Roosevelt téri Halászcsárda Szeged

Roosevelt téri Halászcsárda Szeged
Roosevelt téri Halászcsárda SzegedRoosevelt téri Halászcsárda Szeged
Roosevelt téri Halászcsárda SzegedRoosevelt téri Halászcsárda Szeged

Roosevelt téri Halászcsárda Szeged bemutatkozása

Elkészült a felújított Roosevelt téri Halászcsárda, népszerűbb és ismertebb nevén a Sótartó.
A szögedi halászlé mint fogalom, szinte egybeforrt a Roosevelt téri Halászcsárdával, népszerűbb és közismertebb nevén a Sótartóval. Az étterem neve fogalommá vált az elmúlt néhány évtized alatt nemcsak a városban, de országszerte, sőt az sem túlzás, ha azt állítjuk, hogy világszerte.

Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Roosevelt téri Halászcsárda Szeged vélemények

Szörnyű 2024. április 13.barátokkal járt itt
2024. 04. 13. ,Pestről leautóztam hogy megkóstoljam a híres neves halászlét. egy vicc;a belsőség csak ikra kőkeményre főzve,30 dkg-os csirkecomb is vicc. . jó ha csonttal együtt volt 25 dkg! habos krumpli püré a legnagyobb vicc! darabos jellegtelen ízű! uborka saláta:mondom ez nem egyforma. mire pincér: igen ez a tegnapi. mi van!
Átlagos 2022. november 15.a párjával járt itt
Túristák vagyunk, és vacsorázni szerettünk volna. Ki is néztünk több éttermet az ajánlások alapján, ezt egyre hátrább soroltuk az ára miatt. Végülis a csoport ebbe az étterembe ment be jókedvűen. Már a rendelésnél lefagyott a mosoly az arcokon, de senki nem mert elmenni. Egy fél adag halászlé és egy túróscsusza 14. 000 Ft.
Átlagos 2022. április 29.a párjával járt itt
Nem voltam megelégedve az étellel a gulyáslevesben nem volt szinte hús,a párom húslevesében nem volt megfelelő a hús ,és a Brassói sem volt igazán finom kicsit csalódtunk az árakhoz képest
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
2021. október 10., csoporttal járt itt
A Gazdagréti Kegyhelylátogató Zarándok csoport látogatta meg a Szegedi Ferencesek templomát. A lelki feltölződés után szerettünk volna feltöltődni az autentikus szegedi halászlével is. Szombat lévén igen nagy volt a forgalom, de kedves rábeszélésünkre megvártuk, amíg ürülnek az asztalok, végülis 11 fővel három asztalt körbeültünk.
Roosevelt téri Halászcsárda Szeged - EgyébRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - EgyébRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - EgyébRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - Egyéb
Kiváló 2021. július 27.a párjával járt itt
Szeged-A híres Halászcsárda. . Meg kell kóstolni. . De tudni kell a pénztárcát is kinyitni fizetéskor. . - előre bocsájtás
Le kell foglalni a z időpontot, it t csak úgy besétálni nem érdemes. . . Rendelésünket nagyon hamar felvették udvarias kiszolgálóssal. . A kisadag is fél literes bogrács -halászlé. . pontyhalászlé.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Átlagos 2021. május 9.a párjával járt itt
Egy napsütéses szombaton tértünk be a halászcsárdába. Sok éve nem voltunk itt. A kerthelyiségben ültünk le. Bár elég hideg volt. A személyzet toppon volt, jött az étlap és nem sokat kellett várni az ételre. Az én ételem teljes adag volt. Hatalmas tányéron, 3 kisebb méretű hús meg a krumpli. Dekoráció egy saláta arab egy negyed paradicsom.
Roosevelt téri Halászcsárda Szeged - Étel/italRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - Étel/italRoosevelt téri Halászcsárda Szeged - Külső kép
Kiváló 2019. január 13., kollégákkal járt itt
Egy szombat estén, kollégákkal jártunk az étteremben. Mindennel nagyon elégedettek voltunk,az ételek nagyon finomak voltak, a mennyisége "brutál", alig tudtunk vele megbirkózni. A kiszolgálás profi, figyelmes és gyors volt.Az estét megkoronázta a fantasztikus hangulatot teremtő élő cigányzene. Igazi vendéglátásnak ezt nevezem.
Szörnyű 2018. február 2.gyerekekkel járt itt
A gyerekeim is éppen hogy jól laktak az étellel. Minőség nulla. Adag kritikán aluli. Ennek tetejében a fizető pincér annak ellenére, hogy Ő hibázott és többet számlázott mint kellene, minősíthetetlen b*nkó stílusban beszélt velünk. Az egész egy nagy kalap ...!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Átlagos 2018. január 27.barátokkal járt itt
Egy születésnapi meglepetésvacsorára voltam hivatalos az étterembe, ahol én voltam az ünnepelt. Teljes meglepetés volt számomra az összejövetel, amit sikerült az egyik pincérnek szinte teljesen agyonütnie. Nem tudom, hogy már túl régóta van a pályán az úriember vagy egyszerűen csak mindig ilyen, de az a hanyag elegancia, ahogy a kiszolgálás művészetét űzte mindenképp hagyott némi kívánnivalót maga után.
Szörnyű 2017. október 22.családjával járt itt
Túl árazott silány alapanyagokból készült ételek. Pl. Fogasfilé mandulabundában, amit kértem 4500,- köret nélkül. . . A filé a hal farokrészéből volt, 3 kicsi darab, túlsüve, élvezhetetlenül kiszárítva. A párom sertés szűzet rendelt, ugyanez volt a helyzet, túlsütve-cipőtalp rágósra.
Roosevelt téri Halászcsárda Szeged a térképen
6720 SzegedRoosevelt tér 14.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi