G.Böbe

G.Böbe adatlapja

Regisztráció2016.05.18
Utoljára itt2016.05.24

Átlagos 2016. május 18.a párjával járt itt
A panoráma gyönyörű, aki a Balaton-felvidéket szereti jobb helyet nem is találhat. Könnyen elérhető Keszthely, Szigliget, a Káli-medence falvai. A szálloda tiszta és kényelmes, de átlagos. Büfé reggeli bőséges volt, a vacsora választék viszont nem. Hétvégén esküvőt rendeztek, a vendégsereg kicsit összekeveredett, ami minket nem zavart, de sokakat igen.
2016. május 18., kollégákkal járt itt
Egy partnertalálkozón vettem részt a szállodában, egy éjszakát töltöttünk el itt. Persze ízlés dolga, de nekem kicsit bizarr a Bükk lábainál, a hegyek és tölgyfák között egy afrikai stílusú hotel. A design sem jött be, engem nyomasztott. Ezen túl a szállodáról csak jót tudok mondani.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Amit szeretnék kiemelni a többi szállodához képest a személyzet kedvessége, és a hangulat. A vacsoránál élő zene volt, a bárban borkóstoló szintén élő zenével. Fantasztikus volt a hangulat. A szálloda méretéhez képes meglepően nagy a wellness részleg. Finomakat ettünk. A szálloda nagyon jó helyen van.