Algyői Halászcsárda Algyő
6750 Algyő, Vásárhelyi út 53.

Algyői Halászcsárda Algyő a térképen

Szállások Algyô városában
Wellness csomagok Algyô városában

Algyői Halászcsárda Algyő vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Családi ebédre mentünk a Halászcsárdába elsősorban halételeket enni. A kiszolgálás nem egyszerűen kiváló volt, hanem egy kis nem tolakodó humorral fűszerezve egyenesen nagyszerű volt. A felszolgált halászlevek is kiválóak voltak, a tejfölös, citromos korhely halászlevet jó szívvel ajánlom azoknak is, akiknek elsőre furán hangzik.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Életem eddigi legfinomabb halászléjét és ponty paprikását ettem itt. Amikor az első falatot ettem, else hittem, hogy ilyen ízek léteznek. Leìrhatatlan

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Szegedről biciklivel kirándulva ezt a helyet ajánlották ebédhez. Főszezonban érdemes asztalt foglalni,mert nem biztos,hogy lesz szabad asztal. Ide a vendégek elsősorbsn a halászlé miatt térnek be. Nos én is ezt fogyasztottam,nevezetesen korhelyhalászlét. Ez finom volt,de ez elvárható egy Szeged környéki halászcsárdától.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk az ételek , a családias kiszolgálás, a cigány zenekar végett ! Jó kedvel ajánlottuk ismerőseinknek mindég ! Viszont ebben az évben egy középkorú érceshangú szőke hölgy került felszolgálóként az étterembe , akinek parlagi viselkedés módja , sajnos több esetben átragadt egy-két kollégájára is !

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19.
02. 16-a szombat du. 1/2 5-kor tértünk be (2 fő) hazautazás közben és előzetes foglalás nélkül az étterembe. Valószínűleg az időpontra is tekintettel, volt szabad asztal. Feleségem juhtúrós pulykaroládot kért, én haltepertőt, mindketten sültkrumplival. Emellé még 2 ü. kis Fanta narancs, meg 1 ü. Szentandrási feketesör volt a teljes összfogyasztásunk, ill.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
Többször jártunk már itt, 3 éve kissé csalódottan távoztunk, de kapott még egy esélyt. Nem bántuk meg! Ami csillagos ötös, vagy ha lehetne 5-nél magasabb pontszámot adni, akkor 10-es lenne, az a kiszolgálás volt. A pincér türelmes és segítőkész volt, pedig telt ház volt, de nem sürgette a választást, hanem minden felmerülő kérdésünkre türelmesen válaszolt, miután elkezdtünk ebédelni, érdeklődött, h minden rendben van-e, ha menet közben szükségünk volt még üdítőre, elérhető volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14.
Egy szegedi kirándulásról hazafelé álltunk meg ezen a helyen. Én halászlén és túros csuszát fogyasztottam, a párom tárkonyos ragú levest, rántott húst körettel, savanyúsággal. MINDEN remek, jóízű, az adag mennyisége megfelelő, a kiszolgálás udvarias, a hely tiszta, ízléses. Örültem, hogy itt álltunk meg, máskor is szívesen felkeresném ezt a helyet !

Mobilról küldte. | 2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kedves barátommal tértünk be ebbe a csárdában, mivel ő azon a vidéken él, én meg balatoni vagyok nagyon dícsérte az ottani halászlét hát kíváncsivá tett!! Elösször is már az ahogy tálalták egy hal alakú tálban, szuper volt! Az adag úgy szintén! Az íze pedig fantasztikus én ilyen finoman elkészítve még nem ettem! Bátran ajánlom mindenkinek :)

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
Jó a halászlé, de 2700,- Ft-ért filézetlen halból a vendég elé tenni szemtelen pofátlanság. A haltál átlagos volt, unalmas körettel és egy kicsit túl árazva. A kiszolgálás hibátlan volt és aránylag gyors, sokan voltak az étteremben. A környék elég lepusztult, a gyorsforgalmi út közelsége érezhető. . . . Mi 3xjártunk itt. . . először, utoljára és sohatöbbet.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 16.
A halászlé nagyon jó, nem sajnálják belőle a halat és a belsőséget sem, a kenyér is finom (pedig én általában nem eszem kenyeret, de itt nem bírom megállni), van kecsege, haltepertő, napi ajánlatban extrák. A halak egyébként nagyon jók, nem "érleltek", tökéletesen vannak irdalva, nem kell a fulladástól félni, látszik, hogy aki csinálja érti is.

Legnépszerűbb csomagok Algyőn és környékén
Mozart Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.12.31.
Mosoly Vendégház
2019.09.23. - 2019.10.15.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna használattal, fürdőköpeny és strandtörölköző használattal, Gyopárosi Szaunapark belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.725 - 10.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2020.12.31.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 8.375,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.01.01.
Neon 2 Panzió
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2019.12.21.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.01.31.
Príma Vendégház
Tiszakécske

Szállodák Algyő környékén
Colosseum Wellness Hotel Algyő
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Karácsony
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Algyői Halászcsárda AlgyőX