Gábor és Erzsébet

Gábor és Erzsébet adatlapja

Ilyen vagyok
Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2016.03.13
Utoljára itt2018.02.06

2016. október 5.a párjával járt itt
A szállodában már harmadik alkalommal voltunk a párommal. Nagyon szeretjük Sopront és környékét. A hotel tiszta rendezett, bár a standard szobákra ráférne a felujitás. Aki megteheti, menjen superior kategóriájú szobába. Az ételek kitűnőek,bőséges a félpanziós ellátás. A wellnes részleg kicsit szűkös. Összességében tudom ajánlani !
Felhasználó fényképei:
Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron - Hotel Szieszta Sopron -
Kiváló 2016. március 13.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. 2015 Karácsonya mindig emlékezetes marad. A szoba szép, a személyzet barátságos, a fürdő nagyon kényelmes. és karácsonykor sem volt tömeg, ami kifejetetten tetszett. Az ételekkel is meg voltunk elégedve. Bőségesek és finomak voltak az ételek, gondolom nem csak az ünnepek miatt. Visszavágyunk. . .
Szörnyű 2018. január 3.a párjával járt itt
2017 Karácsonyán 5 nap-4 éjszakát töltöttünk el a szállodában. 24-én este valami olyan étel került a svédasztalra, amitől egész éjjel a
WC-t ölelgettem. A személyzet előtt le a kalappal. (a takarító szó nélkül segített a romok eltakarításában! ! ) Aztán 26-án a feleségem evett egy tejszínhabos! !