Gábor000

Gábor000 adatlapja

Regisztráció2017.10.22
Utoljára itt2017.10.22

Szörnyű 2017. október 22.családjával járt itt
Túl árazott silány alapanyagokból készült ételek. Pl. Fogasfilé mandulabundában, amit kértem 4500,- köret nélkül. . . A filé a hal farokrészéből volt, 3 kicsi darab, túlsüve, élvezhetetlenül kiszárítva. A párom sertés szűzet rendelt, ugyanez volt a helyzet, túlsütve-cipőtalp rágósra.
Gyenge 2017. október 22.családjával járt itt
Jó a halászlé, de 2700,- Ft-ért filézetlen halból a vendég elé tenni szemtelen pofátlanság. A haltál átlagos volt, unalmas körettel és egy kicsit túl árazva. A kiszolgálás hibátlan volt és aránylag gyors, sokan voltak az étteremben. A környék elég lepusztult, a gyorsforgalmi út közelsége érezhető. . . . Mi 3xjártunk itt.
Gyenge 2017. október 22.családjával járt itt
Valamikor 10 éve nagy rajongója voltam a Pizzafutárnak. Amikor újra Szegeden jártam, nem volt kérdés, hogy beviszem a családomat. Megtettem, nem kellett volna. A hely megújúlt a pizzák minősége meg eltűnt. A magyaros félig megégetve került elénk, a Fehér csóka feltéte silány volt, a kiemelt pizzán keresni kellett a feltétet.