2544 Neszmély, Melegeshegy

Wellness csomagok Neszmély városában

Hilltop Borhotel Neszmély vélemények

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy esős őszi napon jártunk arra. Nagyon vártuk és készültünk rá. Nagyon klassz új út vezet fel, de fent nem egyértelmű melyik bejárat hova is szól. Végül is a ház aljánál, valami szörnyű kék lépcsőn sikerült bejutni, mint kiderült az étterem egy kisebb részébe. Ez itt sem barátságos, sem szép nem volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
A nyugalom és a panoráma miatt járunk néha fel,meg azért mert közel van-persze az ételek is minőségiek,figyelmes a személyzet,a medence nyáron isteni hűsítő.
Szombaton ne nagyon menjetek mert sok az esküvő nyáron ,és nézzétek az oldalukat
Érdemesebb ősszel(most szüretkor pl) vagy tavasszal menni
Most must is kapható;)

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
Nemrég ebben a hotelben töltöttünk két napot a lányommal. Felejthetetlen élmény volt számunkra a gyönyörű panoráma. A szobából és az étteremből is megcsodálhattuk a Dunát és a szépen megművelt szőlőket. A szálloda parkja is szépen gondozott. Az ételek és italok nagyon finomak voltak, a személyzet pedig udvarias, kedves. Ha tehetjük, máskor is elutazunk még ide.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
A szabadságunk utolsó napján haza felé tartottunk,mikor megéheztünk. A neten böngészve találtam rá a Borhotelre. Gondoltuk ha már közelben vagyunk megnézzük. A szállodában esküvőre készültek ill. volt egy buszos kiránduló csoportjuk, ennek ellenére szívélyesen fogadtak minket, hellyel kínáltak. Gratulálni szeretnék a személyzetnek nagyon kedvesek voltak, kiszolgálás kiváló.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 20.
2015. áprilisában voltunk itt a férjemmel. A hotel szobái számozás helyett - nagyon ötletesen - borokról (szőlőfajtákról) vannak elnevezve. A szoba, amiben mi aludtunk, egyszerű és tiszta volt. Az ablakból felejthetetlen panoráma nyílt a Dunára és a domboldalon elterülő, szépen művelt szőlőkre.

2014. májusban járt itt
Értékelt: 2014. május 25.
Társasággal jártunk 2 éve nyáron a Hilltopban. A kilátás lenyűgöző, az ételek különlegesek és finomak. Forró, kánikulai nap volt, a bor lehűtve, üdítő és mennyei volt.
Szüleimet szeretném az idei nyáron elvinni Nyeszmélybe, hogy ők is lássák ezt a csodát.
Minden nagyon jó volt és örök élmény a panoráma.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
Visszatérő vendég vagyok. . . Azt hiszem ez sokmindent elárul. . . Sajnos /a hely üzemeltetőinek hál' isten/ a nyári hétvégék teli vannak esküvőkkel, úgyhogy hétvégére esélytelen a foglalás. Én mindig a főépületben laktam, tágas tiszta szoba, gyönyörű panoráma, szőlőtőkék, és a Duna. . . Ha egy Budapesttől nem messze lévő romantikus, csendes helyet szeretne, kitűnő választás.

Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 29.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
Érvényes: 2020.01.01-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 18.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.350,- Ft/fő/éj ártól: belépővel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
4 nap/3 éjszaka 37.830,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándékokkal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, pálinkakóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sóterápiával, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és forrócsokoládéval, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, éttermi kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.696,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.247,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Neszmély környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (min. 2 éj)
Szerelmi hétvége (min. 2 éj)

NeszmélyX