Gonzo

Gonzo adatlapja

Regisztráció2015.07.06
Utoljára itt2023.12.18

Szörnyű 2023. június 24.gyerekekkel járt itt
Amennyiben nem zavarnak a büdös, dohos bútorok és ágyneműk. Ha egy vasalódeszka színvonalú ágyon is tudsz jót aludni. Vagy jól feltalálod magad egy 20 fős legény búcsú kellős közepén, akkor ide el kell menned. Azonban, ha cseppet is igényesebb vagy és nem a piálás az életed, netán gyerekkel utaznál, kerüld el messzire ezt a helyet.
Szörnyű 2019. június 8.gyerekekkel járt itt
Csalàddal, kisgyerekkel, öten jàrtunk arra, gondoltuk beugrunk egy korai ebébre. 11:30-kor jókedvűen robugtunk be az étterembe, egy morcos pincér àllta utunkat és megkérdezte, hogy miben segíthet. Közöltük, hogy ebédelni jöttünk ő pedig ellentmondàst nem tűrően jelezte, hogy csak délben nyitnak.
Szörnyű 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
Ajándékba kaptuk a nyaralást szüleimtől, melyre Ők is elkísértek minket. Már többször voltunk a szállodában, eddig mindennel meg voltunk elégedve, de most nagy csalódás ért minket. Bár az ételek minősége sem olyan volt, mint korábban (zsíros ételek, előző napi vacsora reggelire kitéve változatlan formában), de a fő gond még sem ez volt.