Ágee

Ágee adatlapja

Regisztráció2014.12.06
Utoljára itt2016.11.16

Kiváló 2016. szeptember 6.családjával járt itt
Nagyon szép helyen van, érdemes felkeresni. Nyugodt, a város zavaró zajától mentes helyen. Az ételkínálat kiváló, és minden nagyon finom. Többször voltam már itt családommal. A kétszemélyes tálak is nagyon finomak. Sosem jöttünk el éhesen :), az adagok néha kifogtak rajtunk. De szívesen el is csomagolják ha valami megmarad.
Kiváló 2014. december 6.a párjával járt itt
Nagyon szuper ez a szálloda. A saját wellness részlege szerintem minden igénynek megfelelő. Az élmény medencének van kinti része is, így télen igazi élmény egy kicsit a friss levegőn fürdőzni. A konyhájuk nagyon változatos és ízletes ételeket lehet kóstolni. Különösen tetszett, hogy a fürdőzés mellett más programokból is választhattunk.
Kiváló 2016. november 16.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szoba. A főépület egy nagyon szép kilátású erkélyes szobájában voltunk. Az étterem reggeli és vacsora ajánlata minden igénynek megfelelő volt, egyik nap még pacal is volt :D
A gyógyvizes medence nagyon, pezseg a vize. Télen sétálás után kifejezetten jól esik az ilyen meleg gyógyvíz.