Vándor Vigadó Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Egerszeghegy 17.

Vándor Vigadó Zalaegerszeg a térképen

Vándor Vigadó Zalaegerszeg értékelése:

6. helyezett a 44 zalaegerszegi étterem közül
257. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

H-CS 12:00-22:00
P-Szo 12:00-24:00
V 12:00-21:00
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, rock
Visa
Stella Artois

Vándor Vigadó Zalaegerszeg bemutatkozása

A Vándor Vigadó Zalaegerszeg legszebb övezetében fekszik.
A Vándor Vigadó Zalaegerszeg legszebb övezetében fekszik.
Pénteken és szombaton este hét órától zene és tánc. A szállóvendégek számára - megbeszélés szerint - az éttermi szolgáltatások a fenti időpontokon túl is igénybe vehetők, de a konyha 22 órakor zár. Az étlapról sokféle étel - köztük helyi specialitások is - választhatók. A Vándor Vigadó 120 főig vállalja esküvők, vállalati, iskolai vagy családi rendezvények lebonyolítását. Teremdíszítés, zene, menü összeállítása, italszolgáltatás megbeszélés szerint.

Vándor Vigadó Zalaegerszeg képei

Szállások Zalaegerszeg városában
Wellness csomagok Zalaegerszeg városában

Vándor Vigadó Zalaegerszeg vélemények

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
Csendes, kellemes helyen kiváló, finom ételeket és bőséges, hatalmas adagok kaptunk. Nagyon kedves, udvarias a kiszolgálás! Remek hely!
Zalaegerszeg

2016. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt gondoltam sosem érünk oda, kalandos a megközelíthetőség. Többször is voltunk, mert az első benyomás nagyon jó volt, aztán lankadt. . Első alkalommal nagyobb társasággal sikeres vizsgát ünnepeltünk, gyors lebonyolítás,előre megrendelt ételek ízletesek finomak, árban elfogadhatók. Viszont a röviditalok nagyon drágák! !

2015. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Nagyon szép helyen van,egy sportcsapattal voltunk,finom vacsora volt,jó volt a kiszolgálás,udvarias pincérek,bőséges adagok.Ajánlani tudom!!!A választék és az adagok kiválóak.Lehetőség van nyáron medencés fürdésre is.Az idén a jövő hónapban megint megyünk,nem szabad kihagyni ,ha Egerszegen vannak.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6.
Nagyon szép helyen van, érdemes felkeresni. Nyugodt, a város zavaró zajától mentes helyen. Az ételkínálat kiváló, és minden nagyon finom. Többször voltam már itt családommal. A kétszemélyes tálak is nagyon finomak. Sosem jöttünk el éhesen :), az adagok néha kifogtak rajtunk. De szívesen el is csomagolják ha valami megmarad. A kiszolgálás is nagyon figyelmes.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 13. - 6 látogató hasznosnak vélte
Miutän väroslätogatast tettünk (Falumuzeum, olajiparimuzeum, kis seta a köztpontba) Zalaegerszegen, mär el volt döntve , hogy ezt a helyet välasztjuk. Cirka 15eve järtam itt utoljära(akkor is szuper volt) , ki kell ujra probalni. . . Az etlapot( sok välasztek) meglepödve nagyon korrekt ärakkal talältuk, szinten az italokat is.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Az étteremhez nagy parkoló tartozik. A kiszolgálás családias, a pincérek nagyon kedvesek. A berendezés hangulatos, rendezett és nem túl zsúfolt, van helye minden vendégnek. Az adagok viszont nem túl nagyok és nem túl ízletesek. Családi ebéden voltunk, több húsétel is félig nyers volt, nem volt rendesen átsütve.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alakalommal megfordultunk családommal és barátainkkal ezen a nívós medencével rendelkező étteremben. A kiszolgálás,a vendégvárás nagyon családias és kifogástalan. A tulajdonos márt nem családtagként várja a hozzá érkező vendégeit. A hétvégi élőzene jó és színvonalas. A környezet élményszámba menő a medence nagyon gyerekbarát.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte rendszeres visszajáró vendégei vagyunk az étteremnek. Családi rendezvények, baráti vacsorák,színház utáni vacsora, vagy csak egyszerűen elmegyünk vacsorázni. Szép,rendezett, tiszta környezet, udvarias kiszolgálás, ízletes -bőséges ételek. Kihangsúlyozva: udvarias-figyelmes személyzet(és tulajdonos! ! ), Külön kérésed van, megoldják.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 28.
Csodálatos, szép,családias hangulat, nagyon jó az étel és iszonyat nagy adagokat adnak! Mindenkinek ajánlani tudom aki eddig még nem járt itt!!! :)

2014. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. június 26.
Ha igazán ki szeretne kapcsolódni, pl. egy kiadós ebéd elfogyasztása után, van lehetőség pihenésre, lazításra, vagy hétvégenként a vacsora mellett nosztalgia zenét lehet hallgatni ami Zalaegerszegen a többi vendéglátóhelyen nagyon ritka. Ami még megnyerte tetszésemet a hangulatos külön terem, kemencével amiben hétvégenként házikenyeret és langalit készítenek.

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.05. - 2021.04.30.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.355 - 7.700,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2022.01.02.
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 21.505 - 36.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő használattal, csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
2020.12.11. - 2021.12.23.
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.21. - 2021.12.31.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, fürdőbelépővel, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.02.28.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.123 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátás, kültéri jakuzzival, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.06.30.
Póczáné Vendégszobái
2021.01.04. - 2021.12.01.
Napvirág Vendégház
Zsira
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 39.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2020.12.11. - 2021.08.24.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Vital Zalaegerszeg
Wolf Panzió Zalaegerszeg
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

Vándor Vigadó ZalaegerszegX