Kemence Csárda Nyíregyháza
4551 Nyíregyháza, Nyíregyházi u. 27.

Kemence Csárda Nyíregyháza a térképen

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Diplomaosztó alkalmából volt asztalfoglalásunk a Csárdába. Udvarias hölgy mutatta meg az asztalunkat és a rendeléseink rövid időn belül megérkeztek. Nagyon finom húslevest, rántott sajtot, lapcsánkát ettem rizzsel és sült burgonyával. Laktató adagokat kaptunk, mindenki elégedett volt az első két fogással. Desszertet már csak páran kértünk, az én választásom a gyümölcsös parféra esett.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Nagyon kellemes hely. Gyors, kedves kiszolgálás. Az ételek finomak, bár nem túl nagy adagok. A csárdahangulat tökéletes. A hely tiszta és igényes. Nagyon jól éreztük magunkat! A étterem egyben hotel is. Rendszeresen tartanak itt különböző rendezvényeket. Elég népszerű hely, ezért érdemesebb előre asztalt foglalni. SZÉP- és Erzsébet kártyával lehet fizetni.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal érkeztünk( 6fő, igaz nem szívesen jöttem ide mert volt egy negatív élményünk itt de gondoltam hátha jobb lett), leültettek egy asztalhoz ahol az előző vendégek által otthagyott tányérok , evőeszközök stb ott voltak 10- 15 perc elteltével odajött a hölgy, elnézést kérve mert rendezvényük lesz elvitt pár otthagyott edényt, mi vártunk vártunk de a hölgy színét sem láttuk étlapot sem kaptunk !

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Nagyon kedves mosolygós hölgy felszolgálóval találkoztunk, tiszta és igényes a mosdó, finomak az ételek, kedves és gyors volt a kiszolgálás, szinte tökéletes. A cappucino viszont sajnos nem cappucino. Latte pohárban meleg tejes kávé tejszinhabbal, szivoszállal. Ezt sajnálom, de azért 5 ös :) Mindenkinek ajánlani fogom.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bátran mondhatom, hogy az egyik - ha nem - a legjobb étterem Nyíregyházán. Betérve valóban csárda hangulat fogja el az embert, különösen az abroszra tekintve. :) Az ételek finomak és hatalmas adagokat kapunk a pénzünkért. Az árak teljesen elfogadhatók. A dolgozók fiatalok, értik a dolgukat. Napi menüvel is szolgálnak. AZ étterem egyben hotel is.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 17.
Valóban egy jó kis hely! Bár az, hogy kicsi az túlzás mert ilyen nagy befogadó kapacitású étterem nem sok van szerintem! Egy menüre tértem be melyet 2 percen beül hoztak! A leves az nagyon finom volt a második az is jó viszont a hasábburgonya már egy kicsit meg volt meredve! A menühöz lehet választani korlátozás nélkül salátát és sütit!

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Több éve járunk már az étterembe és mindíg azt kapjuk amit várunk. Semmi gond nem volt még az ételekkel és a kiszolgálással sem. Kedves dolgozók, gyors kiszolgálás, kellemes hangulat. A városban az egyik legjobb étterem, reméljük hosszú évekig megmarad a színvonal és az ételek minősége. Az étel adagok bőségesek, ár-érték arányban tökéletesen megfelelnek.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 27.
A korrekt kiszolgálás sem feledtetheti a több napos harcsapörköltet összeragadt túrós tésztával. Kár.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen látogatjuk és mindig meg vagyunk elégedve az ételek, a kiszolgálás, és adagok minőségével és mennyiségével. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a környéken jár, és szeretne egy jót, jó áron enni. Kedves a kiszolgálás, szép, rendezett és tiszta a környezet. Ideális rendezvények (családi, baráti) megtartására is, mi már több családi eseményt is itt ünnepeltünk meg.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
Voltam már pár helyen , de ezt az élményt amit ott az ételek minőségéről, illetve ízeiből kaptam , Nagy -nagy meg nyugvással merem ajánlani másnak is! ! Ezentúl csak oda megyek, és a barátaimat is oda csalom . Gratulálok, nálam 5 -ős ! Van hely parkolni,a felszolgálók, rugalmasak. Illetve ami a legtöbb embernél számít,,, MEG FIZETHETŐ! !

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 14.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.07.16. - 2020.06.30.
Boutique Hotel Régi Posta
2019.08.23. - 2020.08.23.
Campus Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.23. - 2020.08.23.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, fürdőbelépővel, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2012.01.01. - 2020.12.31.
Demeter Apartman
2019.08.25. - 2019.10.15.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2020.12.31.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Erdőspuszta Club Hotel Nyíregyháza
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Szilveszteri mulatság - kastélyban (min. 2 éj)

Kemence Csárda NyíregyházaX