Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy ★★★★

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Helikon u. 22.

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy a térképen

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy értékelése:

2. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül
24. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Akciós csomagok

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy bemutatkozása

A Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegyen, lenyűgöző balatoni panorámájú környezetben fogadja vendégeit különleges gasztronómiai, borkultúra és wellness szolgáltatásokkal.

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy képei

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
_. . . előző esti vacsora asztal alatt maradt ételmaradéka a reggelizőasztal alatt-ami méltatlan a korábban igényes , a gyönyörű panorámával bíró hotelhez
_néhány egyéb konkrét probléma:kiégett égő,. . . nehezen használható szobakártya,
wellnes plafonjából csöpög a víz. . -covid elleni takarítás, törölgetés nyomait sem láttuk,tapasztaltuk .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szálloda elhelyezkedése kitűnő, pazar kilátás nyílik a Balatonra. Érdemes a szállást úgy foglalni, hogy az étkezés a Bock Bisztróban legyen, jó a konyha és a borkínálat. A wellnessrészlegen kiemelhető pozitívum a panorámateraszon lévő jakuzzi :)
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Kedves Kovács István Úr,
köszönjük szépen értékelését, bízunk benne hogy máskor is vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban!
Üdvözlettel: Kovács Evelin
Kovács Evelin (Zenit Hotel) (Zenit Hotel Balaton)

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A hotel nagyon szép, tiszta, rendezett, modern, gyönyörű kilátással. A szoba megfelelő méretű, kényelmes; az ételek íze és minősége pedig kifejezetten átlagon felüli! Ami kicsit csalódást okozott, az a - bár kedves - de olykor nem kompetens és segítőkész személyzet. Például, bár külön ágyat nem kértünk kisgyermekünknek, mert alszik közöttünk, sem paplan, sem törülköző nem volt neki bekészítve.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Ügyintézés miatt kellett leutaznunk 1 éjszakára. Augusztus lévén meglepődtünk, hogy milyen gyors volt a foglalás. Szálltunk már meg több helyen, de szerintem az 1. helyre ugrott. Maximális kényelem és főszezon ellenére csend és nyugalom. Bármikor visszatérnénk. A wellness rész tiszta és nem zsúfolt. Kis negatívum: 1 pohár borért felszámolt szervízdíj mértéke.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát igen.Ez a Hotel olyan,amilyennek lenni kell.A személyzet nagyon kedves és segítőkész.A szobák nagyon szépek és igényesek.A wellnes tágas és van benne minden,ami kell.Az egyetlen dolog,ami fura volt,hogy reggeli csak 7.45-től lehetséges. Ami egyébként finom és változatos volt,a vacsora szintúgy.
Köszönöm hogy itt lehettem:)

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
A szaunában a fürdőruha tilalma nem szerepelt semmilyen tájékoztatóban, vagy a honlapon, emiatt nem tudtunk részt venni vezetett szauna programon. Mindenki saját maga dönthesse el, hogy fürdőruhában, vagy anélkül szaunázik, a többieket bizonyára nem zavarta volna, ha fürdőruhában szaunázunk.

zara TOP szállásértékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
A panoráma csodálatos, az ágy kényelmes, bár azt azért elvárnám négy csillagnál, hogy az ágynemű huzat ne legyen kibolyhosodva. Apró szépséghiba, hogy a szoba tusolóval közös fala átázott. A személyzet kedves. Kinti hely hiányában másodszori nekifutásra sikerült leülni vacsorázni a vendégek nagy száma miatt, a pincérek készségesek, de látványosan megfáradtak addigra, a svédasztal viszont a vacsoraidő vége felé is bőségesen fel volt töltve.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Büki wellness szálloda után jöttünk át ide és érdekes volt összehasonlítani a két 4 csillagos szállodát. Nos teljesen különbözőek voltak:-) Felfogás kérdése,hogy szerencsések vagy balszerencsések voltunk,de tény,hogy a párommal ketten voltunk vendégek a szállodában. Vagyis volt saját éttermünk,séfünk,recepciósunk és wellnessünk is két napig:-) Élveztük ennek minden előnyét és hátrányát.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
Igaz, hogy a Balaton partjától messze esik a szálloda, de a panoráma pazar, s kárpótol emiatt. A szobák kényelmesek, jó elosztásúak. Kiemelném a szauna szeánszokat, nagyon profik, változatosak, hangulatosak. Ez az egyik erőssége a hotelnek.
Lehetnének kicsit ár-értékarányban jobb akciók, de egészében elégedett voltam.
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
A szoba hangulatos, csendes.
Jókat kártyáztunk a teraszon.
A hátsó zöldnövényes napozókert igazán különleges nyugalmas hely.
A szauna állandó felfűtöttsége (az infra is!) kényelmes bármikor használható.
Talán a gőz lehetett volna intenzívebb.
Az étkezések bőséges változatosak.
A személyzet viselkedése hibátlan.

Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Érvényes: 2021.11.30-ig
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan levesbüfé két alkalommal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.03.31.
Ács Apartman
2021.04.01. - 2021.11.30.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.02. - 2021.11.30.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.965 - 66.843,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.21. - 2021.12.31.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, jeges meglepetéssel, ajándék emlékfotóval, zene és fényterápiás finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal, játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

VonyarcvashegyX