Gittike

Gittike adatlapja

Regisztráció2016.10.22
Utoljára itt2018.03.15

2016. október 22.gyerekekkel járt itt
Egy nyári hétvégét töltöttünk a szállodában hárman. A szálloda kellemesen néz ki kívül, belül. A szoba nem túl nagy de mivel városnézésre, fürdőzésre jöttünk nem töltöttünk túl sok időt benne. A 17 éves fiamnak külön részen, az előszobából lecsípett területen volt az ágya, de ez egyáltalán nem volt rossz, mert legalább nem egy hálószobán kellett osztoznunk.
Kiváló 2016. október 22.gyerekekkel járt itt
Nyugodt, csendes, a természetbe szinte beleolvad az üdülő. Az apartmanok tágasak, mi 4 személyesben voltunk (alsó szinten a konyha nappali,fürdőszoba, emeleten a hálószoba,fürdőszoba. A tisztaság tökéletes, le a kalappal a személyzet előtt. A be-,kijelentkezés gyors volt. Tavasszal csak a belső medence működik, ami kellemesen langyos vizű, a szaunák szuperek.
2018. március 15.a párjával járt itt
A wellnes részleg csalódás volt. A medence vize hideg, a jakuzzi kicsi és számomra az is csak langyos, a szaunák nem ingyenesek. A félpanziós étkezés jó volt, bár a reggelinél nem volt nagy választék, de kérésemre csináltak sonka nélküli rántottàt. A borkóstolás, az üdvözlő ital bor nagyon finom, gratulálok a partnerpincészetnek.