondoltam ez az igazi. Hárman mentünk, két szobát kaptunk, nagy reményekkel vártuk az utazást. A valóság viszont teljesen más: a fürdőszoba penészes, a bútorokat rágja a szú, a pókhálózás nem erősségük.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 7.
A környék csodálatos! Ebéd volt a terv, amiből egy délutáni kikapcsolódás lett. Talán fogva tartott minket valamilyen ősi varázslat? Megcsodáltuk a kastélyt,a régiségeket,sétáltunk a parkban,a kicsik birtokba vették a játszóteret. A mini állatkertet sem hagytuk ki. Az étterem személyzete dicséretre méltó, gyorsan megkaptuk a rendelést,az étel kifogástalan volt.

Abszolút Vendégház
2020.12.08. - 2019.12.08.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2020.12.24-ig

Szállodák Sitke környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

SitkeX