Diófa Csárda Harc
7172 Harc, Alkotmány u. 2.

Diófa Csárda Harc a térképen

Szállások Harc városában
Wellness csomagok Harc városában

Diófa Csárda Harc vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Pár alkalommal már jártunk itt és fogunk is. Az étlap gazdag, sokszor nem tudjuk eldönteni mit együnk. Az ételekre nem kell sokat várni, finomak és bőségesek. Itt van ízük az ételeknek. Az étterem környezete egyedi, kiszolgálás kedves és udvarias. Közép árkategóriás étterem, ahol az ár/érték arány összhangban van. Érdemes betérni, ajánlom mindenkinek.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Sok régiséget lehet megnézni az étteremben, ami igazán érdekes. Finom ételek, és elég nagy adag. Kedvező ár, illetve kedves, barátságos kiszolgálás. Rendezett környezet, pont a fő úton található, könnyen megközelíthető, bár hétvégén és ünnepnapokon nem biztos, hogy lehet parkolóhelyet találni. Érdemes előre rendelni, vagy előtte asztalt foglalni.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Már gyerekkoromban is létezett a forgalmas útelágazásban lévő csárda. Most meglett emberként párommal beültünk egy késő délutáni ebédre. A komplexum óriási és tele van népi használati tárgyakkal. Az étlap áttekinthetetlenül gazdag - itt aztán mindenki talál magának valót. A német nyelvű sorok nyelvtana botrányos. Pedig sváb falvak bőven vannak Tolna megye ezen részén.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Nem az elit kategória. . . régi tárgyak gyűjteménye, amelyek sajnos porosak, de ennyi 30-100 éves használati tárgyat és készüléket, amit itt halmoztak fel ritkán látni. Az étlap nagyon sokféle ételt tartalmaz, időbe telik mire végigböngészed. Marhapörkölt túróscsuszával, frissensült különlegességnek rántott palacsinta (sajttal, sonkával töltve, füstölt, sült csirkecombok "Lali"szósszal) volt a választásunk, megérte!

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 10.
Átutazás alkalmával jártunk az étteremben. A környezet nekem nemigen tetszett, olyan mint egy zsibvásár, a művirágtól a térképig az agancsokig ott minden volt.Sőt az egyik agancson a menyasszony harisnyatartója lógott. A pincér azonnal jött kedves volt gyorsan felvette a rendelést az ételek jók voltak.

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
Legtöbbször jó ételek, bazári az egész, minden "nemzeti" kicsit drága a helyhez és az elhelyezkedéséhez képest.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Tökéletes minden korosztály számára ! Egy gyors ebéd vacsora , vagy szülinap , ballagás , eljegyzés ... Minden lehetőséget elbír . Gyors kiszolgálás . Családos , baráti kiszolgálás . Olcsó , jó, gyors . Igazi magyaros jelleget képvisel !!

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Minden hónapban, ha tehetem családommal ellátogatok az étterembe. Legtöbbször születésnapokkor, névnapokkor és családi összejövetelekkor szoktuk meglátogatni ez a gyönyörű helyet. A kiszolgálás az első perctől kezdve megfogott minket. Többszöri látogatás után, már szinte otthon éreztük magunkat, hiszen nagyon kedves emberek dolgoznak itt.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk ezen a helyen és most is nagyon tetszett minden: a környezet, a kiszolgálás. Az ebéd nagyon finom volt. Külön tetszik a salátabár, ahol az ebédhez olyan salátát, savanyúságot szed a vendég, amilyet akar. Az étterembe ottlétünkkor két rendezvény is volt, de tudtak nekünk biztosítani egy három személyes asztalt.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban tértünk be ebédelni,de nagyon megérte, így hazafelé jövet szintén tiszteletünket tettük. Olyan varázslatos hely ami párosul a kedvességgel és udvarias kiszolgálásban. Alig ültünk le az asztalhoz máris hozták az étlapot. Nagyon finom ízletes ételt szolgáltak fel,gusztusosan tálalva,savanyúság szabad szedés.

Legnépszerűbb csomagok Harcon és környékén
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással, liba borvacsorával, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.11.29.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 10.477 - 17.047,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2021.10.17.
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.08.28. - 2021.04.02.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.01. - 2021.10.28.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.280 - 14.259,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.03. - 2021.01.31.
Boutique Hotel Sopianae
2 nap/1 éjszaka 11.251 - 12.785,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.29.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 27.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.04.30.
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Harc környékén
Zichy Park Hotel Harc
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Harc
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Családi napok Kalocsán (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Diófa Csárda HarcX