3910 Tokaj, Hajdú köz 2.

Toldi Fogadó Tokaj a térképen

Toldi Fogadó Tokaj értékelése:

1. helyezett a 28 tokaji szállás közül

Toldi Fogadó Tokaj bemutatkozása

Tokaj belvárosában, meghitt, óvárosi környezetben található fogadónk, mely tökéletes kiindulópont egy zempléni körút kezdetéhez. A természet adta lehetőségeket, a felfrissülést, kikapcsolódást mi wellness részlegünk szolgáltatásaival igyekszünk tökéletesen kiegészíteni. Így tökéletes szálloda, amennyiben kikapcsolódásra, pihenésre vágyik. A Toldi Fogadó egy wellness ház is, annak teljes körű szolgáltatásaival (medence, jakuzzi, szauna, masszázs).

Toldi Fogadó Tokaj képei

Toldi Fogadó Tokaj vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Kellemes hétvégét töltöttünk itt el a férjemmel. A kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek rendkívül finomak. Reggelinél is bő választék. Tiszta szoba, tiszta wellness részleg. A személyzet is kedves. Volt egy nagy társaság, akik még este 11-kor is hangosak voltak, ez az egy negatívom volt, amit gyorsan orvosoltam amikor jeleztük. Ajánlom!

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Csodás 3 napot töltöttünk itt el, a férjemmel. A szállás rendkívül jó elhelyezkedésű, Tokaj központjában, mégis csendes környezetben található. Nagyon barátságos, kellemes a szálláshely,csend és nyugalom van. Tiszta,kényelmes és szép volt a szobánk, köszönet érte. A személyzet nagyon kedves,udvarias,mosolygós volt.

Deilinger TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Szerencsére sokat utazunk, ha ez Tokaj legjobb helye mások szerint akkor szerintünk is az. Nem kell túlgondolni a szállást minden átlagos igényt kielégít amire a szervezetnek szüksége van, hogy kipihenje magát. A szoba ahol helyet kapunk tiszta és csendes volt. Az ételek a hagyományok jegyében magyarosak voltak, ezzel sem volt semmi baj.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Már nem is tudom hanyadszor szálltunk meg Tokajban a Toldi Fogadóban. És most is nagyon jól éreztük magunkat. Először is, hogy már emlékeztek ránk, a recepción is visszatérő vendégként üdvözöltek. És most is, mint mindig jó volt a reggeli, a vacsora, a szállás, a wellnes. Az egyetlen gondunkat,hogy a wifi-t nem "érzékeltük" egyetlen szavunkra orvosolták.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
Ha Tokajba látogatunk nem is jöhet szóba más szállás, mint a Toldi! Frekventált helyen van, kényelmes a wellness nagyon jó! Most is remekül éreztük Magunkat de lenne egy két apróság amin lehetne változtatni. A mai kor követelménye az internet, hát az nagyon nem működött, ledobott lassú volt. A másik ha már svédasztalos reggeli van 7 től akkor legyen készen a meleg reggeli is 7-re!

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
Csak 2 éjszakát töltöttünk a fogadóban. A személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. A lefoglalt szoba helyett, mivel nem volt ebben az időpontban nagy forgalom, ajánlottak másik kényelmesebb elhelyezést ugyanabban az árban. Félpanziós ellátást kértünk, mely ízletes volt. A környék bejárására kevés időnk volt, de amit láttunk az nagyon elnyerte a tetszésünket.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Örömmel töltött el minket, hogy megismerhettuk Tokaj városát és kornyékét. A Zempléni hegyvidék igazi kiránduló hely. Kiemelném Sárospatakot, amely történelmi város. Egy nap alatt nem tudtuk alaposan bejárni. A Toldi fogadó családias, baráti jellegű. A szobák tiszták és kényelmesek. A konyhai szolgáltatás nagyon jó.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 28.
A szoba és a fürdőszoba tiszta volt, megfelelő mennyiségű törölköző állt rendelkezésre és szappan / tusfürdő is volt. Az ágy kényelmes volt, a szobában hűtő is van. A reggeli változatos volt. A wifi és a tv jól működött. A wellness részleg nagyon kellemes, medence, szauna, jakuzzi használható. A parkoló jól megközelíthető volt.

2016. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fogadóban egy éjszakát töltöttünk. A fogadtatás barátságos, a személyzet szolgálatkész. Szobánk a műemlék épületben volt, tágas, tiszta és nagyon hangulatos. A külső 40 fok ellenére is aránylag hűvös, bár kicsit elkeseredtem amikor kiderült, hogy nincs klíma. Elég volt a ventillátor, amit bekészítettek. A wellness részlegben szauna, jakuzzi és kb.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
A foglalás telefonon történt, A személyzet készségesen ált a segítségemre, mindenben korrekt és érthető választ kaptam kérdésemre. A szoba érkezésünkkor tiszta és rendezett volt,wellness rész nagyon tetszetős és rendezett, mindenhol tisztaság és rend a személyzet a helyzet magaslatán ált, a beiratkozás után elfoglalhattuk a szállást.

Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 8.609 - 10.390,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.09.30-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.626 - 14.948,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, szánkó használatával, bowlingozással, korcsolyázással, játszótér használatával, parkolással
2019.12.22. - 2019.12.29.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kossuth Lajos Kollégiumok
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.700 - 13.900,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.03-ig
M37 Apartman
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
2019.11.01. - 2020.03.08.
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pohár borral, vezetett látogatással, borkóstolással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.18-ig
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Debrecen
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
Családi karácsony - kastélyban (min. 2 éj)
Legjobb ár reggelivel

TokajX