Algyői Halászcsárda Algyő
6750 Algyő, Vásárhelyi út 53.

Algyői Halászcsárda Algyő a térképen

Szállások Algyô városában
Wellness csomagok Algyô városában

Algyői Halászcsárda Algyő vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Nem először jártam itt, már jó 10 éve ismerem a helyet. Akkor is nagyon jó volt, és egy jottányit sem romlott. (Mondjuk az árak már nem ugyan azok, de erről a hely mit sem tehet. )

Sehol ilyen jó haltepertőt nem ettem még. Friss volt, meleg volt és elképesztően finom, puha fehér kenyeret szolgálnak fel hozzá. Ugyanezt kaptuk a halászléhez is.

botigyu TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Szombaton kora délután tértünk be az étterembe, így már volt üres asztal. Halászlevet és kétszemélyes tálat rendeltünk, minden finom volt. Az egyik előttem értékelő által említett érces hangú, szőke felszolgáló hölgyet "nyertük meg", és igen. . . valóban nem átlagos munkaerő. :) Különösebb gond nem volt a kiszolgálással, de a kissé nyers modorán tényleg lehetne javítani.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Családi ebédre mentünk a Halászcsárdába elsősorban halételeket enni. A kiszolgálás nem egyszerűen kiváló volt, hanem egy kis nem tolakodó humorral fűszerezve egyenesen nagyszerű volt. A felszolgált halászlevek is kiválóak voltak, a tejfölös, citromos korhely halászlevet jó szívvel ajánlom azoknak is, akiknek elsőre furán hangzik.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Életem eddigi legfinomabb halászléjét és ponty paprikását ettem itt. Amikor az első falatot ettem, else hittem, hogy ilyen ízek léteznek. Leìrhatatlan

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Szegedről biciklivel kirándulva ezt a helyet ajánlották ebédhez. Főszezonban érdemes asztalt foglalni,mert nem biztos,hogy lesz szabad asztal. Ide a vendégek elsősorbsn a halászlé miatt térnek be. Nos én is ezt fogyasztottam,nevezetesen korhelyhalászlét. Ez finom volt,de ez elvárható egy Szeged környéki halászcsárdától.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk az ételek , a családias kiszolgálás, a cigány zenekar végett ! Jó kedvel ajánlottuk ismerőseinknek mindég ! Viszont ebben az évben egy középkorú érceshangú szőke hölgy került felszolgálóként az étterembe , akinek parlagi viselkedés módja , sajnos több esetben átragadt egy-két kollégájára is !

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19.
02. 16-a szombat du. 1/2 5-kor tértünk be (2 fő) hazautazás közben és előzetes foglalás nélkül az étterembe. Valószínűleg az időpontra is tekintettel, volt szabad asztal. Feleségem juhtúrós pulykaroládot kért, én haltepertőt, mindketten sültkrumplival. Emellé még 2 ü. kis Fanta narancs, meg 1 ü. Szentandrási feketesör volt a teljes összfogyasztásunk, ill.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
Többször jártunk már itt, 3 éve kissé csalódottan távoztunk, de kapott még egy esélyt. Nem bántuk meg! Ami csillagos ötös, vagy ha lehetne 5-nél magasabb pontszámot adni, akkor 10-es lenne, az a kiszolgálás volt. A pincér türelmes és segítőkész volt, pedig telt ház volt, de nem sürgette a választást, hanem minden felmerülő kérdésünkre türelmesen válaszolt, miután elkezdtünk ebédelni, érdeklődött, h minden rendben van-e, ha menet közben szükségünk volt még üdítőre, elérhető volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14.
Egy szegedi kirándulásról hazafelé álltunk meg ezen a helyen. Én halászlén és túros csuszát fogyasztottam, a párom tárkonyos ragú levest, rántott húst körettel, savanyúsággal. MINDEN remek, jóízű, az adag mennyisége megfelelő, a kiszolgálás udvarias, a hely tiszta, ízléses. Örültem, hogy itt álltunk meg, máskor is szívesen felkeresném ezt a helyet !

Mobilról küldte. | 2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kedves barátommal tértünk be ebbe a csárdában, mivel ő azon a vidéken él, én meg balatoni vagyok nagyon dícsérte az ottani halászlét hát kíváncsivá tett!! Elösször is már az ahogy tálalták egy hal alakú tálban, szuper volt! Az adag úgy szintén! Az íze pedig fantasztikus én ilyen finoman elkészítve még nem ettem! Bátran ajánlom mindenkinek :)

Legnépszerűbb csomagok Algyőn és környékén
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használata, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.05.29.
Mosoly Vendégház
2020.05.01. - 2020.10.15.
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2021.02.28.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
3 nap/2 éjszaka 42.020,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, retro élőzenével, pezsgős koccintással, késői elutazással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Alföld Gyöngye Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.11.04. - 2019.12.23.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal levessel, gyümölcs vagy zöldség bekészítéssel, stég és csónak használattal
2019.01.02. - 2019.12.22.
Tiszakécske
2019.12.24. - 2019.12.26.

Szállodák Algyő környékén
Colosseum Wellness Hotel Algyő
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Téli hétköznapok (min. 2 éj)

Algyői Halászcsárda AlgyőX