Diófa Csárda Harc
7172 Harc, Alkotmány u. 2.

Diófa Csárda Harc a térképen

Szállások Harc városában
Wellness csomagok Harc városában

Diófa Csárda Harc vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Sok régiséget lehet megnézni az étteremben, ami igazán érdekes. Finom ételek, és elég nagy adag. Kedvező ár, illetve kedves, barátságos kiszolgálás. Rendezett környezet, pont a fő úton található, könnyen megközelíthető, bár hétvégén és ünnepnapokon nem biztos, hogy lehet parkolóhelyet találni. Érdemes előre rendelni, vagy előtte asztalt foglalni.
Veszprém
Zirc

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Már gyerekkoromban is létezett a forgalmas útelágazásban lévő csárda. Most meglett emberként párommal beültünk egy késő délutáni ebédre. A komplexum óriási és tele van népi használati tárgyakkal. Az étlap áttekinthetetlenül gazdag - itt aztán mindenki talál magának valót. A német nyelvű sorok nyelvtana botrányos. Pedig sváb falvak bőven vannak Tolna megye ezen részén.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Nem az elit kategória. . . régi tárgyak gyűjteménye, amelyek sajnos porosak, de ennyi 30-100 éves használati tárgyat és készüléket, amit itt halmoztak fel ritkán látni. Az étlap nagyon sokféle ételt tartalmaz, időbe telik mire végigböngészed. Marhapörkölt túróscsuszával, frissensült különlegességnek rántott palacsinta (sajttal, sonkával töltve, füstölt, sült csirkecombok "Lali"szósszal) volt a választásunk, megérte!

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 10.
Átutazás alkalmával jártunk az étteremben. A környezet nekem nemigen tetszett, olyan mint egy zsibvásár, a művirágtól a térképig az agancsokig ott minden volt.Sőt az egyik agancson a menyasszony harisnyatartója lógott. A pincér azonnal jött kedves volt gyorsan felvette a rendelést az ételek jók voltak.

thelena TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
Legtöbbször jó ételek, bazári az egész, minden "nemzeti" kicsit drága a helyhez és az elhelyezkedéséhez képest.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Tökéletes minden korosztály számára ! Egy gyors ebéd vacsora , vagy szülinap , ballagás , eljegyzés ... Minden lehetőséget elbír . Gyors kiszolgálás . Családos , baráti kiszolgálás . Olcsó , jó, gyors . Igazi magyaros jelleget képvisel !!

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Minden hónapban, ha tehetem családommal ellátogatok az étterembe. Legtöbbször születésnapokkor, névnapokkor és családi összejövetelekkor szoktuk meglátogatni ez a gyönyörű helyet. A kiszolgálás az első perctől kezdve megfogott minket. Többszöri látogatás után, már szinte otthon éreztük magunkat, hiszen nagyon kedves emberek dolgoznak itt.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk ezen a helyen és most is nagyon tetszett minden: a környezet, a kiszolgálás. Az ebéd nagyon finom volt. Külön tetszik a salátabár, ahol az ebédhez olyan salátát, savanyúságot szed a vendég, amilyet akar. Az étterembe ottlétünkkor két rendezvény is volt, de tudtak nekünk biztosítani egy három személyes asztalt.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban tértünk be ebédelni,de nagyon megérte, így hazafelé jövet szintén tiszteletünket tettük. Olyan varázslatos hely ami párosul a kedvességgel és udvarias kiszolgálásban. Alig ültünk le az asztalhoz máris hozták az étlapot. Nagyon finom ízletes ételt szolgáltak fel,gusztusosan tálalva,savanyúság szabad szedés.

Legnépszerűbb csomagok Harcon és környékén
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótoros programokkal, pincelátogatással, borkóstolással, fürdőkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2020.03.31.
Hotel Millennium
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.14. - 2019.12.19.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.12. - 2020.01.01.
Zsályaliget Hotel és Élménypark
Pogány
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.12.02. - 2020.10.14.
Centrum Apartmanhotel
2019.10.14. - 2019.12.31.
Tókert Fogadó
Nagymányok
5 nap/4 éjszaka 6.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.19. - 2020.06.30.
2019.10.14. - 2019.12.31.

Szállodák Harc környékén
Zichy Park Hotel Harc
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Harc
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Téli hétköznapi akció (min. 2 éj)

Diófa Csárda HarcX