Algyői Halászcsárda Algyő
6750 Algyő, Vásárhelyi út 53.

Algyői Halászcsárda Algyő a térképen

Wellness csomagok Algyô városában

Algyői Halászcsárda Algyő vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk az ételek , a családias kiszolgálás, a cigány zenekar végett ! Jó kedvel ajánlottuk ismerőseinknek mindég ! Viszont ebben az évben egy középkorú érceshangú szőke hölgy került felszolgálóként az étterembe , akinek parlagi viselkedés módja , sajnos több esetben átragadt egy-két kollégájára is !

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19.
02. 16-a szombat du. 1/2 5-kor tértünk be (2 fő) hazautazás közben és előzetes foglalás nélkül az étterembe. Valószínűleg az időpontra is tekintettel, volt szabad asztal. Feleségem juhtúrós pulykaroládot kért, én haltepertőt, mindketten sültkrumplival. Emellé még 2 ü. kis Fanta narancs, meg 1 ü. Szentandrási feketesör volt a teljes összfogyasztásunk, ill.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
Többször jártunk már itt, 3 éve kissé csalódottan távoztunk, de kapott még egy esélyt. Nem bántuk meg! Ami csillagos ötös, vagy ha lehetne 5-nél magasabb pontszámot adni, akkor 10-es lenne, az a kiszolgálás volt. A pincér türelmes és segítőkész volt, pedig telt ház volt, de nem sürgette a választást, hanem minden felmerülő kérdésünkre türelmesen válaszolt, miután elkezdtünk ebédelni, érdeklődött, h minden rendben van-e, ha menet közben szükségünk volt még üdítőre, elérhető volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14.
Egy szegedi kirándulásról hazafelé álltunk meg ezen a helyen. Én halászlén és túros csuszát fogyasztottam, a párom tárkonyos ragú levest, rántott húst körettel, savanyúsággal. MINDEN remek, jóízű, az adag mennyisége megfelelő, a kiszolgálás udvarias, a hely tiszta, ízléses. Örültem, hogy itt álltunk meg, máskor is szívesen felkeresném ezt a helyet !

Mobilról küldte. | 2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kedves barátommal tértünk be ebbe a csárdában, mivel ő azon a vidéken él, én meg balatoni vagyok nagyon dícsérte az ottani halászlét hát kíváncsivá tett!! Elösször is már az ahogy tálalták egy hal alakú tálban, szuper volt! Az adag úgy szintén! Az íze pedig fantasztikus én ilyen finoman elkészítve még nem ettem! Bátran ajánlom mindenkinek :)

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
Jó a halászlé, de 2700,- Ft-ért filézetlen halból a vendég elé tenni szemtelen pofátlanság. A haltál átlagos volt, unalmas körettel és egy kicsit túl árazva. A kiszolgálás hibátlan volt és aránylag gyors, sokan voltak az étteremben. A környék elég lepusztult, a gyorsforgalmi út közelsége érezhető. . . . Mi 3xjártunk itt. . . először, utoljára és sohatöbbet.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 16.
A halászlé nagyon jó, nem sajnálják belőle a halat és a belsőséget sem, a kenyér is finom (pedig én általában nem eszem kenyeret, de itt nem bírom megállni), van kecsege, haltepertő, napi ajánlatban extrák. A halak egyébként nagyon jók, nem "érleltek", tökéletesen vannak irdalva, nem kell a fulladástól félni, látszik, hogy aki csinálja érti is.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Céltudatosan keresem a Halászcsárdákat, mivel feleségem imádja a halászlevet. Azt hiszem, hogy megtaláltuk a legjobbat! Az étterem összeszokott csapata gondoskodik a gyors kiszolgálásról, a szakács/szakácsok a kiváló ízekről. Igaz ez a helyi specialitásokra, a halételekre, de a szokványos ételek is nagy adagokban, szépen tálalva és magyaros ízekkel köszöntik a betérőt.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Átutazóban jártunk arra. Gondoltuk kipróbáljuk. De ha legközelebb arra járunk céltudatosan bemegyünk az tuti! Barátságos személyzet, óriás adag kaja, jó árak! És a cigány zenekar ami volt aznap este! Imádtam!! Nagyon tetszett! Köszönjük!

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. június 19.
Szegedi Klinika után, hazafelé most először betértünk az Algyői Halászcsárdába, amit nem bántunk meg, finom ételek (halászlé- mellé jó erős zöld paprika, haltepertő finom, különleges salátával), gyors, kedves kiszolgálás. A pincérnő kedves, beszédes, segítőkész volt. A mosdó nagyon modern és tiszta volt. A halászlé mellé hiányoltam az "előkét", de szerencsére nem esett folt a ruhán.

Legnépszerűbb csomagok Algyőn és környékén
Neon 2 Panzió
Orosháza
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.31.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.28. - 2020.06.25.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2021.04.21.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.29. - 2019.08.18.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal levessel, gyümölcs vagy zöldség bekészítéssel, stég és csónak használattal
2019.06.01. - 2019.08.31.
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.05.31.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 12.476 - 16.041,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2007.01.01. - 2021.05.12.
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.01.31.

Szállodák Algyő környékén
Colosseum Wellness Hotel Algyő
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyaraljon tavalyi árakon Gyopárosfürdőn! (min. 2 éj)

Algyői Halászcsárda AlgyőX