Ágnes1976

Ágnes1976 adatlapja

Regisztráció2013.08.09
Utoljára itt2014.08.03

Gyenge 2013. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A szoba koszos,igénytelen bútorzat nagyon régi igazából kidobásra érett. Személyzet nem mondható barátságosnak vagy segítőkésznek, kivétel ez alól egy Krisztina nevű hölgy. A reggeli mindennap ugyanaz, edények koszosak. Wi-fi nincs a szobákban, a nappaliban van de az is ledob 5 percenként. Nagy csalódás volt, többet nem mennék vissza,csak felújítás után.
Kiváló 2013. október 22.gyerekekkel járt itt
Egy októberi hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal és a 9 éves kisfiammal. Már amikor beléptünk az ajtón egy szép, rendezett , tiszta , kellemes hely érzetét keltette bennünk. A recepción mindig kedves és mosolygós hölgy volt. A szobák tiszták, bútorzat tökéletes. Van WIFI a szobákban.
Kiváló 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Mi 2014 július végén voltunk ott , kisfiammal és párommal nyaralni. Úton odafelé kezdtem elbizonytlanodni, eldugott kis utca , építkezés a szomszédban . . . . na mi lesz itt. De életem legszebb nyaralása volt. Az épületek az udvar, a szobák az alagutak egyszerüen gyönyörű a kis kápolnáról meg ne is beszéljünk.