Kemence Csárda Nyíregyháza
4551 Nyíregyháza, Nyíregyházi u. 27.

Kemence Csárda Nyíregyháza a térképen

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Diplomaosztó alkalmából volt asztalfoglalásunk a Csárdába. Udvarias hölgy mutatta meg az asztalunkat és a rendeléseink rövid időn belül megérkeztek. Nagyon finom húslevest, rántott sajtot, lapcsánkát ettem rizzsel és sült burgonyával. Laktató adagokat kaptunk, mindenki elégedett volt az első két fogással. Desszertet már csak páran kértünk, az én választásom a gyümölcsös parféra esett.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Nagyon kellemes hely. Gyors, kedves kiszolgálás. Az ételek finomak, bár nem túl nagy adagok. A csárdahangulat tökéletes. A hely tiszta és igényes. Nagyon jól éreztük magunkat! A étterem egyben hotel is. Rendszeresen tartanak itt különböző rendezvényeket. Elég népszerű hely, ezért érdemesebb előre asztalt foglalni. SZÉP- és Erzsébet kártyával lehet fizetni.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal érkeztünk( 6fő, igaz nem szívesen jöttem ide mert volt egy negatív élményünk itt de gondoltam hátha jobb lett), leültettek egy asztalhoz ahol az előző vendégek által otthagyott tányérok , evőeszközök stb ott voltak 10- 15 perc elteltével odajött a hölgy, elnézést kérve mert rendezvényük lesz elvitt pár otthagyott edényt, mi vártunk vártunk de a hölgy színét sem láttuk étlapot sem kaptunk !

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Nagyon kedves mosolygós hölgy felszolgálóval találkoztunk, tiszta és igényes a mosdó, finomak az ételek, kedves és gyors volt a kiszolgálás, szinte tökéletes. A cappucino viszont sajnos nem cappucino. Latte pohárban meleg tejes kávé tejszinhabbal, szivoszállal. Ezt sajnálom, de azért 5 ös :) Mindenkinek ajánlani fogom.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bátran mondhatom, hogy az egyik - ha nem - a legjobb étterem Nyíregyházán. Betérve valóban csárda hangulat fogja el az embert, különösen az abroszra tekintve. :) Az ételek finomak és hatalmas adagokat kapunk a pénzünkért. Az árak teljesen elfogadhatók. A dolgozók fiatalok, értik a dolgukat. Napi menüvel is szolgálnak. AZ étterem egyben hotel is.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 17.
Valóban egy jó kis hely! Bár az, hogy kicsi az túlzás mert ilyen nagy befogadó kapacitású étterem nem sok van szerintem! Egy menüre tértem be melyet 2 percen beül hoztak! A leves az nagyon finom volt a második az is jó viszont a hasábburgonya már egy kicsit meg volt meredve! A menühöz lehet választani korlátozás nélkül salátát és sütit!

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Több éve járunk már az étterembe és mindíg azt kapjuk amit várunk. Semmi gond nem volt még az ételekkel és a kiszolgálással sem. Kedves dolgozók, gyors kiszolgálás, kellemes hangulat. A városban az egyik legjobb étterem, reméljük hosszú évekig megmarad a színvonal és az ételek minősége. Az étel adagok bőségesek, ár-érték arányban tökéletesen megfelelnek.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 27.
A korrekt kiszolgálás sem feledtetheti a több napos harcsapörköltet összeragadt túrós tésztával. Kár.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen látogatjuk és mindig meg vagyunk elégedve az ételek, a kiszolgálás, és adagok minőségével és mennyiségével. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a környéken jár, és szeretne egy jót, jó áron enni. Kedves a kiszolgálás, szép, rendezett és tiszta a környezet. Ideális rendezvények (családi, baráti) megtartására is, mi már több családi eseményt is itt ünnepeltünk meg.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
Voltam már pár helyen , de ezt az élményt amit ott az ételek minőségéről, illetve ízeiből kaptam , Nagy -nagy meg nyugvással merem ajánlani másnak is! ! Ezentúl csak oda megyek, és a barátaimat is oda csalom . Gratulálok, nálam 5 -ős ! Van hely parkolni,a felszolgálók, rugalmasak. Illetve ami a legtöbb embernél számít,,, MEG FIZETHETŐ! !

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 2.750 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2019.12.31.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.01.18. - 2021.01.31.
Prima Villa 3
3 nap/2 éjszaka 6.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2019.12.22.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 69.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2019.12.28.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2-4 éjszaka esetén 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, csoki/gyümölcs bekészítéssel, fürdőbelépővel, fagyi kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Villa Toscana
Anna Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.22. - 2020.06.17.
Márvány Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zöld Béka Wellness Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, kedvezményes belépőkkel, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.29. - 2019.12.29.
Hotel Bungalló
5 nap/4 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.01.05.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Hotel Rudolf Nyíregyháza
Hotel Járja Nyíregyháza
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Atlantis relax (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok (min. 5 éj)

Kemence Csárda NyíregyházaX