gabri1280

gabri1280 adatlapja

Regisztráció2017.05.15
Utoljára itt2018.02.11

Szörnyű 2018. február 11.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk( 6fő, igaz nem szívesen jöttem ide mert volt egy negatív élményünk itt de gondoltam hátha jobb lett), leültettek egy asztalhoz ahol az előző vendégek által otthagyott tányérok , evőeszközök stb ott voltak 10- 15 perc elteltével odajött a hölgy, elnézést kérve mert rendezvényük lesz elvitt pár otthagyott edényt, mi vártunk vártunk de a hölgy színét sem láttuk étlapot sem kaptunk !
2017. május 15.gyerekekkel járt itt
Családdal két gyerekkel( 4 és 8 évesek) jártunk itt nem először és nem is utoljára imádják a játszóházat és a hangulatot a tó parton, az ételek finomak, frissek, néha még el sem tudjuk fogyasztani az adagot amit kapunk! Hidegebb estéken még takarót is kapunk a teraszon üldögélve ez nagyon nagy figyelmességre utal! Köszönjük!
Kiváló 2017. május 15.gyerekekkel járt itt
Kisunokámmal voltunk ketten most de már előtte is jártunk itt többször is mindig nagyon elégedetten távoztunk és vissza vágyunk Önökhöz! Kedves személyzet , jó programok, szuper wellness ! Csak jót tudunk mondani és még megyünk!!!!!!
Ibolya és Franciska