8318 Lesencetomaj, hrsz. 0306 Gubacsi malom

Villa Fiore Lesencetomaj értékelése:

1. helyezett az 1 lesencetomaji szállás közül
163. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Villa Fiore Lesencetomaj bemutatkozása

Villa Fiore - A borvidék romantikus arca, magánszállás a Balaton-felvidéki Nemzeti Park közepén. Kikapcsolódás és elvonultság egy csipetnyi toszkán hangulattal fűszerezve. Jöjjenek el párjával, szeretteivel vagy baráti társasággal, hogy felejthetetlen élményekkel gazdagodva, valóban kipihenhessék magukat!
A Villa Fiore egy 350 éves vízimalom épületeiben üzemel, 1,3 hektár újonnan parkosított terület tartozik hozzá. Nálunk 16 vendég lakik, ha telt ház van.
Kényelmes, rusztikus, elegáns, polgári vagy romantikus szépségű szobák várják egyedi berendezéssel. Válassza a hangulatának, személyiségének leginkább megfelelőt és töltsön el egy pár napot nálunk!
Minden adott egy felhőtlen pihenéshez.
Fedett medence, finn szauna, kültéri fürdőtó(az időjárás függvényében használható), parkoló, WiFi internet, kábeltévé, strandröplabda, tollaslabda pálya.
A Villa Fiore-ban megszálló vendégek a környék kézműves alapanyagaiból készült hideg falatok és a Badacsony Borrégió, valamint a Balaton-melléki Borvidék pincészeteinek kincseiből válogathatnak.
Intimitásának és méretének köszönhetően a Villa Fiore kitűnően alkalmas kisebb baráti, családi, céges rendezvények megszervezéséhez. Kellemes zugok, csendes, otthonos sarkok biztosítják mindenkinek a nyugodt pihenést.
 Bortúrák, kerékpáros, kulturális kirándulások egyedülálló kiindulópontja, a Badacsony, Tapolca, Keszthely, Szigliget, Sümeg által határolt táj szívében, a Káli-medence szomszédságában.
A környék egész évben a tartalmas, aktív, élményteli kikapcsolódás lehetőségét nyújtja.
Csodálatos természeti környezetben fekvő szálláshelyünk a Keszthelyi-hegység és a tanúhegyek által övezett Tapolcai-medencében található. Mindössze 10 km távolságra a Balaton partjától.

Villa Fiore Lesencetomaj képei

Szállások Lesencetomaj városában
Wellness csomagok Lesencetomaj városában

Villa Fiore Lesencetomaj vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Érdekes hely,igy kezdeném. Közvetitőn keresztül foglaltunk, előre utalással. . . . . . Valamikor friss állapotában szép lehetett, de csak akkor. A Brunó-ban voltunk. A szoba nagy, TV müködött, a többit hagyjuk. Reggeli borzadáj a terület szintén. Alvásra használtuk, egész nap kirándultunk. Van hova még igy március elején is.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez egy átverés. Családdal voltunk ezen a helyen ami fogadott:kosz,dohos szag,büdös víz,pókok,bogarak,. A fotók nem a valóságot fedik. Félpanziós ellátás:Keress magadnak meg mindent reggelinél,szörp tea helyett stb. Vacsora szelet hús köret,menüs dobozban és ennyi. Rongyos törölközők. Mi egy éjszaka után tovább álltunk nem kibírható.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25. - 5 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagy része készséges, kedves, de nem mindenki. . . Tisztában voltunk vele, h ezért a kiemelkedően kedvező árért nagy csodákat nem várhatunk, de azért néhány alapvető hiányosság pótlása elősegítené, h a vendégek visszajárjanak. Így nem fogunk. A foglaláskor látott fotók aligha tükrözik a valóságot. Mint pl.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 5 látogató hasznosnak vélte
2019. 03. 20. -án vásároltam egy kupont [moderálva - a szerk. ] amit a húsvéti időszakban használtunk fel. Szeretném megosztani Önökkel a véleményemet, tapasztalatunkat. 1. odaérkezésünkkor nem várt senki minket a helyen, csak egy kulcs volt a szobához a nevemmel. Ez akár "aranyos" is lehetne, de a kupon tartalmazott egy üdvözlő italt. . .

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ez egy átverés. Az első tulajdonosok egy csodálatos helyet álmodtak és alkottak meg. Ez látható a képeken. De ez a régmúlt. A jelen a következő: a wellness helyett egy fűthetetlen, jéghideg medence, és egy koszos, mocskos jakuzzi. Nincs gusztusod belemenni. Van wifi de nincs benne net. A törülközők rongyosak, elhasználtak. A fiókajtó rádesik.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakára vásároltunk két kupont, de sajnos csak október végén volt időnk azt fel is használni. Féltünk a rossz időtől, meg a rossz vélemények olvasása után sem vártunk túl sokat. Sokkal korábban érkeztünk, de az ott lévő nagyon kedves hőlgy azonnal átadta a szobánkat. Nagyon sokat kirándulunk, de bevallom ilyen szobában még nem voltunk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 17. - 5 látogató hasznosnak vélte
Kuponnal voltunk itt 2 éjszakát a családból négyen. Olyan jó árban kínálták, hogy a képek láttán vásároltunk is egyből. Persze később a különböző vélemények beültették a bogarat a fülembe, és annyi haszna mindenképpen volt, hogy felkészültem a helyre. Étkezés: teljes ellátás ebéddel kezdve reggelivel zárva.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
Messze kerüld el! ! ! Büntetni való dolog, ha valaki bérlőként, vagy tulajdonosként mást hirdet, mint a valóság! ! Aki ott elégedett volt, az hazudik, vagy a szállásadó barátja. . . . ! Teljesen más a fénykép, mint amilyen valójában. Koszos, elhanyagolt. Szakadt az ágynemű, kopott és elavult minden. A környezet nincs gondozva, étterem nincs, csak egy zsúfolt, kis helyiség.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nem szoktam negatív lenni és hibákat keresni, de úgy érzem muszáj leírnom véleményemet. Ez a szállás csalódás volt! Szép környezet, de koszos, dohos szobák. Minden tele, fölösleges, koszos giccsekkel, a szobák minden sarkában pókháló, undorító pókokkal. . . Dohos, büdös szag az étteremnek elnevezett kicsi helyen,félhomály mindenhol. A reggeli?

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igaz hogy a főút melett található de ez egyáltalán nem zavart bennünket a pihenésben mert a szobákba ebből semmi nem hallatszik A vendéglátok kedvesek voltak Nagyon bőséges és finom svédasztalos reggeli volt! ! Vagy 15 féle tea választék sajtok felvágottak tojás virsli. . . . A szobák se voltak koszosak mint ahogy egy páran írták !

Szécsényi Apartman
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sport programokkal
2020.05.01. - 2020.05.29.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Csóka Apartman
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
My Lake Hotel
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotel wellnessébe, arborétum belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Garai Pi-víz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.10.31.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Magdi Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
József Apartman
Zalakaros
2021.03.31. - 2020.03.31.

Szállodák Lesencetomaj környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

LesencetomajX