Roosevelt téri Halászcsárda Szeged

Roosevelt téri Halászcsárda SzegedRoosevelt téri Halászcsárda Szeged
Roosevelt téri Halászcsárda SzegedRoosevelt téri Halászcsárda Szeged
25 fotó

Roosevelt téri Halászcsárda Szeged bemutatkozása

Elkészült a felújított Roosevelt téri Halászcsárda, népszerűbb és ismertebb nevén a Sótartó.
A szögedi halászlé mint fogalom, szinte egybeforrt a Roosevelt téri Halászcsárdával, népszerűbb és közismertebb nevén a Sótartóval. Az étterem neve fogalommá vált az elmúlt néhány évtized alatt nemcsak a városban, de országszerte, sőt az sem túlzás, ha azt állítjuk, hogy világszerte.
Tovább olvasom >>

3,4Kiszolgálás
3,5Hangulat
3,1Ár / érték
3,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Elixír Mórahalom
63.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Roosevelt téri Halászcsárda Szeged vélemények

2021. október 10., csoporttal járt itt
A Gazdagréti Kegyhelylátogató Zarándok csoport látogatta meg a Szegedi Ferencesek templomát. A lelki feltölződés után szerettünk volna feltöltődni az autentikus szegedi halászlével is. Szombat lévén igen nagy volt a forgalom, de kedves rábeszélésünkre megvártuk, amíg ürülnek az asztalok, végülis 11 fővel három asztalt körbeültünk.
4Hangulat
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Roosevelt téri Halászcsárda Szeged - EgyébRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - EgyébRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - EgyébRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - Egyéb
Még több kép (1 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelő5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 27.a párjával járt itt
Szeged-A híres Halászcsárda. . Meg kell kóstolni. . De tudni kell a pénztárcát is kinyitni fizetéskor. . - előre bocsájtás
Le kell foglalni a z időpontot, it t csak úgy besétálni nem érdemes. . . Rendelésünket nagyon hamar felvették udvarias kiszolgálóssal. . A kisadag is fél literes bogrács -halászlé. . pontyhalászlé.
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 98 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. május 9.a párjával járt itt
Egy napsütéses szombaton tértünk be a halászcsárdába. Sok éve nem voltunk itt. A kerthelyiségben ültünk le. Bár elég hideg volt. A személyzet toppon volt, jött az étlap és nem sokat kellett várni az ételre. Az én ételem teljes adag volt. Hatalmas tányéron, 3 kisebb méretű hús meg a krumpli. Dekoráció egy saláta arab egy negyed paradicsom.
3Ételek / Italok
Itt fényképeztem:
Roosevelt téri Halászcsárda Szeged - Étel/italRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - Étel/italRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - Külső kép
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2019. január 13., kollégákkal járt itt
Egy szombat estén, kollégákkal jártunk az étteremben. Mindennel nagyon elégedettek voltunk,az ételek nagyon finomak voltak, a mennyisége "brutál", alig tudtunk vele megbirkózni. A kiszolgálás profi, figyelmes és gyors volt.Az estét megkoronázta a fantasztikus hangulatot teremtő élő cigányzene. Igazi vendéglátásnak ezt nevezem.
5Ár / érték arány
Szörnyű 2018. február 2.gyerekekkel járt itt
A gyerekeim is éppen hogy jól laktak az étellel. Minőség nulla. Adag kritikán aluli. Ennek tetejében a fizető pincér annak ellenére, hogy Ő hibázott és többet számlázott mint kellene, minősíthetetlen b*nkó stílusban beszélt velünk. Az egész egy nagy kalap ...!
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
3Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Átlagos 2018. január 27.barátokkal járt itt
Egy születésnapi meglepetésvacsorára voltam hivatalos az étterembe, ahol én voltam az ünnepelt. Teljes meglepetés volt számomra az összejövetel, amit sikerült az egyik pincérnek szinte teljesen agyonütnie. Nem tudom, hogy már túl régóta van a pályán az úriember vagy egyszerűen csak mindig ilyen, de az a hanyag elegancia, ahogy a kiszolgálás művészetét űzte mindenképp hagyott némi kívánnivalót maga után.
2Kiszolgálás
Szörnyű 2017. október 22.családjával járt itt
Túl árazott silány alapanyagokból készült ételek. Pl. Fogasfilé mandulabundában, amit kértem 4500,- köret nélkül. . . A filé a hal farokrészéből volt, 3 kicsi darab, túlsüve, élvezhetetlenül kiszárítva. A párom sertés szűzet rendelt, ugyanez volt a helyzet, túlsütve-cipőtalp rágósra.
1Ételek / Italok
4Kiszolgálás
1Ár / érték arány
3Tisztaság
Gyenge 2017. január 8.családjával járt itt
Egy hideg téli napon betértünk teázni erre a helyre, egy fiatal felszólgáló kedvesen fogadott minket és mondta hogy nyugodtan üljünk be teázni. Amikor a másik munkatársának mondta hogy csak teázunk elkezdett höbölögni neki hogy miaz hogy egy étterembe beülün teázni és melegedni. Az említett [moderálva - a szerk] uriember szúros szemkkel nézett ránk végig
Átlagos 2016. október 24.barátokkal járt itt
Barátainkkal vettük nyakunkba Szeged városát egy nagyon meleg nyári napon. Az étterem felé járva úgy gondoltuk, hogy kipróbáljuk a helyet. Zsúfolásig tele volt a terasz. Viszont a segítőkész felszolgálóknak köszönhetően sikerült helyet találnunk. Egy probléma volt, hogy lassú volt a kiszolgálás.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Hangulat
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. október 10.a párjával járt itt
Nagyon régóta vágytam arra, hogy Szeged városát megismerhessem. A férjem születésnapomra meglepett egy remek hétvégével. A Tisza parton fekvő Halászcsárdába a férjem már többször járt céges vacsora keretében és ígéretet tett, ha egyszer ott járunk akkor engem is elvisz, hogy egy megkóstolhassam a szegedi halászlevet :)
Azon a napon 40 fok volt a csárda nagyon zsúfolt.
3Kiszolgálás
23 értékelés / 3 oldalon
Roosevelt téri Halászcsárda Szeged a térképen
6720 SzegedRoosevelt tér 14.
06 62 555 980
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-V