Gyuri1957

Gyuri1957 adatlapja

Regisztráció2013.12.03
Utoljára itt2013.12.08

Szörnyű 2013. december 3.a párjával járt itt
A recepciós lány nagyok készséges volt, megmutatta a szobát. Délután 3-kor még nem volt kész. Este mikor visszatértünk meglepetéssel vettem észre, hogy van ugyan új ágynemű, de a lepedő nem vasalt. Kifejezetten kádas fürdőszobát kértünk, de a kádba dugó nem volt. Másnap pótolták.
Kiváló 2013. december 3.a párjával járt itt
November végén jártam itt feleségemmel. Nagyon jól éreztük magunkat ezalatt a 3 nap alatt. Gyönyörű növények fogadtak minket mindenütt - különlegességek! A nyugalom szigete! A wellness nagyon jó, hiányoltam a szoláriumot. Remélem ha legközelebb megyünk már lesz. Mert biztos megyünk megint. A vacsoráról csak annyit, hogy mindig degeszre ettünk magunkat.
2014. szeptember 22.a párjával járt itt
4 ejszakat toltottunk felesegemmel es egy barati hazasparral ebben a gyonyoru szallodaban. A kilatas a sodombra csodalatos volt, az esti diszvilagitas is nagyon szep volt. Jo volt a kave, tea bekeszites. A tisztasaggal voltak problamak, foleg a portorles maradt el - rajzolni lehetett a butorok peremein.