Gabi Miskolcról

Gabi Miskolcról adatlapja

Regisztráció2016.07.09
Utoljára itt2018.08.28

Kiváló 2017. január 5.barátokkal járt itt
A férjem 40. születésnapját ünnepeltük a Csülökben. Véletlenül esett a választásunk a helyre, bár sok éve (2004-ben) már voltunk itt. Már az érkezéskor kedvesen fogadtak, a lefoglalt asztalunkhoz vezettek. A pincérnő nagyon-nagyon kedves és segítőkész volt, amit innen is köszönök. Minden kívánságunkat leste.
Kiváló 2017. augusztus 3.barátokkal járt itt
Hű, ha ezt előbb tudjuk! Már hatodik alkalommal nyaraltunk Nyíregyházán, amikor véletlenül betévedtünk ide. Nem bántuk meg. A pincérek kedvesek, az étteremben is csak kapkodtuk a fejünket a látnivalók miatt. :)
A hely és az ételek is fantasztikusak, a kiszolgálás remek. Aki erre jár, feltétlenül látogasson el ide.
Kiváló 2016. július 9.barátokkal járt itt
Családommal és barátaimmal minden évben megpróbálunk időt (és pénzt) szakítani arra, hogy ebben a hotelben megszállhassunk, kezdve attól az időtől, amikor még panzió volt a Fürdőház. Nagyon jó az elhelyezkedése, gyönyörű helyen van, könnyen megközelíthető az állatkert is. Csomagajánlataik is jók.