fpeter

fpeter adatlapja

Regisztráció2014.02.18
Utoljára itt2015.02.07

2014. február 18.a párjával járt itt
Tetszett a szálloda, szép tágas szobát kaptunk. Kedves volt mindenki, az ételek finomak voltak, a wellness szolgáltatások rendben. Ami különösen elnyerte a tetszésünket, az a masszázs volt. Egy két kifogás mégis akadt, nem volt légkondicionálás a szobában, így sajnos nem tudtunk aludni, azt hittük, hogy ez egy 4 csillagos szállodában alap.
Kiváló 2014. április 7.gyerekekkel járt itt
Egy gyönyörű tavaszi hétvégét töltöttünk itt 7 hónapos kislányunkkal. Nagyon odafigyeltek mindenre a babával kapcsolatban is. Amit kértünk rögtön teljesítették, sokszor azt is ami nekünk eszünkbe sem jutott volna. A szoba normál méretű, még kisággyal is elfértünk kényelmesen.
Átlagos 2014. május 20.gyerekekkel járt itt
Összességében sokkal többre számítottam. Mindenben érezni lehet, hogy az olcsóságra törekszenek. Az étel választék rendkívül szegényes. Az étterem ízlésesen van berendezve, de sajnos itt vége a pozitívumoknak. A szoba borzasztó apró, babával voltunk és szinte elmsem fértünk a kisággyal. A wellness ósdi és mocskos.