Bazsalikom Vendéglő Budapest

Bazsalikom Vendéglő BudapestBazsalikom Vendéglő Budapest
Bazsalikom Vendéglő BudapestBazsalikom Vendéglő Budapest
21 fotó

Bazsalikom Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Bazsalikom Vendéglő szép környezetben, esztétikus berendezéssel, jó megközelíthetőséggel és nem utolsó sorban finom ételekkel várja minden Kedves Vendégét!
Nagy étel- és italválasztékunk biztosítja, hogy Vendégeink megtalálják a nekik legfinomabb ételeket, italokat.
Felszolgálóink a lehető legkedvesebb, legelőzékenyebb kiszolgálást nyújtják.
Tovább olvasom >>

3,7Kiszolgálás
4,8Hangulat
3,8Ár / érték
4,6Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
60.420 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Bazsalikom Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2020. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Augusztus első hétvégéjén jártunk családommal a Bazsalikom Vendéglőbe. Legkisebb unokám szülinapját ünnepeltük nyolcan. Most voltunk itt először, de nem utoljára, mert a közeljövőben megint oda szeretnénk menni ünnepelni. Az udvarias,de nem tolakodó kiszolgálás nagyon tetszett. Két pici gyerek is volt velünk, akik maximális törődést kaptak.
5Kiszolgálás
Kiváló 2020. július 22.a párjával járt itt
Bár a belvárostól távol, de könnyen megközelíthetetlő helyen van az étterem. A pincérek kedvesek voltak es az ételek is nagyon finomak. Ide még vissza fogunk menni!
5Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Bazsalikom Vendéglő Budapest - Étel/italBazsalikom Vendéglő Budapest - Étel/italBazsalikom Vendéglő Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2019. április 1.családjával járt itt
Minősíthetetlen a kiszolgálás. Van ott egy "hölgy" felszolgáló, aki le sem sajnálja a vendégeket, de a többi felszolgáló is olyan. A tisztasággal is akadnak gondok rendesen, viszont az udvariatlanság az mindent felülmúl. Alig voltak az étteremben más vendégek, mégsem volt ránk idő. :) Pedig nem kevés volt a fogyasztásunk. Soha az életben többet oda nem!
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Ár / érték arány
Szörnyű 2018. július 8.gyerekekkel járt itt
13 óra 30 perckor érkeztünk az étterembe, ami félig sem volt tele. Jelen pillanatban 14 óra 23 perc van, de meg a levest se hoztak ki. Nehéz egy 3 éves gyerekkel megértetni a szituációt.
Gyenge 2018. május 1.egyedül járt itt
Ebédelni mentem ma 14 h körül,az Étterembe. Szekszárdi Száraz vörösbort rendeltem az ebéd mellé,amely nem volt hűtve langyos állapotba szolgálták fel,már a hűtés nem fért bele az 560/dl árba,kérni akartam a Varga Pincészetit itallapon szerepelt de nem volt,hozott a Pincér itallapot másikat,és arrol kértem,amelyet szintén langyos állapotban szolgáltak fel.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Kiváló 2017. június 5.családjával járt itt
nehéz rátalálni, nem frekventált hely, de megéri. Finomak a fogások, az étlap fantáziadús, évszakhoz igazodó.Kicsit sokat kell várni, de megéri. A menüt is érdemes hétközben kipróbálni, 1000 forintért igazi éttermi élményt kapunk. kutyust lehet vinni az erkélyre. A pincehelyiség kifejezetten középkori hangulatú
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
Kiváló 2015. július 10.barátokkal járt itt
Szuper hely, nagyon figyelmes kiszolgálás, finom ízek, hatalmas adagok. Aki valódi vendéglői hangulatra vágyik ajánlom figyelmébe.
Senkit ne rettentsen vissza, hogy kicsit messzebb van a várostól -Kelenföldről 5 perc autóval, 10 kerékpárral (ami jól is esik a desszert elfogyasztása után)
Őszintén ajánlom, társaságunk összes tagja elégedetten távozott.
Kiváló 2014. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Ha Budapesten vagyok, mindig meglátogatom ezt a helyet,
a gasztronómiai élmény, a finomabbnál finomabb ételek miatt. A kellemes hangulatos éttermet a személyzet gyors udvarias munkája teszi még vonzóbbá !
Kétszer voltam itt a családdal,mikor is a gyerekek diplomaosztóját ünnepeltük .
Ajánlom e helyet a finom ételek kedvelőinek !
4Kiszolgálás
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Bazsalikom Vendéglő Budapest a térképen
1116 BudapestGépész u. 32.
06 20 978 2649
Szolgáltatások
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-K