3910 Tokaj, Hajdú köz 2.

Toldi Fogadó Tokaj a térképen

Toldi Fogadó Tokaj értékelése:

1. helyezett a 28 tokaji szállás közül

Toldi Fogadó Tokaj bemutatkozása

Tokaj belvárosában, meghitt, óvárosi környezetben található fogadónk, mely tökéletes kiindulópont egy zempléni körút kezdetéhez. A természet adta lehetőségeket, a felfrissülést, kikapcsolódást mi wellness részlegünk szolgáltatásaival igyekszünk tökéletesen kiegészíteni. Így tökéletes szálloda, amennyiben kikapcsolódásra, pihenésre vágyik. A Toldi Fogadó egy wellness ház is, annak teljes körű szolgáltatásaival (medence, jakuzzi, szauna, masszázs).

Toldi Fogadó Tokaj képei

Toldi Fogadó Tokaj vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Kellemes hétvégét töltöttünk itt el a férjemmel. A kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek rendkívül finomak. Reggelinél is bő választék. Tiszta szoba, tiszta wellness részleg. A személyzet is kedves. Volt egy nagy társaság, akik még este 11-kor is hangosak voltak, ez az egy negatívom volt, amit gyorsan orvosoltam amikor jeleztük. Ajánlom!

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Csodás 3 napot töltöttünk itt el, a férjemmel. A szállás rendkívül jó elhelyezkedésű, Tokaj központjában, mégis csendes környezetben található. Nagyon barátságos, kellemes a szálláshely,csend és nyugalom van. Tiszta,kényelmes és szép volt a szobánk, köszönet érte. A személyzet nagyon kedves,udvarias,mosolygós volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Szerencsére sokat utazunk, ha ez Tokaj legjobb helye mások szerint akkor szerintünk is az. Nem kell túlgondolni a szállást minden átlagos igényt kielégít amire a szervezetnek szüksége van, hogy kipihenje magát. A szoba ahol helyet kapunk tiszta és csendes volt. Az ételek a hagyományok jegyében magyarosak voltak, ezzel sem volt semmi baj.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Már nem is tudom hanyadszor szálltunk meg Tokajban a Toldi Fogadóban. És most is nagyon jól éreztük magunkat. Először is, hogy már emlékeztek ránk, a recepción is visszatérő vendégként üdvözöltek. És most is, mint mindig jó volt a reggeli, a vacsora, a szállás, a wellnes. Az egyetlen gondunkat,hogy a wifi-t nem "érzékeltük" egyetlen szavunkra orvosolták.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
Ha Tokajba látogatunk nem is jöhet szóba más szállás, mint a Toldi! Frekventált helyen van, kényelmes a wellness nagyon jó! Most is remekül éreztük Magunkat de lenne egy két apróság amin lehetne változtatni. A mai kor követelménye az internet, hát az nagyon nem működött, ledobott lassú volt. A másik ha már svédasztalos reggeli van 7 től akkor legyen készen a meleg reggeli is 7-re!

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
Csak 2 éjszakát töltöttünk a fogadóban. A személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. A lefoglalt szoba helyett, mivel nem volt ebben az időpontban nagy forgalom, ajánlottak másik kényelmesebb elhelyezést ugyanabban az árban. Félpanziós ellátást kértünk, mely ízletes volt. A környék bejárására kevés időnk volt, de amit láttunk az nagyon elnyerte a tetszésünket.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Örömmel töltött el minket, hogy megismerhettuk Tokaj városát és kornyékét. A Zempléni hegyvidék igazi kiránduló hely. Kiemelném Sárospatakot, amely történelmi város. Egy nap alatt nem tudtuk alaposan bejárni. A Toldi fogadó családias, baráti jellegű. A szobák tiszták és kényelmesek. A konyhai szolgáltatás nagyon jó.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 28.
A szoba és a fürdőszoba tiszta volt, megfelelő mennyiségű törölköző állt rendelkezésre és szappan / tusfürdő is volt. Az ágy kényelmes volt, a szobában hűtő is van. A reggeli változatos volt. A wifi és a tv jól működött. A wellness részleg nagyon kellemes, medence, szauna, jakuzzi használható. A parkoló jól megközelíthető volt.

2016. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fogadóban egy éjszakát töltöttünk. A fogadtatás barátságos, a személyzet szolgálatkész. Szobánk a műemlék épületben volt, tágas, tiszta és nagyon hangulatos. A külső 40 fok ellenére is aránylag hűvös, bár kicsit elkeseredtem amikor kiderült, hogy nincs klíma. Elég volt a ventillátor, amit bekészítettek. A wellness részlegben szauna, jakuzzi és kb.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
A foglalás telefonon történt, A személyzet készségesen ált a segítségemre, mindenben korrekt és érthető választ kaptam kérdésemre. A szoba érkezésünkkor tiszta és rendezett volt,wellness rész nagyon tetszetős és rendezett, mindenhol tisztaság és rend a személyzet a helyzet magaslatán ált, a beiratkozás után elfoglalhattuk a szállást.

Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 10.313,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
5 nap/4 éjszaka 51.250,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, bowling és teniszpálya használattal, állatfarm belépővel, medence, pezsgőfürdő, szauna és játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.075,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.02.24-ig
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 29.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti programokkal, kézműves foglalkozásokkal, wellness és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Irota EcoLodge
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
4 nap/3 éjszaka 20.000 - 21.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.25. - 2021.09.04.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.02.24-ig

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Debrecen
Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Húsvét Kőkapun- kastélyban (min. 2 éj)
Húsvéti pillanatok (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)

TokajX