Irány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Blaha Lujza sétány 4-6.

Irány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza a térképen

Irány Colorado Western Étterem & Söröző Nyíregyháza vélemények

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tavaly annyira meg voltunk a hellyel elégedve az állatkerti látogatás után, hogy idén is erre esett a választásunk, kétszer is. A kiszolgálás gyors és nagyon kedves, az ételek finomak és reális árban vannak. A környezet hangulatos, külön kiemelném a gyereksarkot, ahol nagyon jól érzik magukat a kicsik és van 2 asztal ahonnan a szülők kis ablakon keresztül figyelhetik, mit csinálnak a gyerekek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Nyíregyházára érkezve, a hotel elfoglalása előtt a korábbi pozitív hozzászólások miatt erre az étteremre esett a választásunk. Szerencsére minden szempontból tökéletesnek bizonyult a hely. Szép kilátás a tóra,az egész étterem nagyon igényesen van kialakítva, segítőkész, kedves pincérek, külön gyerekeknek szóló menü, a játszószobáról már nem is beszélve.

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Hangulatos hely külső kiülési lehetőséggel a tóra nézve, igen figyelmes személyzettel és nagyon finom ételekkel. Az állatkerti látogatás után tértünk be ide, nem bántuk meg. A hamburgerek nagyon finomak és bőségesek, nem hiányzott melléjük a köret. A gyerekek számára kialakított játszósarok akkora élmény volt nekik, hogy alig bírtuk elhozni őket :)

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
Hű, ha ezt előbb tudjuk! Már hatodik alkalommal nyaraltunk Nyíregyházán, amikor véletlenül betévedtünk ide. Nem bántuk meg. A pincérek kedvesek, az étteremben is csak kapkodtuk a fejünket a látnivalók miatt. :)
A hely és az ételek is fantasztikusak, a kiszolgálás remek. Aki erre jár, feltétlenül látogasson el ide. Mi is egészen biztosan visszatérünk még!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Először jártunk az étteremben, de biztos, hogy nem utoljára. :) Fantasztikus hely, és nagyon hangulatos. Érdemes volt átköltözniük a Sóstói-tó partjára. Véleményem szerint érdemes előre asztalt foglalni, nagyon sokan voltak ottjártunkkor, pedig egy átlagos csütörtök este volt. Az étterem a vadnyugati éttermek/kocsmák hangulatát idézi, csapóajtóval, kockás inges felszolgálókkal.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Már többször vacsoráztunk az étterembe és mindig meg voltunk elégedve. Az ételek finomak,a kiszolgálás gyors,a pincérek segítőkészek. Az étlapon mindenki megtalálhatja a kedvére valót. Az adagok bőségesek,de ha valaki nem bírja elfogyasztani a pincérek elcsomagolják. Nyári estéken nagyon jó a teraszon vacsorázni és a tóba gyönyörködni.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Családdal két gyerekkel( 4 és 8 évesek) jártunk itt nem először és nem is utoljára imádják a játszóházat és a hangulatot a tó parton, az ételek finomak, frissek, néha még el sem tudjuk fogyasztani az adagot amit kapunk! Hidegebb estéken még takarót is kapunk a teraszon üldögélve ez nagyon nagy figyelmességre utal! Köszönjük!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Nagyon jó benyomásokkal távoztunk, éhesen érkeztünk, ennek ellenére nem tudtuk elfogyasztani a kimért - és tökéletesen elkészített - adagokat! Jó hangulat, igényes és élethű belső jellemzi a vendéglátóhelyet, melyet tovább emel a személyzet öltözéke.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
A párommal ültünk be vacsorázni erre a helyre. Mind a ketten marhából készült steaket rendeltünk. Kifogástalan volt a hús és a köret is, pontosan úgy készítették, ahogy kértük - a párom mediumra én medium wellre sütve - és bőséges adagot kaptunk. A gombás, vörösboros barna mártás szintén tökéletes. A kiszolgálás is remek volt, a pincérek kedvesek.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. július 28.
Munkatársaimmal ebédeltünk, ésigazán
remek volt a kiszolgálás.A pincérek ruházata az étterem stílusához igazodott.Az ebédet hamar felszolgálták,ami igazán ízletes volt.Hamarosan még visszatérünk!

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.07.16. - 2020.06.30.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.629 - 20.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.12.20.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.266,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.
Prima Villa 3
3 nap/2 éjszaka 8.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.09.02. - 2020.12.20.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 24.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.16. - 2020.08.23.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Márvány Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Margaréta Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással
2020.01.28. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 75.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
2019.11.01. - 2020.03.08.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Silver Hotel Nyíregyháza
Téli varázs - katélyban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Irány Colorado Western Étterem & Söröző NyíregyházaX