Irány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Blaha Lujza sétány 4-6.

Irány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza a térképen

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

Irány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 4.
Három napot töltöttünk Nyíregyházán, ide mindenképpen szerettünk volna eljutni. Mivel karácsony volt, bíztunk benne, hogy nyitva lesz. Csodálatos az egész étterem! Remek ételek, kedves felszolgálás, igazi családbarát hely! Nagyon nehéz volt választani, olyan bőséges az étlap. Hatalmas adag ételek, minden tökéletes, úgy ahogy van:) Ide vissza fogunk még térni, ha erre járunk.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tavaly annyira meg voltunk a hellyel elégedve az állatkerti látogatás után, hogy idén is erre esett a választásunk, kétszer is. A kiszolgálás gyors és nagyon kedves, az ételek finomak és reális árban vannak. A környezet hangulatos, külön kiemelném a gyereksarkot, ahol nagyon jól érzik magukat a kicsik és van 2 asztal ahonnan a szülők kis ablakon keresztül figyelhetik, mit csinálnak a gyerekek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Nyíregyházára érkezve, a hotel elfoglalása előtt a korábbi pozitív hozzászólások miatt erre az étteremre esett a választásunk. Szerencsére minden szempontból tökéletesnek bizonyult a hely. Szép kilátás a tóra,az egész étterem nagyon igényesen van kialakítva, segítőkész, kedves pincérek, külön gyerekeknek szóló menü, a játszószobáról már nem is beszélve.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Hangulatos hely külső kiülési lehetőséggel a tóra nézve, igen figyelmes személyzettel és nagyon finom ételekkel. Az állatkerti látogatás után tértünk be ide, nem bántuk meg. A hamburgerek nagyon finomak és bőségesek, nem hiányzott melléjük a köret. A gyerekek számára kialakított játszósarok akkora élmény volt nekik, hogy alig bírtuk elhozni őket :)

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
Hű, ha ezt előbb tudjuk! Már hatodik alkalommal nyaraltunk Nyíregyházán, amikor véletlenül betévedtünk ide. Nem bántuk meg. A pincérek kedvesek, az étteremben is csak kapkodtuk a fejünket a látnivalók miatt. :)
A hely és az ételek is fantasztikusak, a kiszolgálás remek. Aki erre jár, feltétlenül látogasson el ide. Mi is egészen biztosan visszatérünk még!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Először jártunk az étteremben, de biztos, hogy nem utoljára. :) Fantasztikus hely, és nagyon hangulatos. Érdemes volt átköltözniük a Sóstói-tó partjára. Véleményem szerint érdemes előre asztalt foglalni, nagyon sokan voltak ottjártunkkor, pedig egy átlagos csütörtök este volt. Az étterem a vadnyugati éttermek/kocsmák hangulatát idézi, csapóajtóval, kockás inges felszolgálókkal.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Már többször vacsoráztunk az étterembe és mindig meg voltunk elégedve. Az ételek finomak,a kiszolgálás gyors,a pincérek segítőkészek. Az étlapon mindenki megtalálhatja a kedvére valót. Az adagok bőségesek,de ha valaki nem bírja elfogyasztani a pincérek elcsomagolják. Nyári estéken nagyon jó a teraszon vacsorázni és a tóba gyönyörködni.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Családdal két gyerekkel( 4 és 8 évesek) jártunk itt nem először és nem is utoljára imádják a játszóházat és a hangulatot a tó parton, az ételek finomak, frissek, néha még el sem tudjuk fogyasztani az adagot amit kapunk! Hidegebb estéken még takarót is kapunk a teraszon üldögélve ez nagyon nagy figyelmességre utal! Köszönjük!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Nagyon jó benyomásokkal távoztunk, éhesen érkeztünk, ennek ellenére nem tudtuk elfogyasztani a kimért - és tökéletesen elkészített - adagokat! Jó hangulat, igényes és élethű belső jellemzi a vendéglátóhelyet, melyet tovább emel a személyzet öltözéke.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
A párommal ültünk be vacsorázni erre a helyre. Mind a ketten marhából készült steaket rendeltünk. Kifogástalan volt a hús és a köret is, pontosan úgy készítették, ahogy kértük - a párom mediumra én medium wellre sütve - és bőséges adagot kaptunk. A gombás, vörösboros barna mártás szintén tökéletes. A kiszolgálás is remek volt, a pincérek kedvesek.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.
Járja Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.
Betty Apartman Hajdúszoboszló
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.12.22.
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 11.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, élőzenés műsorral, fürdőköpeny bekészítéssel, színes városi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.25.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.05.07. - 2022.01.02.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Miki Apartmanok & Vendégházak
Muskátli Apartmanház 4
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2022.01.02.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Silver Hotel Nyíregyháza
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)

Irány Colorado Western Étterem & Söröző NyíregyházaX