György

György adatlapja

Regisztráció2013.04.28
Utoljára itt2019.03.31

2013. április 28. járt itt
Szép tiszta és modern a szálloda. A személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek minőségével megvoltunk elégedve. A wellness részleg is tiszta volt a medence hőfoka is megfelelő volt. Ami nagyon tetszett hogy a félpanziós ellátásnál a szálloda egy ebédre vendégül látott minket.
2013. április 28.a párjával járt itt
2012 májusában hétköznap voltunk a szállodában. Jól éreztük magunkat a wellness részleggel is megvoltunk elégedve. Az ételek finomak voltak bőséges volt a választék. A szoba szép tiszta és kényelmes volt a személyzet segítőkész. Nagyon tetszett a belváros szép a főtér. Egyszóval jól éreztük magunkat máskor is szívesen visszatérnénk.
Kiváló 2019. február 7.a párjával járt itt
Másodszor jártunk a szállodába. Most is mindennel meg voltunk elégedve. Kedves személyzet és tisztaság fogadott bennünket. Bőséges volt az ételválaszték. A welnesrészleg is nagyon jó. Csend és nyugalom van a szállodában igazán ki tudtuk magunkat pihenni. Ha tehetjük máskor is visszajövünk ide. Mi csak ajánlani tudjuk másoknak is a szállodát.