Gabci Báci

Gabci Báci adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2014.10.29

Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Azoknak ajánlom ezt a helyet akik a zajból,rohanásból pár napra ki akarnak szakadni. . . Kettesben romantikázni,istenieket enni,jacuzziból naplementét nézni,csak úgy lenni akarnak. Mobiltelefon ki,óra levesz nincs külvilág zaja. Biciklivel könnyedén elérhető pár borospince,autóval pár perc Tapolca,Keszthely,Héviz sem nagy távolság!
Villa Fiore válasza
Köszönjük az ajánlást. Mi is a fenti értékeket tartjuk a legfontosabbnak a Villa Fiore-vel kapcsolatban.
2013. július 2., Tóth-Gruber Viktor, tulajdonos
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Nagyon kedves,figyelmes előzékeny kiszolgálás. Kitűnő étlap,kitűnő menü,kiválóan elkészített ételek! A nyitás óta járok ide barátokkal,családi összejövetelt is szerveztem már ide,egyszer sem csalódtam! Folyamatos kiváló minőség,ami sajnos nem sok helyre jellemző! Nyáron kis terasz,télen hangulatos meleg a fekete bazalt padló meg egy unikum!
Szörnyű 2013. április 23. járt itt
Céges rendezvényre különtermet foglaltunk. Megérkezésünk után a pincér közölte,hogy ne együnk á la carte,hoz ki tálakat majd abból válogatunk. . . WTF? Páran kértek levest,minek következményeképp kicsit később visszahallottuk "leveses társaság" jelzőt. Mindezek ellenére még pár üveg bort is kértünk,majd a számla végösszege sem volt szerény,az ételek minősége annál inkább.