4,7
a 112 nyíregyházi étterem közül
étterem, söröző, vendéglő
Irány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza
Irány Colorado Western Étterem & Söröző NyíregyházaIrány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Irány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza vélemények

2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Mint a cím is jelzi a nyitás napján vacsoráztunk ott. Volt egy kis félelmem, mert tapasztalatom szerint a " nyitás " néha problémás tud lenni. Szerencsére - azon kívül, hogy teltház volt - itt minden rendben ment. Jó ételek, normális gyorsaságú és minőségű kiszolgálás. Az ár-érték arány is megfelelő.
2022. február 19.egyedül járt itt
A hely nagyon szép és szép helyen is van. Igényes berendezés bár a székek kicsit kényelmetlenek. Az étel jó volt . Egy golden steakot ettem steak burgonyával. Az hús finom volt de nagyon kevés. Az étlapon 250g szerepelt de ez nem volt akkora. Az áfonyás öntet nem volt jóízű inkább azt nem is ettem. Mediumot kértem de sajnos egy kicsit túlsütötték.
2021. május 26.családjával járt itt
Családi ebéden voltunk ott, teltház, a konyha úszott, a pincérek szétesve, de összességében nem volt rossz.
Kiváló 2020. június 4.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk Nyíregyházán, ide mindenképpen szerettünk volna eljutni. Mivel karácsony volt, bíztunk benne, hogy nyitva lesz. Csodálatos az egész étterem! Remek ételek, kedves felszolgálás, igazi családbarát hely! Nagyon nehéz volt választani, olyan bőséges az étlap.
Irány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza - Étel/italIrány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza - Étel/italIrány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza - Étel/ital
Kiváló 2019. április 19.gyerekekkel járt itt
Tavaly annyira meg voltunk a hellyel elégedve az állatkerti látogatás után, hogy idén is erre esett a választásunk, kétszer is. A kiszolgálás gyors és nagyon kedves, az ételek finomak és reális árban vannak. A környezet hangulatos, külön kiemelném a gyereksarkot, ahol nagyon jól érzik magukat a kicsik és van 2 asztal ahonnan a szülők kis ablakon keresztül figyelhetik, mit csinálnak a gyerekek.
Kiváló 2018. július 15.gyerekekkel járt itt
Nyíregyházára érkezve, a hotel elfoglalása előtt a korábbi pozitív hozzászólások miatt erre az étteremre esett a választásunk. Szerencsére minden szempontból tökéletesnek bizonyult a hely. Szép kilátás a tóra,az egész étterem nagyon igényesen van kialakítva, segítőkész, kedves pincérek, külön gyerekeknek szóló menü, a játszószobáról már nem is beszélve.
Kiváló 2018. április 24.gyerekekkel járt itt
Hangulatos hely külső kiülési lehetőséggel a tóra nézve, igen figyelmes személyzettel és nagyon finom ételekkel. Az állatkerti látogatás után tértünk be ide, nem bántuk meg. A hamburgerek nagyon finomak és bőségesek, nem hiányzott melléjük a köret. A gyerekek számára kialakított játszósarok akkora élmény volt nekik, hogy alig bírtuk elhozni őket :)
Kiváló 2017. augusztus 3.barátokkal járt itt
Hű, ha ezt előbb tudjuk!
Már hatodik alkalommal nyaraltunk Nyíregyházán, amikor véletlenül betévedtünk ide.
Nem bántuk meg. A pincérek kedvesek, az étteremben is csak kapkodtuk a fejünket a látnivalók miatt. :)
A hely és az ételek is fantasztikusak, a kiszolgálás remek. Aki erre jár, feltétlenül látogasson el ide.
Mi is egészen biztosan visszatérünk még!
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
Először jártunk az étteremben, de biztos, hogy nem utoljára. :) Fantasztikus hely, és nagyon hangulatos. Érdemes volt átköltözniük a Sóstói-tó partjára. Véleményem szerint érdemes előre asztalt foglalni, nagyon sokan voltak ottjártunkkor, pedig egy átlagos csütörtök este volt.
Kiváló 2017. június 13.családjával járt itt
Már többször vacsoráztunk az étterembe és mindig meg voltunk elégedve. Az ételek finomak,a kiszolgálás gyors,a pincérek segítőkészek. Az étlapon mindenki megtalálhatja a kedvére valót. Az adagok bőségesek,de ha valaki nem bírja elfogyasztani a pincérek elcsomagolják. Nyári estéken nagyon jó a teraszon vacsorázni és a tóba gyönyörködni. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.