Kemence Csárda Nyíregyháza

4,4
a 112 nyíregyházi étterem közül
csárda, étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Kemence Csárda Nyíregyháza

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Kemence Csárda Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2019. május 21.családjával járt itt
Diplomaosztó alkalmából volt asztalfoglalásunk a Csárdába. Udvarias hölgy mutatta meg az asztalunkat és a rendeléseink rövid időn belül megérkeztek. Nagyon finom húslevest, rántott sajtot, lapcsánkát ettem rizzsel és sült burgonyával. Laktató adagokat kaptunk, mindenki elégedett volt az első két fogással.
Kiváló 2018. április 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Gyors, kedves kiszolgálás. Az ételek finomak, bár nem túl nagy adagok. A csárdahangulat tökéletes. A hely tiszta és igényes. Nagyon jól éreztük magunkat! A étterem egyben hotel is.
Rendszeresen tartanak itt különböző rendezvényeket. Elég népszerű hely, ezért érdemesebb előre asztalt foglalni. SZÉP- és Erzsébet kártyával lehet fizetni.
Szörnyű 2018. február 11.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk( 6fő, igaz nem szívesen jöttem ide mert volt egy negatív élményünk itt de gondoltam hátha jobb lett), leültettek egy asztalhoz ahol az előző vendégek által otthagyott tányérok , evőeszközök stb ott voltak 10- 15 perc elteltével odajött a hölgy, elnézést kérve mert rendezvényük lesz elvitt pár otthagyott edényt, mi vártunk vártunk de a hölgy színét sem láttuk étlapot sem kaptunk !
Kiváló 2017. november 21.barátokkal járt itt
Nagyon kedves mosolygós hölgy felszolgálóval találkoztunk, tiszta és igényes a mosdó, finomak az ételek, kedves és gyors volt a kiszolgálás, szinte tökéletes. A cappucino viszont sajnos nem cappucino. Latte pohárban meleg tejes kávé tejszinhabbal, szivoszállal. Ezt sajnálom, de azért 5 ös :) Mindenkinek ajánlani fogom.
Kiváló 2017. június 7.a párjával járt itt
Bátran mondhatom, hogy az egyik - ha nem - a legjobb étterem Nyíregyházán. Betérve valóban csárda hangulat fogja el az embert, különösen az abroszra tekintve. :) Az ételek finomak és hatalmas adagokat kapunk a pénzünkért. Az árak teljesen elfogadhatók. A dolgozók fiatalok, értik a dolgukat. Napi menüvel is szolgálnak.
2016. november 17.egyedül járt itt
Valóban egy jó kis hely! Bár az, hogy kicsi az túlzás mert ilyen nagy befogadó kapacitású étterem nem sok van szerintem! Egy menüre tértem be melyet 2 percen beül hoztak! A leves az nagyon finom volt a második az is jó viszont a hasábburgonya már egy kicsit meg volt meredve! A menühöz lehet választani korlátozás nélkül salátát és sütit!
Kemence Csárda Nyíregyháza - Külső képKemence Csárda Nyíregyháza - MosdóKemence Csárda Nyíregyháza - MosdóKemence Csárda Nyíregyháza - EgyébKemence Csárda Nyíregyháza - MosdóKemence Csárda Nyíregyháza - MosdóKemence Csárda Nyíregyháza - BelsőKemence Csárda Nyíregyháza - Étel/italKemence Csárda Nyíregyháza - Étel/italKemence Csárda Nyíregyháza - EgyébKemence Csárda Nyíregyháza - BelsőKemence Csárda Nyíregyháza - BelsőKemence Csárda Nyíregyháza - Külső képKemence Csárda Nyíregyháza - Külső képKemence Csárda Nyíregyháza - Külső képKemence Csárda Nyíregyháza - EgyébKemence Csárda Nyíregyháza - Étlap/itallapKemence Csárda Nyíregyháza - BelsőKemence Csárda Nyíregyháza - Étel/italKemence Csárda Nyíregyháza - EgyébKemence Csárda Nyíregyháza - EgyébKemence Csárda Nyíregyháza - Belső
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Több éve járunk már az étterembe és mindíg azt kapjuk amit várunk.
Semmi gond nem volt még az ételekkel és a kiszolgálással sem.
Kedves dolgozók, gyors kiszolgálás, kellemes hangulat.
A városban az egyik legjobb étterem, reméljük hosszú évekig megmarad a színvonal és az ételek minősége.
Az étel adagok bőségesek, ár-érték arányban tökéletesen megfelelnek.
Gyenge 2015. december 27.a párjával járt itt
A korrekt kiszolgálás sem feledtetheti a több napos harcsapörköltet összeragadt túrós tésztával. Kár.
Kiváló 2014. augusztus 22.családjával járt itt
Rendszeresen látogatjuk és mindig meg vagyunk elégedve az ételek, a kiszolgálás, és adagok minőségével és mennyiségével. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a környéken jár, és szeretne egy jót, jó áron enni. Kedves a kiszolgálás, szép, rendezett és tiszta a környezet.
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Voltam már pár helyen , de ezt az élményt amit ott az ételek minőségéről, illetve ízeiből kaptam , Nagy -nagy meg nyugvással merem ajánlani másnak is! ! Ezentúl csak oda megyek, és a barátaimat is oda csalom . Gratulálok, nálam 5 -ős ! Van hely parkolni,a felszolgálók, rugalmasak. Illetve ami a legtöbb embernél számít,,, MEG FIZETHETŐ!