2544 Neszmély, Melegeshegy

Wellness csomagok Neszmély városában

Hilltop Borhotel Neszmély vélemények

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy esős őszi napon jártunk arra. Nagyon vártuk és készültünk rá. Nagyon klassz új út vezet fel, de fent nem egyértelmű melyik bejárat hova is szól. Végül is a ház aljánál, valami szörnyű kék lépcsőn sikerült bejutni, mint kiderült az étterem egy kisebb részébe. Ez itt sem barátságos, sem szép nem volt.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
A nyugalom és a panoráma miatt járunk néha fel,meg azért mert közel van-persze az ételek is minőségiek,figyelmes a személyzet,a medence nyáron isteni hűsítő.
Szombaton ne nagyon menjetek mert sok az esküvő nyáron ,és nézzétek az oldalukat
Érdemesebb ősszel(most szüretkor pl) vagy tavasszal menni
Most must is kapható;)

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
Nemrég ebben a hotelben töltöttünk két napot a lányommal. Felejthetetlen élmény volt számunkra a gyönyörű panoráma. A szobából és az étteremből is megcsodálhattuk a Dunát és a szépen megművelt szőlőket. A szálloda parkja is szépen gondozott. Az ételek és italok nagyon finomak voltak, a személyzet pedig udvarias, kedves. Ha tehetjük, máskor is elutazunk még ide.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
A szabadságunk utolsó napján haza felé tartottunk,mikor megéheztünk. A neten böngészve találtam rá a Borhotelre. Gondoltuk ha már közelben vagyunk megnézzük. A szállodában esküvőre készültek ill. volt egy buszos kiránduló csoportjuk, ennek ellenére szívélyesen fogadtak minket, hellyel kínáltak. Gratulálni szeretnék a személyzetnek nagyon kedvesek voltak, kiszolgálás kiváló.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 20.
2015. áprilisában voltunk itt a férjemmel. A hotel szobái számozás helyett - nagyon ötletesen - borokról (szőlőfajtákról) vannak elnevezve. A szoba, amiben mi aludtunk, egyszerű és tiszta volt. Az ablakból felejthetetlen panoráma nyílt a Dunára és a domboldalon elterülő, szépen művelt szőlőkre.

2014. májusban járt itt
Értékelt: 2014. május 25.
Társasággal jártunk 2 éve nyáron a Hilltopban. A kilátás lenyűgöző, az ételek különlegesek és finomak. Forró, kánikulai nap volt, a bor lehűtve, üdítő és mennyei volt.
Szüleimet szeretném az idei nyáron elvinni Nyeszmélybe, hogy ők is lássák ezt a csodát.
Minden nagyon jó volt és örök élmény a panoráma.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
Visszatérő vendég vagyok. . . Azt hiszem ez sokmindent elárul. . . Sajnos /a hely üzemeltetőinek hál' isten/ a nyári hétvégék teli vannak esküvőkkel, úgyhogy hétvégére esélytelen a foglalás. Én mindig a főépületben laktam, tágas tiszta szoba, gyönyörű panoráma, szőlőtőkék, és a Duna. . . Ha egy Budapesttől nem messze lévő romantikus, csendes helyet szeretne, kitűnő választás.

Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 19.825,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Pe-Ki Apartman
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Babaház
Bodajk
Akár 1 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.21-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.03.02. - 2021.12.22.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.

Szállodák Neszmély környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)

NeszmélyX