gizka

gizka adatlapja

Regisztráció2013.11.29
Utoljára itt2017.02.11

Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
Husveti unnepek alatt voltunk a hotel vendegei a parommal. Igazi vadragenyes ut vezet a hotelhoz az erdo ovezi az utat es kellemes kis faluban talaltuk magunkat. A recepcion kellemes holgy fogadott bennunket es minden kerdesunkre valaszolt kedvesen. Az etterem pazar volt nagy valasztekban volt minden. Wellnes reszleg kivalo tudok hasonlitani tobb helyen voltunk mar bar mi szlovakiabol voltunk.
Kiváló 2016. november 14.a párjával járt itt
Kellemes hetveget toltottunk a szallodaban 60 as evfordulora kaptuk ajandekba a szoba nagyon gyonyoru tiszta es kenyelmes a wellnes reszleg viszont szerintem kicsi a szalloda kapacitasahoz hianyzik a nyakzuhany es a medence helyett jo volna egy sodro folyoso. Ami meg nem tetszett hogy hetvegen meghatarozott idoben van csak gozkabin es az egyik finn szauna.
Kiváló 2013. november 29.a párjával járt itt
mindenkinek ajanlom hogy latogasson el Bankra mert egy kellemes es minden elvarast kielegito szalloda. tobb helyen voltunk mar de ilyen profi modon vezetni egy szallodat mint ott teljes megelegedesre ez profizmusra vall. A wellnes reszleg nagyon jo es meglepetes a csendes wellnes reszleg amivel eddig nem talalkoztunk sehol kellemes a wellnes reszlegen a barpult ahol nagy a valasztek