Oxigén Family Hotel Noszvaj ★★★★

Az Oxigén Family Hotel legnépszerűbb csomagjai

Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval
Oxigén Wellness Félpanzióval
2025.01.01-ig
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel! (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel!
2025.01.01-ig
Kedvezményes ajánlat
Hotel Eger Park

Oxigén Family Hotel Noszvaj vélemények

2023. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak,és változatos. A szoba szép, és kényelmes àgy. Személyzet nagyon kedves! Viszont nem volt meleg víz a szobában,két kisgyermekkel voltam és a szálloda bárja túlárazott, és a vacsoránál 1 liter víz,1490 Ft volt,ez sajnos nagyon szomorú. A szobánkat egyszer sem takarították ki, csak az első napon,az ágyneműt igazították meg.
Kiváló 2023. március 10.családjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen fekszik, óriási kerttel . A személyzet kedves, segitőkész. Az ételek finomak és sokfélék. A gyermekkel utazók nem fognak csalódni. Egész nap programok várják a gyermekeket. A kicsik számára a játszóházban egész nap térítésmentesen biztosítva van bébi étel, többféle gyümölcs , joghurt, túró rudi , gyümölcslevek.
Oxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - EgyébOxigén Family Hotel Noszvaj - Egyéb
2022. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
A wellness rèszlegen túl sok klórt használtak. Férjemnek teljesen tönkre ment egy fürdőnadrágja, az enyémnek is fakult a színe. A kèt pezsgőfürdőből csak az egyik működött. A gőzkabin nem üzemelt.
Ami pozitív, hogy valóban nagyon gyermek centrikus a hotel ès a szemèlyzet is. Inkább kisebb gyerekes családoknak ajánlom.
Oxigén Family Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat és megírta tapasztalatai wellness részlegünkkel kapcsolatban. Sajnos áramkimaradásunk volt és ennek következtében napokba telt a szolgáltatónak kijavítani a hibát. Ezúton kérünk elnézést! Örülünk, hogy pozitív emlékeket őriznek szállodánkkal kapcsolatban!
2022. szeptember 13., Márton Debóra, Oxigén Family Hotel
Kiváló 2022. május 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda nekünk, ugyanis a gyerekeknek rentgeteg játék lehetőség van kint a kertben, de a játszóházban is. A környezet csodálatos ami körbeveszi. Az étel nagyon finom volt, a szoba jó tágas, ötletesen vannak kialakítva a gyerekeknek az alvóhelyek. A személyzet minden tagja kedves és segítőkész volt. Visszatérünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. február 26.gyerekekkel járt itt
Családi hétvégére utaztunk, pici babával, pihenni, fűrdeni. Szép hely így február végén is, nyáron mégjobb lehet a kinti játszó terek miatt is. Kisgyerekes családoknak főleg ajánlanám a látottak miatt, van itt minden mi őket leköti. . . A kisbaba miatt, kértünk bekészítéseket, mindent tudtak biztosítani,amit csak lehet.
Átlagos 2021. november 21.gyerekekkel járt itt
Hétvégét (11. 19-11. 21. ) töltöttem egy lakosztályban a 3. emeleten (301-es szoba, elefánt jelű). A szoba mérete megfelelő, a tisztaság gyötrelem. Az előtérből jobbra nyíló szoba függönyén lévő fodrok között több hetes pókháló volt. A függöny és a fal közé is be volt fonva. Ez olyan 3-4 méteren keresztül volt.
Kiváló 2021. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Már 4. alkalommal voltunk ebben a szállodában, tekintettel arra, hogy tejfehérje allergiás gyermekeinknek az étkeztetése problémamentes, a szálloda mindenre fel van készülve. A kislányom születésnapjára tekintettel még tejfehérje mentes tortát is kaptunk amit Páfrány hozott ki neki.
2021. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Szuper séf,kiválló ételek.Szoba tiszta, szép.Személyzet figyelmes,segítőkész.Wellness hagy kivetnivalót maga után.A játszószoba hiányos,nem volt aki foglalkoztatta volna a gyereket.A helyszín gyönyörű.
Kiváló 2021. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Szép környezetben, kedves személyzet, a wellness részleg is csodás. Az udvara hatalmas és nagyon szép. Az ételek igazán finomak és változatosak.
2019. november 22.gyerekekkel járt itt
Kisgyerekekkel nagyon jó választás volt itt eltölteni pár napot. Annak ellenére, hogy rossz időnk volt, végig tartalmas programokat tudtuk a gyerekeknek biztosítani. Minden elismerésem az animátor lányoknak, szívvel lélekkel végzik a dolgukat, a gyerekeink rajongtak értünk, és így nekünk felnőtteknek is jutott egy kis szabad idő a kikapcsolódásra.
Oxigén Family Hotel válasza
Kedves Kata81!

Nagyon szépen köszönjük értékelését, és hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Örömömre szolgál, hogy elnyerte tetszésüket erdei wellness szállodánk környezete, és a programjaink is szórakoztatóak voltak.

Szeretettel visszavárjuk családjával!
2019. december 2., , Oxigén Family Hotel
Oxigén Family Hotel Noszvaj a térképen
3325 NoszvajSzomolyai út
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• bankett rendezési lehetőség • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Hotel Négy Évszak