3,5

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

PizzaFutár Szeged vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Átlagos 2023. november 5.a párjával járt itt
Egy sét után tértünk be a Pizzafutárba. Már rendeltünk innen korábban, de bent nem voltunk. A hely hangulatos, szépen felújított. Gyorsan kiszolgáltak. Nem pizzát rendeltünk. Én egy sonkás, sajtos tésztát. Ami nagyon tömény volt. Rengeteg sajt és sonka, nagyon füstös. A kevesebb sajt jobb lett volna. A rákostészta jobb volt.
PizzaFutár Szeged - EgyébPizzaFutár Szeged - EgyébPizzaFutár Szeged - Egyéb
Szörnyű 2022. november 18.egyedül járt itt
Régen nagyon finoman főztek,sokat járunk oda,de most hosszabb idő után újra rendeltünk és valami pocsék minőségű "pizzafélét" meg garnélás tésztaszerűt kaptunk. Nagyon sokat romlott a minősége. A pizzáról a sonka méga kutyának sem keleltt szó szerint.
Szörnyű 2022. június 5.a párjával járt itt
Újdonságért kutatva hamburger menüt rendeltem a Pizza Futárból, de sajnos nyersen érkezett a szendvicsben lévő csirkemell. Eddig szerettem ezt a helyet, hiszen a pizzák mindig is kifogástalanok voltak, azokat bátran ajánlanám bárkinek, de ez az eset nagyon nagy csalódást okozott..........
PizzaFutár Szeged - Étel/ital
Gyenge 2018. november 2.a párjával járt itt
Telefonon rendeltünk először. Algyőre is szállítanak, kihűlt ételeket kaptunk! ! Melegentartás? ? A prémium pizza hatalmas csalódás, a pizzatészta kenyérlángos tészta, aki készíti szerintem még nem evett igazi pizzát! A steak burgonya helyett mirelit sültburgonyát kaptunk, a raguleves. . . . hagyjuk is félig főtt zöldségek, burgonya kockák benne!
Gyenge 2017. október 22.családjával járt itt
Valamikor 10 éve nagy rajongója voltam a Pizzafutárnak. Amikor újra Szegeden jártam, nem volt kérdés, hogy beviszem a családomat. Megtettem, nem kellett volna. A hely megújúlt a pizzák minősége meg eltűnt. A magyaros félig megégetve került elénk, a Fehér csóka feltéte silány volt, a kiemelt pizzán keresni kellett a feltétet.
Szörnyű 2017. június 22.barátokkal járt itt
Régen rendszeresen látogattuk és gyakran rendeltünk is, hiszen diákoknak ingyenes a kiszállítás, azonban a minőség hagy némi kivetnivalót maga után. Elég nehezek, zsírosak szoktak lenni a pizzák, a széle is vastagabb az ideálisnál. Régen a Ragusa pizza volt a kedvencem, azonban nagyon gyakran fordult elő, hogy a rajta levő tojás részben nyers maradt.
Kiváló 2017. május 10.barátokkal járt itt
Nagyon finom feltétekben gazdag pizzákat ettem ott, illetőleg rendeltem sokszor, amíg Szegeden éltem. Ha némelyik hétvégét Szegeden töltöm, szoktam ott enni. Frissen, az étteremben fogyasztva az igazi, nagyon bevált nekem, főként a klasszikus gombás pizza a kedvencem. A pár napja kinyitott pizzakertjük pedig egy nagyon különleges, tavaszias-nyárias hangulatot kölcsönöz a helynek.
Kiváló 2017. április 16.a párjával járt itt
Szegedi hosszú hétvégénk első megállója volt a Pizzafutár, ahová péntek este farkaséhesen tértünk be. Már előre kinéztük a neten, így tudatosan választottunk, és nem csalódtunk. A berendezés letisztult, igényes, és számunkra élőben sokkal jobb, mint a fotókon. Kiváló pizzákat kóstoltunk, és külön pluszpont jár a házi(?
Kiváló 2017. április 8.egyedül járt itt
Szegeden, a Budapesti körúton található egy remek kis pizzéria, amely terasszal is rendelkezik tavasztól őszig. Egy családi vállalkozás, amely folyamatosan fejlődik. A hely igényes, a pizzák finomak. Csak friss, minőségi alapanyagból dolgoznak. Ár/érték arányban is megfelelő, a házhozszállítás sem kerül túlzottan sokba.